Skocz do zawartości


Zdjęcie

mylo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Emma nadchodzi, trzeba się przedstawić zanim mi dach na głowę spadnie. Nie chce zostać anonimowym użytkownikiem do końca życia :(

Mam na imię Miłosz. Mieszkam w Wieliczce (koło Krakowa jakby ktoś nie wiedział (w co mam nadzieję wątpić :) )).
Interesuję się sztuką, głównie użytkową, słucham metalu/rocka, lobię odwiedzać dział życie po śmierci po 2 w nocy, a resztę działów forum w dowolnych porach ;) (gram w cs'a 1.6! ktoś jeszcze? :D )
Jako, że stuknęła mi 19 zobowiązuję sie nie używać emotek xD i <3. reszta wg uznania.

Witam indygo, kryształowych i ufoków : )) i tą małą grupkę zwykłych ludzi na tym forum : )).



#2

KaśkaK.
  • Postów: 108
  • Tematów: 13
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj ;)

Jako, że stuknęła mi 19 zobowiązuję sie nie używać emotek xD i <3

a co złego ma w sobie xD ? :P

#3

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj :P

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tą małą grupkę zwykłych ludzi na tym forum : )).

Nareszcie ktoś o nas sobie przypomniał. :D
Witam xD

#5

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witaj ;)
Czemu nie chesz używać mojej ulubionej emotki " xD " ja jestem rok starszy i mi ona nie przeszkadza xD ;p



#6

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj. Ja też loffam rock i metal <3

#7

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

gram w cs'a 1.6! ktoś jeszcze? biggrin3.gif


Jeśli non steam to ja gram. Emotów też nie trawie. Jakich zespołów słuchasz ?



#8

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

non steam ;) gram na serwerach udiabelka, dokładniej to przesiaduję na 4FUN.
insomnium, cradle of flith, soad, sunny day real estate, vesania, all that remains, still remains, nowa płyta serjego też niczego sobie. To aktualnie.






xD jest zueeeeee!



#9

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jako że mam 15 lat, witam xD <3 xDDD

#10

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za Vesanie wielki plus. Koniecznie przeczytaj regulamin i pisz sensowne posty.
Pozdrawiam



#11

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystko fajnie, ale chyba odmienia się Serja, a nie Serjego. :P

Dajcie jakieś ip serwów NS, bo też bym pograł sobie. :P

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mea culpa :( Serja. poszukaj na googlach - "udiabelka". Bardzo fajne serwerki, albo "puchatek"



#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć ;-),

Przekroczywszy próg Mylo zatrzymał się chcąc przyzwyczaić wzrok do panującego w pomieszczeniu półmroku...
Potoczył w koło rozgniewanym wzrokiem ... jego potężne ramie zdawało się rozsuwać przestrzeń... kilka osób mimowolnie odsunęło się ... olbrzymi cień jego postaci zatrzymał i tak nikłe światło. W pomieszczeniu zapanowała ciemność ... i zamieszanie... Budził zrozumiały respekt ... podążając w kierunku upatrzonego miejsca nawet nie zauważył jak kilka osób usunęło mu się z drogi...
Dotarłszy do stolika swoim zwyczajem uniósł muskularne ramie chcąc zrzucić stojące na stoliku szkło tym samym robiąc miejsce na przyszłe swoje ... drugą ręką starał się podsunąć sobie taboret ... nagle zastygł ...poczuł na sobie spojrzenie które przykuło jego uwagę... powoli podniósł powieki ( pamiętamy że jest w pozycji hym ... jedna rękę ma uniesioną do góry a druga szuka oparcia na swoją szlachetną część którą chce umieścić taborecie ) i zamarł ... utonął w błękicie...
Po chwili usłyszał swój głos - czy mogę usiąść obok ?


he ?

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.10.2011 - 12:36




#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To czyjeś krwisto błękitne oczy wbijały się w jego umysł. Mógłby przysiąc że bił od nich blask, zważywszy na fakt że reszta twarzy była skryta cieniem rzucanym przez obszerny kaptur szaty fałdującej się na damskim ciele, pas ciasno spięty w talii odkrywał przed nim ten fakt. Tajemnicza postać wyraźnie się nim zainteresowała, lub też chciała wzbudzić jego uwagę.
Mimo swojej zwyczajowej pewności siebie, tym razem poczuł niepewność. Spowodowała to niezwykłość tejże sytuacji, której się pod żadnym pozorem nie spodziewał. Obić parę łbów w karczmiannej bijatyce? Rozchełstać szaty cycatej dziewki? Posłuchać niestworzonych historii okolicznych dziadów? To były rzeczy jakich mógł spodziewać się w takim miejscu. Nie skrytej pod zdobnymi szatami postaci onieśmielającej go niezwykłym wzrokiem.

Po chwili niepewności skarcił się w myślach, wahanie mu nie przystoi pod żadnym pozorem. Zagaił rozmowę.

- Czy mogę usiąść obok ?

Postanowił zagrać uprzejmie, w końcu czort wie któż to. Mało się to nasłuchał o demonicach i innych łachtrajstwach? Z nimi nigdy nic nie wiadomo. Nie był nawet pewien czy ta uprzejmość pomoże, przecież może mu równie dobrze czytać w myślach jak w otwartej książce. Czarne moce to nie jest coś z czym lubił mieć kontakt.

Coś błysnęło w cieniu kaptura. Miał nadzieję że to uśmiech.

- Z rozkoszą.

Niezwykły dziewczęcy głos o aksamitnym jak najdelikatniejsze chmury tembrze. Dwa słowa, a wydające się niezwykle kuszącą obietnicą.


Nie ma to jak scena wejścia do tawerny, to niemalże ikoniczne dla gatunku. :D



#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Starał się skoncentrować na zimnie jakie przenikało jego ciało pozwalało mu to zatrzymać nawał obrazów przelatujących przez jego głowę ...
czy to co widzi jest tym co jest teraz ?
Utrzymać koncentracje się na przeszywającym źródle zimna nie zaś samym zimnie pozwoliła dostrzec mu wyłaniające się z fioletowej czerni przedmioty, koncentrując na nich wzrok traci kontakt z zimnem które staje się coraz bardziej miękkie i ciepłe ... zdążył jeszcze pomyśleć ... zimno miękkie ?
Nie pozwolił aby pochłonęła go ta przestrzeń znał jej tą zwodniczą nutę. Całym wysiłkiem ponownie skoncentrował się na zimnie. Już przypomniał sobie i wie że chce utrzymać ten stan koncentracji. Powoli zagłębia się w odczuwaniu zimna które powoli pochłania go, a właściwie to on jednoczy się z nim.
Tak przekroczy czas jeszcze raz.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych