Skocz do zawartości


Zdjęcie

odnośnie zamknięcia tematu " To nie grzech zgwałcić chrześcijankę"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzicie szukamy wśród islamistów nadgorliwców a tu proszę mamy takeigo jednego na tym forum - oczywicie mamna myśli super hiper moderatora kreska kropka plusa czy jak sie go tam wymawia "......"
Otóż panie/pani kropek jeśli nie wiesz co zrobić z palcami wetknij je sobie w ucho, nos tudzież inny otwór a nie zamykaj tematy nad interpretując punkty regulaminu

7.6 Zabronione są wszelkie formy rasizmu, nietolerancji: tzn. wypowiedzi antynarodowych i szerzących nienawiść; wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób; wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych użytkowników forum.
Odnosi się to również do zakładania tematów o patologiach społeczno-religijnych, których celem jest propagowanie nietolerancji i nienawiści.
Zamykam


czy celem opublikowania tematu było szerzenie nienawiści ? raczej nie skoro był to artykuł z dziennik.pl
zapamiętaj "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" a ty jesteś właśnie takim nadgorliwcem.
Czy podkreślasz w ten sposób swoja "pozycję" na forum ? co chcesz udowodnić ? nie rozumiem - debilne tematy typu "umarł mi dziadek a dwa dni potem w kolzecie sama spuściła sie woda" istnieją sobie i nikt ich nie rusza natomiast tematy poważne z których wywiązuje sie prawdziwa dyskusja sa zamykane. Sądze że nie tylko mnie denerwoje takie zamykanie tematów z wydumanych podstaw... ale jak to mówił stalin(celowo z małej) "Dajcie mi człowieka, a paragraf sam się znajdzie" widzę że i tobie podoba sie ta maksyma.
pozdrawiam
  • 0

#2

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy celem opublikowania tematu było szerzenie nienawiści ? raczej nie skoro był to artykuł z dziennik.pl

I co z tego?
To, że dziennik.pl czy jakiś inny webcajtung publikuje takie artykuły, to wcale nie oznacza, że macie je kopiować na forum.
Może sam artykuł nie nosi w sobie ziarenka nienawiści, ale w takich tematach często padają wypowiedzi typu "wytłuc tych wrednych za&&&&nych islamistów", "im tak zrobić to niech zobaczą" itp itd, a to już podpada pod szerzenie nienawiści. Naszym obowiązkiem moderatorskim jest zapobieganie szerzeniu nienawiści (pod jakąkolwiek postacią) na łamach forum, a więc także i zamykanie tematów, które co bardziej wybuchowych userów mogą inspirować do pisania pełnych epitetów wiadomości, wyrażających przenajgłębszą niechęć wobec przedstawicieli innych nacji czy wyznań.

+...... nie znadinterpretowała regulaminu. Po prostu pilnuje jego przestrzegania. A że nie każdemu się to podoba...

Mając na uwadze to, że w tym temacie może za dnia powstać kłótnia z udziałem naczelnych krzykaczy VRP (jak znam życie, znowu ktoś nas posądzi o "cenzurę na poglądy") - temat zamykam.
  • 0



#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uważam - to jest moja subiektywna opinia – że wypowiedzi nawiedzonych fanatyków szerzą agresję, nienawiść i nietolerancję zarówno z jednej jak i z drugiej strony, wywołują określoną reakcję bo

Islam to ciemna religia i choć nie popieram USA bombardujmy ich ile wlezie najlepiej żeby kamień na kamieniu nie został po ich kulturze

.
A ponieważ jestem wrednym, nadgorliwym moderatorem pilnującym przestrzegania regulaminu, temat zamknęłam i tym samym uniemożliwiłam prawdziwą dyskusję. To, że na forum jest kilka tematów o islamie, które są otwarte i nadal można tam wyrażać swoje opinie – to nieistotny szczegół.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych