Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Draenei.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po mimo tego iż mam zaznaczone "Pamiętaj Mnie" to i tak czasem muszę się logować parę razy na forum , a czasem w ogóle nie muszę , troszkę to drażni , po za ta strona przeglądarka pamięta loginy do innych forum bez problemu .

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie masz czasem neostrady? Ja mam i czasami, nie zawsze, kiedy się rozłączę i podłącze ponownie, znowu muszę się logować. Ale nie sądzę, żeby to był jakiś szczególny problem.

#3

Draenei.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak , mam neostrade , nie sadziłem że przez to tak . Teraz już wiem czemu , dzięki i sorki za zaśmiecanie . :)

#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Neostradzie przy każdym połączeniu się z netem dostajesz nowe IP, dlatego są problemy z logowaniem.



#5

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam ne(rw)ostradę i wszystko działa ok nawet jak zmienię IP.

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie sie tak dzieje gdy wchodzę kolejno z więcej niż 2 miejsc. Gdy wchodzę na przemian z domowego komputera i z telefonu komórkowego (np. parę godzin czytam forum na kompie, później wyłączam kompa i wchodzę na forum przez telefon) nie muszę się ponownie logować - zarówno na telefonie jak i komputerze loguje mnie automatycznie. Gdy jednak dodatkowo pojadę np. do babci i na jej komputerze się zaloguje okazuje się ,że mnie wylogowało (znaczy się ,że żeby wejść na forum muszę się zalogować, nie wchodzi automatycznie) z któregoś z pozostałych miejsc: telefonu lub domowego komputera. Forum chyba pamięta w jakiś sposób tylko 2 IP a jak się wejdzie z innego IP to któreś z zapamiętanych zostaje zastąpione nowym.



#7

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmm ja również mam neostradę i nigdy nie miałem żadnych problemów
szczerze mówiąc to nie pamiętam kiedy ostatnio musiałem się logować ponownie :mrgreen:

a sprawdzałeś ustawienia przeglądarki? Może to tam tkwi problem



#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się zawsze wylogowuję i loguję ponownie, bo jak tego nie zrobię, to przeczytane tematy znów się zaznaczają jako nieprzeczytane nawet jak od ostatniej wizyty nikt tam nic nie napisał.

#9

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie jest ok, chyba, że wejdę z innego kompa, to muszę się ponownie logować.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych