Skocz do zawartości


Przypominam o konieczności przestrzegania ciszy wyborczej trwającej od od północy w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 czerwca) aż do zakończenia głosowania, czyli zapewne do 21:00 w niedzielę 9 czerwca.

Zdjęcie

Zagadkowe foto --> pomocy!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 replies to this topic

#1

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...link do fotografii...

Jest to mój pierwszy temat... Mój kolega wykonał Bardzo ciekawą i zagadkowa fotografie (patrz link powyżej) ... Ukazuje ona ulice a nad nią niebo w dość dziwnej formie... Mi to przypomina tak jakby "schody do nieba"... Proszę przyjrzyjcie sie tej fotografii i wyraźcie swoje zdanie na jej temat... Pozdrawiam... :D




PS.
Przepraszam że fotografie umieszczam jako LINK, ale niepotrafię jeszcze zamieszczać samemu fotografii... Z góry dziękuje za odpowiedzi... xD

Użytkownik swisti edytował ten post 21.03.2008 - 00:41

  • 0

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

sa dwa wytlumaczenia, albo ktos znalazl schody do nieba i o nich nikomu nie powiedzial. Albo chmury sie ulozyly jak na zdjeciu i swieci przez nie slonce
  • 0

#3

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale co jest niezwykłego w tej fotografi ?
  • 0



#4

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co jest niezwykłego w tej fotografi ?



Właśnie do końca nie wiem... Właśnie dlatemu założylem post.. Abyście mi wytłumaczyli to zjawisko...
  • 0

#5

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co jest niezwykłego w tej fotografi ?

To, ze niebo jest zachmurzone, a swieci slonce, oraz to, ze domki stoja tylko po prawej i polewej, a nie np. na srodku.
  • 0

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zostało wykonane telefonem Sony Ericsson k510i.
Mam ten sam model i z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że w tym zdjęciu nie ma nic paranormalnego. Po prostu telefon, robiąc zdjęcie, sam automatycznie ustawia sobie kontrast i często wychodzą właśnie takie dziwy...
  • 0



#7

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zostało wykonane telefonem Sony Ericsson k510i.
Mam ten sam model i z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że w tym zdjęciu nie ma nic paranormalnego. Po prostu telefon, robiąc zdjęcie, sam automatycznie ustawia sobie kontrast i często wychodzą właśnie takie dziwy...


Dobrze trafiles, gadam z tym kolegą na skypie... ale tu chodzi o to czego ten telefon nie uchwycil... nie widac tutaj tych chmur i tego efektu co widział je na żywo... tutaj jest tylko mało wiarygodny dowód, lecz i tak dziwny... niebo ciemniejsze od wszystkiego... na koncu ulicy wielkie swiatlo i schody z chmur ?? czy to jest codzienny widok ?? w ogole nie dziwny ?? A na środku ciemna postac (prawdopodobnie człowiek) zmierzający w tamtą strone...

Użytkownik swisti edytował ten post 21.03.2008 - 01:02

  • 0

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz dziwnego kolegę.
Takie coś można często zaobserwować przy dużym zachmurzeniu, że się w którymś miejscu kończą chmury, za nimi jest światło i ludzie idą w tamtą stronę...
Schody z chmur? Zwykłe "baranki".
Nie ma w tym nic paranormalnego.
  • 0



#9

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz dziwnego kolegę.
Takie coś można często zaobserwować przy dużym zachmurzeniu, że się w którymś miejscu kończą chmury, za nimi jest światło i ludzie idą w tamtą stronę...
Schody z chmur? Zwykłe "baranki".
Nie ma w tym nic paranormalnego.


Skoro uważasz że to nie jest nic paranormalnego to zrob mi podobną fote... I podeślij na meila: [email protected]

Użytkownik swisti edytował ten post 21.03.2008 - 01:09

  • 0

#10

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę bardzo!
http://img150.images...onepodswxf2.jpg
Tu też masz centralnie umieszczony jaskrawo świecący obiekt, którego jaskrawość spowodowała zmianę kontrastu, co z kolei spowodowało przyciemnienie wszystkiego dookoła.
Zupełnie jak na zdjęciu twojego kolegi (chociaż mam podstawy, by sądzić, że te zdjęcia robiłeś ty, a bojąc się pośmiewiska zasłoniłeś się nieistniejącym w rzeczywistości kolegą - było tu już od metra i jeszcze więcej takich, co próbowali nas zrobić w jajo, m. in. podsuwając foty robione pod światło).
  • 0



#11

sztefenek.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież to psi ball !!! Pewni ktoś z forum go tam wysłał
Pomyliłem tematy xD

Użytkownik sztefenek edytował ten post 21.03.2008 - 12:21

  • 0

#12

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A na środku ciemna postac (prawdopodobnie człowiek) zmierzający w tamtą strone...


Na moje oko to jakiś żul który zmierza moim zdaniem nie 'po schodach do nieba' lecz do monopola bo jakiś trunek. ;)

Bez obrazy, ale w tym zdjęciu nie ma NIC co jest nadzwyczajne, co prawda ładny krajobraz, ale niestety schodów tam nigdzie nie widac, jedynie chmury i słonce.
  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak koment powyżej... co ty tam człowieku widzisz? Facia idącego drogą a przed nim chmurki i wschód słońca... (prosze niech wymyślą program na nasze forum do auto-kasowania nic nie wnoszących zdjęć -_-)
  • 0

#14

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieno ludzie zero wyobrazni u was... Naprawde podziwiam was... ;p
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za wybryk wyobraźni, zwany prowokacją, możesz zarobić warna - tak jak wielu przed tobą.
Strzeż się, śmiertelniku!
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych