Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam

Dzisiaj przeglądając zdjęcia natrafiłem na trzy szczególne zdjęcia z "czymś" w tle. Resztę pozostawiam wam, nie mówię że jest to ufo, tylko chce dać do oceny przez was, i sprawdzenia tych otóż zdjęć.

btw. mam złą datę w aparacie więc proszę nie zwracac na to uwagi.

Pierwsze zdjęcie:

Dołączona grafika

Opis:Obiekt, lub coś znajduję się, na prawo od lampy.

Drugie zdjęcie:

Dołączona grafika

Opis:To zdjęcie jest dziwne i nie wiem co to jest, proszę zwrócic uwagę na dwie żółte kulki nie wiem jak to nazwac na zdjęciu je widac, lecz myślę że to nic specialnego nie jest..

Trzecie zdjęcie:

Dołączona grafika

Opis: Tutaj obiekt jest bardzo dobrze widoczny, tzn. żólta plamka proszę dac na nią zbliżenie i coś od niej wystaję, na lewo od słonca, jak by odbijało światło.

Aparat: Aparat zawsze przed zdjęciamy czyszczę, więc winny na niego nie można zganiac że był brudny.

Dałem te zdjęcia, nie że uważam że coś się na nich znajduję tylko do wyjaśnienia, bo może byc to nic szczególnego. Więc proszę bez głupich komentarzy..

Edit [25.03.08] dj_cinex
Temat przeniesiony do odpowiedniego działu -> Zdjęcia. Po drugie nie przewiduję temu tematowi wielkiej popularności, także... proszę być przygotowanym na jego zamkniecie.

  • 0

#2

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli się nie mylę to 2,3 przez szybę robione?
Dla mnie refleksy świetlne.

Pierwszemu się muszę lepiej przyjrzeć.
  • 0



#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aparat zawsze przed zdjęciamy czyszczę, więc winny na niego nie można zganiac że był brudny.


ale szyby w oknie przez ktore robiles zdjecia to juz nie
drugie zdjecie jest tego przykladem
pelno na nim refleksow pochodzacych od zanieczyszczen i zarysowan na szybie

Użytkownik pazuzu edytował ten post 25.03.2008 - 17:42

  • 0

#4

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok, nie mówiłem że co coś szczególnego.

Ale możesz sobie przybliżyc zdjęcie trzecie, odbija się coś od niego. Wystają jakieś dwie jak by to powiedzieć główki :)
  • 0

#5

sheey.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam was wszystkich! To mój pierwszy post.
Czy na pierwszym zdjęciu chodzi Ci o tą malutką plamkę? Jeśli tak to może być to choćby ptak. Albo balon :mrgreen: . Na 2 i 3 jak nic refleksy świetlne. Światło skacze po szybie i w ogóle. Na 2 i 3 widać nawet odbijający się na szybie obiektyw :P Chociaż na 3... to może być smark na szybie albo jakikolwiek inny brud :D
  • 0

#6

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na 1. zdjęciu tak sie fajnie chmurki ułożyły, że ja tam widze jakiś pyszczek :P Za to żadnego obiektu nie zauważam ...

2 i 3. są, tak jak juz bylo wspomniane, przez szybe.

Użytkownik Qrczak11 edytował ten post 25.03.2008 - 23:04

  • 0

#7

PaSaI.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez jaj! Na tych zdjeciach nie ma nic paranormalnego. Zwykle chmurki i jakis lecacy ptak a wy sie UFO dopatrujecie :D
Proponuje zamknac, bo nic dobrego z takich tematow nie wychodzi
  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pod powiększeniem nie widać nic interesującego...
Moje zdanie: jak ktoś wcześniej wspomniał, smark na szybie.
  • 0



#9

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale wypowiedzi nie których mnie dobijają.. powtarzają się i powtarzają, smarka to masz w nosie ;)
Powiedziałem że COŚ znalazłem więc dałem do analizy, nie mówiłem że jest to ufo, a tu jakiś gostek z tym wyjeżdża,

ten nie będę mówił jaki..

Bez jaj! Na tych zdjeciach nie ma nic paranormalnego. Zwykle chmurki i jakis lecacy ptak a wy sie UFO dopatrujecie biggrin3.gif
Proponuje zamknac, bo nic dobrego z takich tematow nie wychodzi



nie chce mi się nawet ciebie komentować, bo dostane warna i polec z forum, przeczytaj zanim coś napiszesz, nic nie mówiłem że jest to ufo po pierwsze, a po drugie jak ci się nie podoba to nie pisz, takimi postami chcesz nabijać sobie tylko posty, tzn. spam..

btw.
A ciekawe jak by wam ktoś dał prawdziwe zdjęcie ufo, w 100% potwierdzone zawsze znajdzie się ktoś kto tego nie uzna..
  • 0

#10

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ciekawe jak by wam ktoś dał prawdziwe zdjęcie ufo, w 100% potwierdzone zawsze znajdzie się ktoś kto tego nie uzna..


Co to jest prawdziwe zdjecie UFO? Bo UFO to niezydentyfikowany obiekt latający. Nazywaj rzeczy po imieniu - chodzi Ci o statek kosmiczny.

Twoich zdjęc nie mozna zakwalifikować do zdjęc UFO. Dajesz fotke na ktorej obiekt ma srednice jednego pixela na moim LCDku i sie pytasz co to moze być...litości. Robisz zdjęcia przez szybę, POD SŁOŃCE - czego oczekiwałes. To są normalne refleksy świetlne a nie żadne niewiadomoco. Zrób zdjęcie "ufo" z 10 metrów to bedziemy analizować a nie czarne pixele na niebie.

Użytkownik apo5 edytował ten post 26.03.2008 - 11:36

  • 0

#11 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

To na pewno nie jest nic paranormalnego. Poza tym śmierdzi mi tutaj głupimi żartami... po jakie licho robiłeś te zdjęcia, nie dość, że na nich nie ma nic ciekawego to jeszcze robiłeś je specjalnie pod słońce z nadzieją, że może coś wyjdzie i na VRP będą cie chwalić że uchwyciłeś UFO x| x|

Opis:Obiekt, lub coś znajduję się, na prawo od lampy.

Widać tam co? Ja tam NIC nie widzę a jeżeli ty coś tam wykukałeś to zapewne jest jakiś ptaszek...

Opis:To zdjęcie jest dziwne i nie wiem co to jest, proszę zwrócic uwagę na dwie żółte kulki nie wiem jak to nazwac na zdjęciu je widac, lecz myślę że to nic specialnego nie jest..

To masz rację. Nic tam nie ma specjalnego - normalny efekt robienia zdjęcia pod słońce i przez brudną szybę. x]

Takie zdjęcia mnie rozwalają... jak ja bym umieszczał wszystkie tego typu podejrzane obiekty bo bym już dawno dostał kilka dni odpoczynku i czarną tabliczkę pod avatara. No sory. ;)

A ciekawe jak by wam ktoś dał prawdziwe zdjęcie ufo, w 100% potwierdzone zawsze znajdzie się ktoś kto tego nie uzna..

Chyba zawsze się ktoś taki trafi. :mrgreen: Więc spokojnie. Bez nerwów. ;)

Użytkownik Burnago edytował ten post 26.03.2008 - 13:13

  • 0

#12

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałabym tam coś zobaczyć. Problem w tym, że na tych zdjęciach nic nie ma poza normalnymi rzeczami jakie wychodzą na zdjęciach robionych pod słońce przez porysowane i brudne szyby.
  • 0

#13

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niewiem, zdjęcia 2 i 3 to raczej napewno plamki na szybie, zastanawia mnie fotka nr 1, hmm na zbliżeniu niby cosik tam widać.
  • 0



#14

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co konkretnie tam zobaczyles? moze jakąs głowe psa?
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepiej zapodaj nam oryginalny plik w formacie RAW.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych