Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kloaczny humor wojewódzki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Apel w obronie flagi oraz Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej

Ministerstwo Sprawiedliwości RP
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Zarząd TVN


W programie Kuby Wojewódzkiego nadanym 25 marca 2008r. przez telewizję TVN doszło do znieważenia polskiej flagi państwowej, co nie tylko jest czynem karalnym, ale przekracza wszelkie normy przyzwoitości obowiązujące w cywilizowanym świecie. Uczestnicy programu dopuścili się umieszczenia polskiej flagi w psich odchodach.

Przez wiele stuleci pod biało-czerwoną flagą Polacy płacili życiem za niepodległość swojego państwa. Przywiązanie do symboli tej niepodległości jest częścią naszej historii, ale także dziedzictwem, które zamierzamy przekazać następnym pokoleniom. Nie pozwolimy obrażać naszego państwa, ani lekceważyć jego praw.

Od instytucji wymiaru sprawiedliwości domagamy się natychmiastowego podjęcia z urzędu niezbędnych kroków prawnych, aby przykładnie ukarać winnych złamania prawa.

Od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji domagamy się podjęcia działań, które na przyszłość zabezpieczą nas przed podobnymi przypadkami haniebnego nadużywania wolności wypowiedzi. Domagamy się również poinformowania opinii publicznej zarówno o decyzjach dotyczących postępowania w tej sprawie, jak i o ich skutkach.

Od telewizji TVN i autorów tego programu, w którym doszło do znieważenia polskiej flagi, a tym samym obrazy naszej dumy i godności narodowej, domagamy się zaniechania emisji tego programu w internecie. Domagamy się przeprosin we wszystkich mediach elektronicznych oraz w gazetach codziennych.

Apel W Obronie Flagi Państwowej



#2

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tatik zaraz i tak moderatorzy ci zamkną temat pod byle pretekstem

#3

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto to wymyślił? Od dawna jesteśmy ośmieszani przez polityków media i zwykłych ludzi, więc taka zniewaga jak to można zniewagą nazwać to pikuś.

#4

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e tam , gówno a nie zniewaga... to tylko flaga

#5

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska nadal od czasu baroku sedzi sobie w sarmatyźmie;/

#6

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kwestii formalnej o co ta cała awantura zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo z jego programu: VIDEO

#7

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za duża waga przywiązana do symboliki.

#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzięki TKr za film. Nie widzę w nim nic strasznego. "Za duża waga przywiązana do symboliki" - taaa.

#9

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I o to cały hałas? No rozumiem jakby wsadzili zwykła flagę państwową i unurzali ją w tych odchodach, ale to mała flaga na wykałaczce jaką zatyka się na jedzeniu na imprezach. Równie dobrze może kogoś oburzać, że flaga jest na wykałaczce bo przecież tym się wyjmuje resztki spomiędzy zębów.

#10

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy flaga jest mała, czy duża, nie ma znaczenia. Jest ważnym symbolem Polski, i nie można z nią tak postępować. Osoba, która tak zrobiła, powinna w trybie natychmiastowym zostać wydalona z kraju z zakazem powrotu kiedykolwiek (więzienie nie jest dobrym pomysłem, bo trzeba by karmić).
Smuci mnie Wasz olewczy stosunek do Ojczyzny...

#11

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym ich od razu spalił na stosie albo postawił pod murem i rozstrzelał, tak jak to robią z ludzmi na kubie jesli tam znieważą flagę narodową ^^

#12 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Smuci mnie Wasz olewczy stosunek do Ojczyzny...
mnie też :(

nasi przodkowie płacili życiem za niepodległość naszego państwa
a teraz to mozna wsadzac flage w gów..o, pokazywać w telewizji, a inni nie widzą w tym nic złego :(

#13

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nasi przodkowie płacili życiem za niepodległość naszego państwa
a teraz to mozna wsadzac flage w gów..o, pokazywać w telewizji, a inni nie widzą w tym nic złego :(


No. w tym jesteśmy dobrzy. w umieraniu za ojczyznę. a zadbać o to żeby nie trzeba było za nia umierac nie potrafimy. tylko Bóg Honor Ojczyzna - ale w czasach wojny. jak jest pokój to pierzemy się nawzajem po pyskach i udowadniamy kto jest lepszym Polakiem przy okazji doprowadzając do upadku tej niby umiłowanej Ojczyzny. żal po prostu żal. a co do tego papierka w w barwach narodowych wcisniętego w psie gówno - było to nieco niesmaczne ale bezczeszczeniem flagi narodowej bym tego nie nazwał.

#14

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Smuci mnie Wasz olewczy stosunek do Ojczyzny...
mnie też :(

nasi przodkowie płacili życiem za niepodległość naszego państwa
a teraz to mozna wsadzac flage w gów..o, pokazywać w telewizji, a inni nie widzą w tym nic złego :(


Flaga nie jest tożsama z niepodległością ( przykład ? Tybet ), jest symbolem. Tylko.

#15 Gość_cokolwiek.

Gość_cokolwiek..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mam w D Polske i jej flage. Czy pójde siedzieć? :( (

Żenada, jak dzieci się zachowujecie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych