Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziecinstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak miałem 7 , 8 lat około widziałem gobliny, krasnoludki... nie wiem co ale wiem jedno... miało to "coś" czerwone ślipa... i zawsze wydawało mi się że było tych istot 3... albo wydawało mi się że drzewa mają twarz... i pochylają sie w moim kierunku :P ;)
  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyobraźnia :P Moze za dużo bajek się naoglądałeś ;) ... choć nic nie jest pewne
  • 0



#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jak miałem 7 , 8 lat około widziałem gobliny, krasnoludki... nie wiem co ale wiem jedno... miało to "coś" czerwone ślipa... i zawsze wydawało mi się że było tych istot 3... albo wydawało mi się że drzewa mają twarz... i pochylają sie w moim kierunku



O....to już faktycznie 'lekka' przesada ;) :
  • 0



#19

Devis.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele razy mialem to samo gdy mialem 6 lat widzialem niebieskie postacie (swiecily sie) i jagby szukaly przejscia bladzily myslalem ze kazdy to widzi nie tylko ja gdy zobaczylem to pierwszy raz bylem z tata ale on tego niewidzial...
  • 0

#20

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, mnie się śniło że jestem w ciemnym pokoju i otaczają mnie bliscy, każdy po kolei zamieniali się w szkielety! Błeh! Ohyda...

Użytkownik Yuna edytował ten post 22.01.2008 - 15:57

  • 0

#21

Devis.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myslisz ze to sen xD ??
mialem cos takeigo przez pare miesiecy to raczej niemozliwe sen ktory zawsze sie powtarza gdy jest ciemno i wyjde na pole?
  • 0

#22

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z kolei myślę, że mogłem w dzieciństwie przeżyć coś na kształt OBE
,,Obudziłem się" poruszałem się po domu lewitując w pozycji lotosu (siostra mnie kiedyś tego uczyła) potem normalnie na nogach probowałem zwrócić uwagę taty: wołałem, ale nie mogłem tzw. niemy krzyk... Wiem, że chyba zrzuciłem coś w łazience i potem pytałem się taty czemu mi nie odpowiadał i czemu 2 razy się budziłem. Jakoś przestraszony odszedł i powiedział ,, że to był tylko sen" - teraz wiem że mogło to być LD lub OBE... - czyli w sumie sen :)
Znam więcej takich historii ale urywają się one wraz z początkiem gimnazjum: przekazywanie energii(najbardziej paranormalne co mnie spotkało i było realne), sny prorocze i jasnowidzenie. Raz też widziałem ducha w domu, a wielokrotnie doświadczałem jego obecności ale tylko niektórych pomieszczaniach w domu.

Najbardziej szkoda mi przekazywania energii bo to działało i było przydatne...
Bardzo żałuję że już nie potrafię tego robić :(

Użytkownik mevq edytował ten post 23.01.2008 - 17:35

  • 0

#23

Devis.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niemy krzyk duzo razy tego zaswiadczylem mialem sen ktory do teraz sie czesto powtarza w tym snie niemoge powiedziec nic nawet szeptem nienawidze tego snu jest dziwny bardzo dziwny


moze wam go opowiem jezeli chcecie.

Użytkownik Devis edytował ten post 23.01.2008 - 18:51

  • 0

#24

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kazdy tak ma, ja jak bylem malym dzieckiem to zawsze widzialem cienie, bo raz pamietam jak bylem sam na podworku i strzelalem z pistoletu do ptakow (nie, tego na slepaki xD ) i zobaczylem katem oka wlasnie czarna postac ale spojrzalem i znikla, pozniej jak dorastalem to mniej takie rzeczy widzialem, teraz to jak zgasze swiatlo to widze wlasnie blekitne plamki a czasami widze tez aury u ludzi, nawet teraz jak patrze na czarne klawisze to widze fioletowy jakis pasek ;/

poprostu my widzimy energie - GZ
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych