Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt BLUE BEAM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Mariush ja doskonale rozumiem że nikogo (a zwłaszcza Polaka, bo gdzie 2 tam 3 zdania) nie da się przekonać słowami do swojej racji, a zwlaszcza do jaszczurów i przyjęcia do wiadomości że mamy na Ziemi technologię rodem z najlepszych s-fów.
Mam nadzieje że dostrzegasz jednak jakąś konsekwencję logiczną moich objasnień. Doskonale rozumiem sceptyków, bo gdyby nie pewne przeżycia i np fakt że w 1994 miałem dostep do materiałów operacyjnych z "Pustynnej Burzy" w których widziałem opisy 7 rodzajów pojazdów (w tym latających) wykorzystujących technologię antygrawitacji śmiałbym się ze swoich teorii razem z Tobą.
Dzisiaj czytając "projekt Camelot" lub oglądając Davida Wilkock'a - chodzi mi o aspekt podróży w czasie i "ściany" w 2012 - porównuję to jednak z taką sama "ścianą" jaką sam widziałem i nie mogę tak po prostu siedzieć cicho.
Dorzucjąc do tego analizę kalendarza etiopczyków (którzy zawędrowali 5 tys lat temu wraz z Thotem, synem Enkiego do Ameryki) zwłaszcza fragmentu mówiącego o etapie ko-kreacji i uniwersalnej świadomości - wierzę że wysoce prawdopodobne jest rozszczepienie naszej rzeczywistości.
Każdy bedzie tworzył swoją rzeczywistość i Ci którzy się boją mogą się znaleźć zupełnie gdzie indziej niż Ci którzy rozumieją że strach jest niewskazany i jedyne co trzeba robić to tworzyć myślami rzeczywistość.
Żeby się nie bać dobrze wcześniej zapoznać się z ewentualnymi niespodziankami typu latające jaszczury czy Jezus na niebie.
Nie wymagam od nikogo żeby mi wierzył ale będę snuł dalej swoją bezwarościową wg Ciebie opowieść żeby choć trochę poszerzyć świadomość userów tego forum, często gęsto wprawiając wszystkich w dobry nastrój.
Zawdzięczam to faktowi że żyję poza systemem, robię co chcę i mam dużo wolnego czasu, nawet gdy pracuję :)
Moim przesłaniem zawsze będzie "kochać życie, nie wadzić nikomu, pi...ć jaszczury i iluminatów i cieszyć się że żyjemy w tych ciekwych czasach w tym pięknym kraju".
Pozdrawiam
  • 0

#47

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie zgadzam się z tobą, obecne czasy i kraj w obecnych czasach nie jest piękny. Ten świat jest totalnie nudny, nudna praca, szkoła przez połowe twojego życia w ponurych zamczyskach zwanych szkołami, a jedynym światłem są snucia o złych ludziach, którzy chcą opanować swiat a my im możemy się przeciwstawić - epicka historia o walce i poświęceniu - ciekawsza perpektywa niz spedzenia zycia przed komputerem w biurowcu.
  • 0

#48

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zgadzam się z tobą, obecne czasy i kraj w obecnych czasach nie jest piękny. Ten świat jest totalnie nudny, nudna praca, szkoła przez połowe twojego życia w ponurych zamczyskach zwanych szkołami, a jedynym światłem są snucia o złych ludziach, którzy chcą opanować swiat a my im możemy się przeciwstawić - epicka historia o walce i poświęceniu - ciekawsza perpektywa niz spedzenia zycia przed komputerem w biurowcu.



to mały offtop, spójrz na nature bez polityki i tej całej przykrywki to zobaczysz, że świat mimo wszysko jednak jest piękny.
  • 0

#49

Punisher.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata." - Ronald Reagan, 40 prezydent Stanów Zjednoczonych.

Powyższy cytat wypowiedziany został 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:

"Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz... siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?"
[...]



moze ludzkosc musi przezyc cos naprawde wstrzasajacego ale nie wydaje mi sie ze bedzie to od strony obcych braci:) gdyz jesli juz zjawia sie na naszej planecie to nie w celu zeby niszczyc tylko aby nam pomoc:) moim zdaniem sa to istoty znacznie wyprzedzajace nas ludzi pod wzgledem chocby mentalnym czekamy na cd
  • 0

#50

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

temat super, a Radoslaw podal b. ciekawy cytat (tylko cytat :P ) “Ludzie potykają się o prawdę każdego dnia, podnoszą się i przechodzą po niej, w ogóle jej nie dostrzegając”
  • 0

#51

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mój ulubiony potomek gadów...

Ała. Takie rzeczy bolą.

Ackeptuje możliwość posiadania naprawde zaawansowanych technologi ( jak długo ukrywano istnienie F-117 i B-2), ale jakieś gady które żywią się emocjami i sprawiają, że nawet po śmierci nie można opuścić ziemi...no i oczywiście ruskie i amerykańce się dogadali bo to jedne gadziny, chcą się żywić naszymi emocjami i potrzebują naszego złota, żeby naprawić atmofere swojej Nibiru, a jak puścisz od tyłu stairway to heaven Led Zeppelin to usłyszysz przekaz od nich...

Wszystko skończyło się na kill'em all...
  • 0

#52

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coraz słabiej.. strasznie zalosne :)
powraca projekt CHEOPS haha
  • 0

#53

MesaJah.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do Blue Beam - małą przygrwką był "Zeltergeist" - boga nie ma, Jezus nie istniał, a ty czekaj aż cię zachipujemy...

Informacje podane w 'Zeitgeist' są tylko materiałem propagandowym sekty New Age i większość informacji w nim podanych jest fałszywa w całości bądź w części.
  • 1

#54 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Coś w tym musi być MesaJahu xD To pokazywanie że już nie ma wyjścia jak tylko zginąć i porzucić wiarę. Bo tak można to rozumieć. Największą manipulacją są właśnie tego typu teksty. Smutne że łatwiej jest wierzyć w teorie spiskowe niz w Boga. Bo to prawie na jedno wychodzi z tym wyjątkiem że wierząc w Boga masz jeszcze nadzieje.
Na co moje wywody. To w końcu forum paranormalne, wszystko ma tu ciekawić odbiorcę i intrygować nawet szokować :P .
  • 0

#55

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli jak zobacze Jezusa na niebie, to co mam zrobić? :P
Przynajmniej jedno dobrze, że nie wpadli na pomysł transmitowania "gwiazdy idiocieja na lodzie". To byłoby dopiero pranie mózgu ;D
  • 0



#56

bobojad.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, pozytywny akcent na koniec poważnej dyskusji :) . Ja myślę, że trzeba bardzo uważnie obserwować świat, szukać wyjaśnienia i słuchać różnych punktów widzenia na temat jego natury. Gdy wypracujemy własne zdanie na pewno zauważymy gdy mimo woli i rozsądkowi zaczniemy myśleć inaczej. Ta metoda nie sprawi że będziemy postrzegani jako dziwacy albo nawiedzeni a na pewno co by sie nie stało, choćby nawet nic poszerzy nasze horyzonty :) . Śledźmy różne koncepcje i rozwój wypadków, od wiary na pewno nie ma co się odwracać.
  • 0

#57

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A teraz kwestia. Załózmy ze kosmici przbyli na Ziemie tysiące lat temu i manipulowali ludzmi. Czy mogli byc w posiadaniu takiej technologii aby robić zbiorowe halucynacje na niebie? Przybycie Boga, itd itp? Wielce prawdopodobne skoro teoretycznie jest to mozliwe i ludzie nad tym pracują [;
  • 0

#58

LaM.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie."
  • 0

#59

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2012 przesuniecie biegunow magn na ziemi i po wszystkich tych ich projektach a mnie to i tak na mnie zadne tego typu dzialanie nie bedzie dzialac podroze astralne heja hop bye bye
  • 0

#60

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

KROK III - Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli


Kolejny krok projektu BLUE BEAM ma ścisły związek z projekcją wizualną, którą już pokrótce omówiono. Krok III to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka.

Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. [Wikipedia.pl v.s. ELF]

Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. W artykule David'a S. Walonicka [http://www.raven1.net/elf.htm] opisano możliwe interakcje i skutki działania fal ELF na człowieka. Studia przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu, rejestrowane za pomocą aparatury elektroencefalograficznej. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych, oznaczanym za pomocą nazw liter alfabetu greckiego odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy i tak np. fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.

W kroku III projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe - sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Nie będzie możliwości przeciwstawienia się własnemu umysłowi. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach.

Tego typu technologia pochodzi z lat 70', 80' i 90' ubiegłego wieku, a agencje takie jak CIA czy FBI wykorzystują sprzęt pozwalający na to aby człowiek niewidomy - widział, niesłyszący - słyszał, cierpiący - nie czuł bólu - poprzez elektrostymulację mózgu za pomocą impulsów o ultra-niskiej częstotliwości. Niestety tego typu urządzenia nie są wykorzystywane do takich celów. W kroku nr. III projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP.

Dołączona grafika
Anteny HAARP na Alasce


C.D.N

Opracowanie:
www.paranormalne.pl

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych