Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że ma znaczenie. Chyba że masz dobry dech i umiesz tak dmuchnąć że przesuniesz coś z 20 metrów. To wszystko zależy od płuc telekinetyka. Znajdziesz tutaj na forum różne ćwiczenia. Czytaj na przykład różne wypowiedzi z forum 9baaaaardzo długie zdania) często nie użuwają tutaj kropek ani znaków interpunkcyjnych.
  • 0

#17

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To ja zadam moje pytanie nt. telekinezy :

Przeszukując różne strony o teoriach spiskowych itp natknołem się na wzmiankę, że telekineza działa w przestrzeni kosmicznej ( na promach kosmicznych itp) tzn astronauci mogą sprawiać, że przedmioty zaczynają dryfować bez grawitacji w żądanym kierunku obracać się itd. Naukowcom oczywiście szczena opadła ( po raz kolejny :D ...) . Fenomen ten podobno zaczoł się w 2003 roku. niestety nie mogę znaleźć stronki na której to wyczytałem, prawdopodobnie została zlikwidowana. Ktoś jeszcze widział podobne info ?
  • 0

#18

.:kowal:..
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie: jeśli chcemy poruszyć jakiś przedmiot to co trzeba zrobić? Tylko się skupić na przedmiocie czy pomyślec np ,,do góry!!!" czy jak to zrobić? Nie drwię z tego czy coś chcę tylko wiedzieć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych