Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ostrzeżenie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego nie dostałem powiadomienia na pw o tym kto i dlaczego dał mi warna ? wydaje mi się że coś takiego dawniej istniało i powinno istnieć, nie chce mi się teraz szukać w moich postach za co mam ostrzeżenie i kto mi je dał
no ludzie, trochę powagi i odwagi :)

a po drugie tak btw to gdzie można przeczytać jaki mod działa w danej kategorii, czy to nie powinno być widoczne na głównej stronie forum tak jak wszędzie ?

#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się i popieram.



#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O ile mi wiadomo to moderatorzy nie mają obowiązku wysyłać PW do warnowanego usera...



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam jednak że powinni.
Jest to sposób wyrażania opinii.
Każdy ma prawo wiedzieć.
Cóż demokracja oraz dobre wychowanie ;-) daje nam takie prawo.



#5

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli mam rozumieć że zostało to tak pomyślane że mam nie wiedzieć kto mi dał warna i za co jeśli nie przeszukam swoich postów, o ile oczywiście moderator ma obowiązek w poście napisać na czerwono że daje mi warna, ma taki obowiązek ?

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o dopisywanie komunikatu do posta, to tak, moderatorzy mają taki obowiązek. Ponadto w komunikacie musi być umieszczona informacja, który punkt regulaminu VRP został złamany.



#7

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Kliknij na (%)



#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Wysiliłem się" i chyba znalazłem tego warna. Takie ostrzeżenia powinna dostawać większość użytkowników tego forum x3

#9

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha bardzo śmieszne, dlaczego 12 letnie dzieci mogą pisać że widziały duha a ja nie mogę napisać o moim chanellingu ? czy mam zgłosić wszystkie posty ludzi którzy mają widzenia itd ? napiszcie do Przema żeby się nie ośmieszał bo jedna moderatorka rozmawia z aniołami i jakoś nie widzę żeby była represjonowana, niech ktoś zacznie traktować wszystkich tak samo, to że wcześniej nie wierzyłem w takie rzeczy nie znaczy że nie mogę się nawrócić prawda ?
piękną opinię robi Przemo, potem będziecie się dziwić że na forum są same dzieci neo, skoro wolicie zbanować mnie niż dzieci ze zdjęciami duhów...

gdzie jeszcze Przemo moderuje forum to będę omijał te działy z daleka, mam cichą nadzieję że tylko parapsychologię gdzie jest w swoim towarzystwie dzieci neostrady i innych przewrażliwionych na punkcie swoich wizji ...
zresztą już sobie znalazłem gdzie i niestety ktoś powierzył takiemu człowiekowi władzę prawie absolutną :)

#10

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

darokrol, podaj link do tego tematu.

PS: Przemo jest super moderatorem, nie uwolnisz się od niego.

#11

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...m...st&p=248898
śmiech, Przemo zrobił właśnie to z instytucją moderatora co J. Kaczyński z instytucją premiera :D

#12

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli miałem rację, powinienem już być zbanowany, bo wiele moich postów jest równie prowokujących.

Zapraszam:
http://www.paranorma...mp;#entry249014 (i strona wcześniej)
http://www.paranorma...t...15&start=15

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego właśnie lepiej opatrzeć taki post dopiskiem <ironia> , coby go ktoś inaczej nie zrozumiał :roll:



#14

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe tak jak Monty Pyton w skeczu o Budowie, ten co koleś zaproponował rzeźnie dla lokatorów :D

ale to nie była ironia, to był prawdziwy chanelling i kto nie wierzy jest ignorantem, nigdy nie próbował i nic nie wie na ten temat więc niech się nie wypowiada...

#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wybacz Przemo, ale twoim komentarzem właśnie zachowałeś się w najbardziej kretyński sposób, w jaki mogłeś.
Jesteś jak Ci ludzie, którzy zakładają temat o cudownym kontakcie z duchem i jedyne, co powtarzają, to fraza:
"Nie wierzysz? To co tu jeszcze robisz?"
Zapomniałeś, że na takim forum są potrzebni także sceptycy, inaczej miejsce to nie miałoby prawa nazywać się forum dyskusyjnym.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych