Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szklanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Valhalla.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez żadnych super wstępów, ani niczego takiego.

Jakiś rok temu musiałam wstać wcześnie rano do szkoły [jak zwykle]. Od razu po przebudzeniu powiedziałam: szklanka. Wtedy nie wiedziałam, co mogło to oznaczać. Nie śniło mi się nic związanego z zastawą stołową, piciem, nic a nic związanego z naczyniami. Zignorowałam to, lecz przez jakieś 2 godziny ta myśl zaprzątała mi głowę. Później o tym zapomniałam. Stało się tak, że kończyłam lekcje bardzo późno, ok. 17. Przyszłam do domu, a przy obiedzie matka opowiedziała mi, że u mojej prababci stało się coś dziwnego. Szklanka eksplodowała na suszarce, chociaż wcale nie była myta ani poddana niskiej temperaturze, a po chwili ktoś zapukał do niej do drzwi. Poszedł otworzyć mój kuzyn [był on z prababcią] i otworzywszy drzwi bardzo się zdziwił, ponieważ nikogo nie było. Nie uznali tego za zbieg okoliczności, ponieważ w mojej rodzinie dzieją się 'dziwne rzeczy'. Gdy o tym usłyszałam, automatycznie pomyślałam o mojej pierwszej porannej myśli i wpadłam w histerię. Przez pół godziny nie mogłam się uspokoić. Następnego dnia, również popołudniu w mojej szafce na naczynia pękł talerzyk.
Mam pytanie: czy mogłam przewidzieć 'eksplozję' szklanki? Ale nie byłam o tym doskonale przekonana. Również gdy byłam małym dzieckiem, śniło mi się, a raczej miałam wgląd do mojego poprzedniego wcielenia.
Jeśli pomyliłam działy, to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.
  • 0

#2

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie: czy mogłam przewidzieć 'eksplozję' szklanki?



Przypadek... Czysty... Najprawdopodobniej zwolennik teorii czakr stwierdziłby, iż rozwój Twojej lawendowej czakry odpowiadającej za "percepcję pozazmysłową" (jeśli się pomyliłem, niech ekspert od tego mnie poprawi) jest bardzo wysoki, i że mogłaś przewidzieć co stanie się u Twojej bliskiej osoby. A jeśli sambyłbym zwolennikiem tej teorii, miałbym jedno "ale" - czemu przewidziałaś tak mało istotną sprawę? Przecież szklanka może pęknąć z tego powodu, iż była zbyt słabo wypalona w zakładzie szklarskim, albo w fabryce.

No i "ale" drugie. Nie jestem zwolennikiem czakr, więc uznają to wszystko za czysty PRZYPADEK.

Dziękuję...
  • 0

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie: czy mogłam przewidzieć 'eksplozję' szklanki?


moim zdaniem to ty spowodowalas ze szklanka pekla
  • 0

#4

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to ty spowodowalas ze szklanka pekla


Dziękuję Ci, bo zwróciłeś uwagę na coś bardzo dla mnie ważnego ;) (look down)

(...) Następnego dnia, również popołudniu w mojej szafce na naczynia pękł talerzyk.
Mam pytanie: czy mogłam przewidzieć 'eksplozję' szklanki? Ale nie byłam o tym doskonale przekonana. Również gdy byłam małym dzieckiem, śniło mi się, a raczej miałam wgląd do mojego poprzedniego wcielenia.
Jeśli pomyliłam działy, to proszę o przeniesienie.


Opisałaś siebie, jakbyś była dzieckiem a'la "Omen"...

Jeśli już jesteśmy przy temacie reinkarnacji i innych takich bzdetów, to w wieku, w którym miałaś wgląd do poprzedniego wcielenia, Twoja dusza była zbyt mało doskonała, na taki wybryk... No, chyba, że jesteś jak "Omen"... <to akurat ironia>

Historia dla mnie średnio-dobrze zmyślona, jakby wziąć pod uwagę składność językową... Nie przekonuje mnie to na dłuższą metę.
  • 0

#5

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Ciekawe. Nie wiem, co o tym myśleć, ale wg. mnie są 3 wyjścia. Pierwsza - przypadek. Przecież możliwy jest całkowity zbieg okoliczności tych wszystkich wydarzeń. Co prawda, taka sytuacja, jaka przydarzyła się Tobie jest chyba niepowtarzalna, pewnie tylko z kilkoma wyjątkami. Szansa na opisany przez Ciebie ciąg wydarzeń to jak 1 do potęgi n-tej.

Druga możliwość - kłamstwo. Niewykluczone, że wciskasz nam kit i dobrze się przy tym bawisz. Cóż, wybacz, ale na prawdę trudno uwierzyć w taką historię ze względu na jej... hmm... ,,dziwność" ?

I w końcu trzecia, najmniej według mnie przwdopodobna wersja - wszystkie zdarzenia były ze sobą powiązane. Być może rzeczywiście coś działo się w ,,sferze drugiej, eteralnej" i coś łączy ten ciąg. Ale w jaki sposób mogło by być to powiązane, pojęcia nie mam.
  • 0

#6

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak? To bardzo proste.

Od razu po przebudzeniu powiedziałam: szklanka.

Swoista wizja, która..

Przyszłam do domu, a przy obiedzie matka opowiedziała mi, że u mojej prababci stało się coś dziwnego. Szklanka eksplodowała na suszarce

..niebawem się spełniła.

Gdy o tym usłyszałam, automatycznie pomyślałam o mojej pierwszej porannej myśli i wpadłam w histerię. Przez pół godziny nie mogłam się uspokoić.

I z tego przejęcia..

Następnego dnia, również popołudniu w mojej szafce na naczynia pękł talerzyk.

..spowodowała pęknięcie talerzyka.
------------------------------------------

W sumie, gdy to pisałam, malował mi się uśmiech na twarzy, choć nie powinien.
Khem..
Celowo pominęłam gościa, którego nie było przed drzwiami oraz poprzednie wcielenie, ponieważ nijak mi sie tu mają do omawianej szklanki.
  • 0



#7

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że to, co się stało to nic innego jak silne działanie podświadome twojego umysłu ;) Nikt nie powiedział, że nie jest możliwe rozwalanie lub przenoszenie pewnych przedmiotów na odległość :)
  • 0

#8

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kwestia tylko, że jeszcze nikt tego nie udowodnił [= w teorii to i góry można przenosić.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych