Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba do moderatorów/adminów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam
Ja mam prośbę do moderatorów/adminów żeby nie "czyścili" tak szybko opcji "Zobacz nowe posty" bo to najszybsza droga do zapoznania się ze świeżymi wypowiedziami a od paru dni widzę, że nagminnie co paredziesiąt minut ktoś to wszystko kasuje. Przykładowo: 50 minut temu inside napisal post w temacie "projekt LHC" i nie ma go w "Zobacz nowe posty" - skandal. Róbcie to raz na 4-5 godzin a nie co paredziesiąt minut bo w takim wypadku opcja ta jest w zupelnosci zbędna.
Pozdrawiam


36 minut poźniej:
P.S - i znowu zostało stamtąd wszystko pokasowane [; dzięki za złośliwość [;
  • 0

#2

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może jest za to odpowiedzialny jakiś skrypt? Przecież nikt tego złośliwie nie robi(?) Poza tym dziwna sprawa, to powinno być aktualizowane jak RSS.
  • 0

#3

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączyłem do tego forum rok temu (niedawno minęło) i nigdy tak się nie działo a od kilku dni nagminnie. Jesli ktos cos grzebał przy skrypcie to było by miło gdyby to odkręcić bo opcja ta jest naprawdę przydatna. Dziękuję za uwagę :)
  • 0

#4

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapewniam Cię, że to nie wynika z dzialalności modów. Ja też nagminnie korzystam z tej opcji i nie zauważylam, żeby coś się zmienilo czy dzialalo niewlaściwie.

Musialby ten temat jeszcze zobaczyć Eurycide - admin. Może on dokonywal jakichś zmian.
Pozdrawiam :)
  • 0



#5

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Owszem, podejrzewałem że jakiś znudzony moderator nie mając chwilowo pracy przy moderowaniu danych tematów klika sobie w guziczek "wyczyść" i usuwa te wszystkie wiadomości stamtad ;) No ale skoro tak nie jest - a nie tylko u mnie występuje taka akcja bo również u Ciebie to coś się tam pokiermasiło.

Ja też nagminnie korzystam z tej opcji i nie zauważylam, żeby coś się zmienilo czy dzialalo niewlaściwie.


U mnie raczej właściwie nie działa bo po kliknieciu w "Zobacz nowe posty" najstarszy jaki jest na liscie pochodzi z przed 22 minut - do pół godziny. Wygląda na to że skrypt co 30 minut odswieża listę "nowych postów" a normalne to nie jest bo codziennie korzystam z forum i wiem, że zazwyczaj przykladowo post napisany o godzinie 10:00 mogłem sobie obejrzeć "za pomocą "zobacz nowe posty" wychodząc z pracy o godzinie 16:30 i wszystko było tak jak powinno być na swoim miejscu :)
  • 0

#6

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak tak, racja. Posty faktycznie 'znikają' i zostają tylko te nowe, które pojawily się od momentu moich ostatnich odwiedzin na forum. I bywa, że jest widoczne jakieś 5 tematów. Ale wtedy mogę dać opcję na dole - pokaż posty z tego tygodnia i pokazują się znów stare.
  • 0



#7

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyznam, że nie mam problemów z tą opcją. Bez problemów jak po dwóch dniach nieobecności na forum klikam na nowe posty, to pojawia mi się kilka stron tematów. Czasem niepoprawnie przenosi mnie w samym temacie do nowych postów, bywa, że zamiast ostatniego nieczytanego, cofany jestem o kilka wcześniej, ale to rzadko.
Pamiętam jednak, że kiedyś miałem problemy i wyczyszczenie wszystkich tempów, cookiesów itp pomogło.
  • 0

#8

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaznaczenie opcji na dole aby pokazac posty z tego tygodnia to strasznie irytująca opcja bo wyskakuje nasz ukochany komunikta "Przepraszamy, administrator włączył zabezpieczenie przed floodowaniem. Odczekaj 60 sekund, pomiędzy kolejnymi próbami szukania." Nie lubię czekać ;)

Póki co chyba jest ok, wyswietla mi się ostatni post z 10:24. Zobaczymy jak bedzie dalej.
  • 0

#9

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie dzieje się tak jednak nie ma to raczej związku z działalnością modów. U mnie posty sprzed jakiejś godziny "znikają" gdy wejdę na stronę i po jakiś 20 minutach wrócę - wtedy widoczne są tylko te z ostatnich 20 minut. Opcja "zobacz nowe posty" jest po prostu opcją "zobacz posty od ostatniej wizyty" więc logiczne ,że jak odwiedzisz stronę raz to zostaje to uznane jako "ostatnia wizyta" i po kolejnym wejściu (nawet odświeżenie strony w niektórych przypadkach może zostać potraktowane jak "kolejne wejście") w "zobacz nowe posty" pojawią się tylko posty od tejże "ostatniej wizyty".
Co robię gdy tak się dzieje? Zjeżdżam w dół ekranu , ustawiam "Wyświetl aktywne tematy z Dziś" , odczekuję chwilę żeby nie było pierońskiego "zabezpieczenia przed floodowaniem" (u mnie jest to tylko 10 sekund bo mam vipa) i się wszystko ładnie wyświetla.
  • 0



#10

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Opcja "zobacz nowe posty" jest po prostu opcją "zobacz posty od ostatniej wizyty"

Nie prawda. Czasem cały dzien jestem na stronie paranormalne, która jest zminimalizowana do paska i dzieje się to samo. To nie jest opcja od ostatniej wizyty, a przynajmniej nigdy nie była. [=
"Wyświetl aktywne tematy z:(dzień do wyboru)" to nie "zobacz posty od ostatniej wizyty".
Dobra, nie ma co się rozczulać nad taką błahostką. Szkoda po prostu że nie działa tak jak zawsze działało, widać było aktywne posty faktycznie z całego dnia a teraz to jakas kicha sie zrobiła, która zmieni mi nieco sposob poruszania się po forum, na gorsze. Co nie znaczy, że przestane tu zagladac - co to to nie ;)
  • 0

#11

duchy_pustkowi.
  • Postów: 42
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

takie są opcje skryptu IPB i tyle
  • 0

#12

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a przecież jest taka opcja, jak Wyświetl aktywne tematy z: i obok jest lista wyboru z "dziś" na początku. A jak kogoś nie było np tydzień to może sobie wybrać tematy z ostatniego tygodnia, te z nowymi postami pokażą się jako nieprzeczytane.

Tylko że niektórym userom to się, kurdefelek kartofelek, rozejrzeć nie chce... :P
  • 0



#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę o odpowiedzi na klika pytań:

- czy między kolejnymi wejściami na stronę paranormalne.pl następuje wylogowanie? (logujecie się ponownie?)
- czy między kolejnymi wejściami na stronę używacie innej przeglądarki niż ta, z jakiej ostatnio odbyło się logowanie?
  • 0



#14

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem. Wiem zatem w czym tkwi problem. W ustawieniach długości sesji. Zmodyfikowałem je nieco, proszę o informacje jeśli sytuacja się poprawiła.
  • 0



#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestań robić ściemę i przyznaj się, że złośliwie kasowałeś nowe posty.


no i wydało się :D

Czyli już wszystko ok tak?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych