Skocz do zawartości


Zdjęcie

List Otwarty do władz forum i innych użytkowników.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witajcie ;) .
Zapewne orientujecie się, co przez ostatni czas działo się na forum. Każdy z was może popierać stronę, która jego zdaniem zasługuje na zaufanie. Ja do niedawna należałem do jednej ze stron. Od jesieni zeszłego roku miałem przyjemność moderować jeden z działów na VRP.
Jak wiecie, a może i nie okres ten dwa dni temu się skończył. Odszedłem z grona moderatorów i poparłem użytkowników, którzy niejednokrotnie nie mieli racji w walce z władzami. Po wielu rozmowach z wieloma użytkownikami doszedłem do wniosku, że wina leży po obydwu stronach. Jedna sprawa to popularność forum a co za tym idzie napływ dzieci neo i innych podobnych troli. Z drugiej strony jednak postawa niektórych moderatorów daje dużo do myślenia, podkreślam tylko niektórych. Po mojej dość długiej nieobecności na forum( miesiąc ) wróciłem i zastałem forum zupełnie inne niż te którym było jeszcze kilka miesięcy temu. To forum to pole bitwy neokidów z modami, nie ma mowy o spokoju dla pasjonatów czy o azylu dla zainteresowanych zjawiskami para. Jest takie sławne powiedzenie "nie karm trola", niestety osoba nadająca w tej chwili rytm i politykę tego forum nie zna chyba tej zasady (nie mówie o Adminie).
W związku z ciągłym kontrolowanie, karaniem i banowaniem użytkowników moja praca na tym forum dobiegła końca. Nie rejestrowałem się na VRP, aby w przyszłości banować i straszyć. Przed odejściem oczywiście przedstawiłem smodą i moderatorą moje stanowisko, wciąż je będe powtarzał. Większa kontrola wzmaga większy opór. Mogę mieć tylko nadzieję, że forum przetrwa te złe dni, a stara być może już niekompetenta kadra odejdzie na zasłużoną emeryture. W dobie wolności i wielu przywilejów, kontrola odpycha i obrzydza i to jest największym błędem polityki forumowej VRP.
Na sam koniec chciałbym podziękować trzem moderatorom i jednemu supermoderatorowi za wzorową współprace, chciałbym podkreślić że ich zaangażowanie i praca są w stanie naprawić i skierować VRP w stronę światła :) .


Żbikuś


P.S Eurycide, wierzę że wreszcie przejrzysz i zobaczysz ilu odeszło pasjonatów i czy forum zyskało. Wierzę że wyciągniesz z teog wnioski. Temat zamieściłem w tym dziale bo jest to może zyczenie aby VRP stało się forum dyskusyjnym a nie forum wojennym.

#2 Gość_CzaryMary

Gość_CzaryMary.
  • Tematów: 0

Napisano

Prosze Eurycide Wyjaśnij mi jedną rzecz:

Będe pytał do znużenia - dlaczego New Age'owiec, Chanelingowiec i Kosmitka
(czyt. w kolejności PRZEMO i Asienka)
moderują dział Religie ?????????????????????

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach.

Aśienkę przenieść do ufo i obce cywilizację a przemuszence stworzyc
dział "new age" i tam niech banuje do wolii.

ALE do CHOLERY niech te dwie osoby nie pchają sie tam gdzie
ich być nie powinno.

adios :D :D :D :D :D :D :D

#3

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałbym taką prośbę, żeby komentarz tego listu nie był atakiem na moderatorów, taki temat będzie zamknięty od razu. Dziękuję i będe wdzięczny :)

#4

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ehh sprawa jest ciężka bo wydawałoby się, że idzie coś do przodu, część moderatorów przychyliła się do pomysłu z ankietą oceniającą każdego moderatora, ale z drugiej strony od tego czasu NIC się nie dzieje. Ktoś te ankiety musi wprowadzić... Chyba najpierw Eurycide musiałby sie na to zgodzić. Czekamy.

#5

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja proszę o wyjaśnienie czego innego- jak osoba, która na forum jest niecałą godzinę, poznała, oceniła i wydała opinię na wielomiesięczną (a może i wieloletnią) pracę modów? Jestem naprawdę pod wrażeniem...
(mówię tu o CzaryMary)

#6

grzyman.
  • Postów: 72
  • Tematów: 37
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z przedmówcą z pierwszego postu wielu pasjonatów opuściło forum a dzieci neo itd przesadzają należy im wmówić raz na zawsze że to luźne forum i nie chcemy sporów

#7

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja proszę o wyjaśnienie czego innego- jak osoba, która na forum jest niecałą godzinę, poznała, oceniła i wydała opinię na wielomiesięczną (a może i wieloletnią) pracę modów? Jestem naprawdę pod wrażeniem...
(mówię tu o CzaryMary)


Bo to czyjeś n-te konto.

------

Co do listu...pożyjemy zobaczymy.



#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mimo zamkniętego tematu dodam końcowy komentarz odnośnie:

P.S Eurycide, wierzę że wreszcie przejrzysz i zobaczysz ilu odeszło pasjonatów i czy forum zyskało. Wierzę że wyciągniesz z teog wnioski. Temat zamieściłem w tym dziale bo jest to może zyczenie aby VRP stało się forum dyskusyjnym a nie forum wojennym.


Tak racja, powinienem wyciągnąć wnioski, ale wcześniej rzucić pracę, zostawić rodzinę, przeprowadzić się do jakiejś pustelni z laptopem i wtedy na pewno wszystkim żyłoby się lepiej. To tyle z mojej strony.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych