Skocz do zawartości


II wojna światowa nie odbyła się?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

II wojna światowa w ogóle nie miała miejsca

Dołączona grafika


wyczytałem w internecie
że 2 wojna swiatowa w ogóle nie miała miejsca.

Co o tym myślicie ?

Wszystkie nagranie filmowe dostępne w instytutach są sfałszowane, a wszystko dlatego, żeby pokazać okrucienstwo wojny
i nie dopuścic do wybuchu kolejnego konfliktu ???

na stronach google albo innej wyszukiwarki można wiecej poczytać na ten temat, nie kopiowałem całych tekstów ctrl+c - ctrl+v bo
uznałem ,że nie ma sensu, każdy może wejsć i sam poczytać

Oczywiscie za wszystko odpowiedzialni są pacyfisci
dla przypomnienia:

Pacyfizm - ruch społeczno-polityczny dążący do pokoju, potępiający wszelkie wojny (a także przygotowania do nich) bez względu na ich przyczyny. Pacyfiści domagają się ustanowienia trwałego pokoju między narodami. Chcą by wszelkie konflikty rozwiązywane były zgodnie z literą prawa międzynarodowego bez uciekania się do użycia sił zbrojnych.

co o tym myślicie ?

#2

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odbyła się, jest na to tysiące jak nie miliony świadków, którzy stracili bliskich na froncie, w obozach. Brat mojej babci walczył w wojsku Polskim, które szło razem z Ruskami na Berlin.. Więc musi być prawda.

#3

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie no, to już jest szczyt nie tylko głupoty ale i bezczelności. Myślę, że temat nie wymaga większego komentarza niż cytat :

"Ludzkość stanęła jedną nogą na Księżycu, nie mogąc wydostać drugiej nogi z jaskini" Francis Harrold



#4

Atom1986.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
to jakaś kompletna głupota!
Ciekawe jak upozorowano śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi, jak zniknęło kilkadziesiąt % zabudowań Warszawy i wielu innych miast? Taki jest urok internetu, ktoś palnie głupstwo a zawsze sie znajdzie "inteligentny" co uwierzy we wszystko.
Spróbujcie swoich dziadków zapytać czy wojny nie było! Na pewno sie z wami zgodzą :/
ech żal sie robi człowiekowi jak te rzeczy czyta..
No i zrzut bomby A na Nagassaki i Hiroszimę też został sfabrykowany? Tak jak Katyń, obóz w Oświęcimiu?
Ręcę opadają! Ludzie myślcie co piszecie!

#5 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

ale nie dawajcie mi minusów za temat, bo to nie ja wymyśliłem te teorie :/

#6

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nie zdziwiłbym się tak bardzo, gdyby to napisał Amerykanin. Oni błyskotliwością ani wiedzą nierzadko nie grzeszą. Ale kiedy pisze osoba z kraju, który pierwszy padł ofiarą II wojny światowej i poniósł w czasie tego konfliktu dotkliwe straty, to ręce same opadają.

#7

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jest dobry przykład pewnego zjawiska, które opanowało internet. Wiara w rzeczy wyczytane w internecie. Tzn. tam gdzie nasza wiedza jest więcej niż skromna - mamy tendencje do przyjmowanie na wiarę wszystkiego.
A to po prostu żart. :)

#8

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat absurdalny. Nie widzę tu możliwości owocnej dyskusji, zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych