Skocz do zawartości


Zdjęcie

Życie po śmierci [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niestety muszę z przykrością stwierdzić (może część z Was już zauważyla), że nie odnotowano piątego ostatniego wpisu od Ducha Aliena. Jeżeli się nie odezwie przez najblższy tydzień z porządnym wytlumaczenie i owczywiście wpisem końcowym, to zakończę debatę w obecnym stanie i poddam ją ocenie sędziów. Kolejny raz ktoś dal...ciała.
Szkoda, bo liczylam, że chociaż ta debata zostanie doprowadzona do finalu w normalnym a nawet szybszym nieco tempie.
  • 0



#32

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...to zakończę debatę w obecnym stanie i poddam ją ocenie sędziów.

Ducha Aliena najpewniej dobrowolnie zrezygnował ze swojego zakończenia, ja bym jednak z chęcią swoje napisał. Tym bardziej że jest to sama końcówka debaty i został jedynie ostatni podsumowujący wpis. Proszę mi tylko dać znać, kiedy mogę go już wstawić.
  • 0

#33

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście będziesz mógl dokonać wpisu podsumowującego, ale po pewnym namyśle stwierdzam, że dopiero po ocenie sędziowskiej. Wiem, że masz pewien niedosyt i chcialbyś podsumować debatę, jednakże sprawiedliwiej będzie jak będziecie mieć taką samą liczbę wpisów umieszczonych w poprawnej kolejności.
Zaraz piszę PW do sędziów o podsumowanie debaty :)
  • 0



#34

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wlaśnie podsumowalam debatę. Może tak może nie (swoją drogą cóż za niepraktyczny nick ;) ) gratuluję raz jeszcze! Teraz możesz dokonać ostatecznego wpisu o ile oczywiście nadal masz na to ochotę. Jak juz będziesz mial go przygotowanego, to proszę powiadom mnie to otworzę temat.

Pozdrawiam :)
  • 0



#35

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ok, wszystko ładnie pięknie, jestem pod mocnym wrażeniem, że mimo tzw. rozstrzygnięcia - oczywiście noszącego znamiona wirtualności (ale zawsze rozstrzygnięcia) wydobyłeś z siebie tyle energii i chęci, by napisać nam post podsumowujący (i przypieczętowujący Twoje zwycięstwo).

Ale normalnie należy Ci się 'lanie' lub jakaś inna forma represji - że mnie kobietę (bądź co bądź) w wyliczance sędziowskiej umieściłeś na szarym końcu... No chyba, że kończę korowód i czynię jakieś zaszczyty czy coś... :/
  • 0



#36

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz na to patrzę i rzeczywiście wieśniacko to wyszło. Chciałem tylko jakoś zagaić w tym pierwszy akapicie, a wyszło jakbym się upajał tym ze pokonał Ducha, czyli pewnie jakieś dziecko, żałosne :) Myślałem że wymieniam sędziów w kolejności w jakiej punktowali, ale jak widać źle myślałem. Jeju ale by sie tak od razu czepiać :) Jak to powiedział pewien Pan 2 tys lat temu "pierwsi będą ostatni"!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych