Skocz do zawartości


Księżyc nie istnieje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aylinn, podobnej jakości bzdury (tylko lepiej ciut oprawione) są w temacie o Hollow Earth, a jakoś duża część społeczności paranormalnej nie uważa tamtego tematu za bzdurny.. Wszystko zależy na ile autorytety forum się za daną rzeczą opowiadają..

#17

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gorszej bzudry jeszcze nie słyszałem.Mam przez to rozumieć,że jeśli jest zaćmienie księżyca to tylko czysta iluzja i mój mózg plata mi figla :o Widzę wtedy to czego nie ma,no tak przecież my żyjemy w Matrixie :lol

Użytkownik Searcher of a hidden sense edytował ten post 04.03.2008 - 16:28


#18

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest statek kosmiczny w ksztalcie kuli :P

#19

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie co noc widuję księżyc, więc to dla mnie bzdura, iż ktoś sądzi, że nie istnieje.

#20

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie latwo jest udowodnic ze istnieje, ale to nie oznacza ze go nie ma. Ostatnio duzo tych teori i przemyslen o nicosci i nieistnieniu, a to dlatego ze jest to najlatwiejsze rozwiazanie powiedziec ze czegos ni ma :lol3: ludzie nie maja chyba pomyslow i inspiracji wydaje im sie ze wszystko juz wynalezione i odkryte, chca nam wciskac jaki kit i "tworza" takie glupoty :sux:


ps nick dobrze ze jest ktos taki jak ty, ktos kto wkleja tematy kontrowersyjne :lol3:

#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przykro mi, ale z uwagi na poziom prezentowanych tutaj wpisów (nie wszystkich, część z najgłupszych wpisów już została usunięta...) jestem zmuszony zamknąć temat...

Nie wiem czy to takie trudne czy co ? Skoro ktoś ma do powiedzenia głupoty, to po co traci czas na tego typu rzeczy - mi by było szkoda czasu ... tym oto sposobem zaoszczędzę sobie... i wam dalszego czytania co niektórych "wypocin".

P.S. Przypominam, iż zamkniecie tematu nie oznacza jego bezpowrotnego stracenia ;)

P.P.S. Autor (osoba zamieszczająca temat) pretensje o jego zamkniecie może mieć nie do mnie... lecz do osób biorących udział w dyskusji...

Gdyby ktoś chciał nam przedstawić jakieś własne dogłębne (czyt. normalne, względem innych padających tutaj wypowiedzi) analizy na ten temat zapraszam w tej sprawie na PW.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych