Skocz do zawartości


Grobowiec Cheopsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha... czyli mówi mniej więcej to co my tu na forum. To, że religia, choćby Chrześcijańska zeszła z pierwotnej drogi, która miała być tylko i wyłącznie drogą miłości...
  • 0



#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aha... czyli mówi mniej więcej to co my tu na forum. To, że religia, choćby Chrześcijańska zeszła z pierwotnej drogi, która miała być tylko i wyłącznie drogą miłości...

No mniej więcej tak...Ale nie krytykuje koscioła tak jak my :) Sciezka jaką obralismy jest własnie naszą wolną wolą... Jezus zszedł po to żeby nauczac nas miłosci i prawego życia, a już niedługo po jego zmartwychwstaniu ludzie o tym zapomnieli i robili swoje ...
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dokladnie tak, zgadzam sie z tym co braciak napisal...

Jesli chodzi o samuela , mowil ze Byl Swiatowidem, Enkim, Ra itp...poczytaj fajnych jest sporo rzeczy... Jesli okaze sie ze To co mowil Samuel jest prawda to znaczy ze Sitchin musialby troche swoich teroii(w duzej mieze slusznych) uaktualnic i przerobic :smile:
  • 0

#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zobaczymy :P zresztą, gdybym potrafił wejść w trans jak PTR, to chętnie bym zapytał o pare rzeczy Samuela :) Ale chyba nie mnie to pisane :(
  • 0



#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zobaczymy :P zresztą, gdybym potrafił wejść w trans jak PTR, to chętnie bym zapytał o pare rzeczy Samuela :) Ale chyba nie mnie to pisane :(


Podejżewam, że jak przeczytasz dokładnie sesje to poznasz odp. na wiele pytań... Pod warunkiem, że wszystko jest prawdą.
  • 0

#21

helium.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak swoja drogą, to nie czytałem jeszcze tych wszystkich sesji Lucyny, ale mam nadzieje, że mi odpowiecie. Mianowicie: Co Samuel mówi o naszych systemach religijnych? Czy opowiada się za którąś religią?


Z tego co czytałem, w którejś sesji (już mylą mi się stronki Projekt Cheops, VRP i inne), Samuel raczej woli rozmawiać z kimś na temat religii "osobno", posiedzę trochę nad tym i powiem dokładnie gdzie to jest napisane. Więc chyba raczej wrogo nie jest nastawiony na żadną z nich.
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Samuel w jednej z sesji powiedzial ze kiedys byla tylko religia..a raczej nie religia co zyli ludzie wierzacy w tylko Jednego Boga( Wszechrzecz) i nie bylo to religia co poprostu wiara.Ludzie byli szczesliwi.

Wnioskujac z tego mozna jasno sie domyslic co Samuel mial na mysli.

Religie ograniczaja i dzielą ludzi.
Wiara ich łączy.
  • 0

#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Religie ograniczaja i dzielą ludzi.  
Wiara ich łączy.

możnaby tego używać jako motto :D
  • 0



#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

helium, Samuel wielokrotnie bierze na prywatne sesje jeśli jest mowa o religiach ponieważ jest to dosyć indywidualny temat...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych