Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest? Rods czy co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

AdamBartos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy oglądałem zdjęcia z mojej studniówki które robiłem, na jednym zdęciu zobaczyłem sporo dziwnie wyglądających kul(?). Co to jest?

http://www.fotosik.p...2359fa718e.html <link do tego zdjęcia
  • 0

#2

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest kurz odbijający flash aparatu
  • 0

#3

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to brudny aparat co ty z nim robiłeś myłeś?
  • 0

#4

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie brudny aparat tylko kurz w powietrzu
  • 0

#5

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Atak ufo podczas studniówki :P A tak na serio jakbyś poprzeglądał trochę forum to znalazł byś podobne zdjęcia w których sprawka całego zamieszania jest właśnie kurz. Zrób sobie prosty eksperyment: weź jakiś zakurzony koc albo coś w tym stylu, walnij w niego jakimś kołkiem i zrób zdjęcie (widziałem jak na Discovery tak robili ;) ) . Efekt będzie taki sam ja na twoim zdjęciu.
  • 0

#6

AdamBartos.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko dlaczego jest on tylko na jednym zdjeciu :o i czemu ten kurz wyszedl na fotce w formie idealnych kol?

Atak ufo podczas studniówki :P A tak na serio jakbyś poprzeglądał trochę forum to znalazł byś podobne zdjęcia w których sprawka całego zamieszania jest właśnie kurz. Zrób sobie prosty eksperyment: weź jakiś zakurzony koc albo coś w tym stylu, walnij w niego jakimś kołkiem i zrób zdjęcie (widziałem jak na Discovery tak robili ;) ) . Efekt będzie taki sam ja na twoim zdjęciu.


nie no nie pomyslalem o ataku ufo :mrgreen: ani zadnego zjawiska paranormalnego tez na mysli nie mialem;)
zdziwilo mnie tylko ze te kola kurzu sie ujawnily tylko na jednej fotce;p moze szybsza piosenka byla i 'czystosc' parkietu wyszla na jaw;p a zdjecie dodalem tutaj poniewaz widzialem kiedys na tym forum podobne fotografie tylko nie wiedzialem jak to zjawisko sie nazywa, dlatego wpisalem pierwsze lepsze 'rods', tylko to mi przyszlo do glowy;p
  • 0

#7

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wszytko zależy jak mocne światło pada i btw kurz zawsze wychodzi w formie kół
  • 0

#8

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to są dusze tych wszystkich którzy nie zdali matury i targnęli się na życie :D a tak na serio to zapaćkany obiektyw lub kurz. tak mi się zdaje.
  • 0

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jasne, że kurz. Aż dziwi mnie, że ludzie łączą coś takiego ze zjawiskami paranormalnymi ;]
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych