Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeklęta szkoła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z halloween to literówka była i taki w sumie element humorystyczny wiec nie należało go brać zupełnie na serio. Jak na mnie to trochę mało realne bo po co duch miały by sie pokazywać w szkole. Te zwykłe nie straszą dla zabawy a na takie te duchy mniej więcej wyglądają bo nie oddziałując na tych ludzi i nie wygląda na to żeby je gnębiły :D albo fake albo ktoś musiał naprawdę przeskrobać i te duch sprowadzić.

Użytkownik AwAke edytował ten post 21.02.2008 - 22:36

  • 0

#17

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra, napisze bardziej merytoryczny post -.-

no wiec tak, w tej szkole to musiala byc tragedia jak w gdansku moze, albo ktos sie bawil w Nekromante (oj, nikt nie gra w RPG o.O [chodzi mi o gothica])....

dziewczyna widziala biala kobiete, pewnie stara nauczycielka kochala szkole, albo te duchy czegos nie dokonaly jeszczcze w tej szkole (bo pewnie ktos sie nie uczy!! xDxD)

nie wiem co jeszcze by tu ciekawego powiedziec

pzdr.



hehehe jasio mnie te ciekawostki wystarczą :mrgreen: i tak ich za dużo ;)

Może ktoś znalazł informacje co teraz się tam dzieje? Czy wszytsko umilkło czy może dalej latają zjawy po szkolnych korytarzach i salach?
  • 0

#18

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ewidentnie widac ze to jakas osoba przebrama za ducha pewnie tak mialo byc w scenariuszu ;]
  • 0

#19

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skoro mnóstwo ludzi widziało i wybuchła panika, nikt raczej nie może wątpić, że duchy faktycznie zrobiły ee... desant w szkole ;D
  • 0

#20

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takiego szkolnego przedstawienia nikt nigdy nie zapomni. Podczas show tanecznego, prezentowanego przez grupę dziewczynek, na scenie pojawiła się dziwna postać, która po chwili znikła zapadając się, jakby pod scenę. Wśród świadków tego wydarzenia wybuchła panika. Wszyscy są przekonani, że na pewno nie mieli doczynienia z żartem.

FILM:
<a href="http://www.siedemcudow.pl/duchy/duch-na-sz...dstawieniu.html" target="_blank">http://www.siedemcudow.pl/duchy/duch-na-sz...dstawieniu.html</a>



Źródło: www.siedemcudow.pl

PS: film jest nagrany w słabej jakości.

Użytkownik Tacita edytował ten post 12.03.2008 - 17:47

  • 0

#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jeśli to nie był żart to duchy są dość... materjalne :D nie no dla mnie to wygląda jak osoba lub prześcieradło opadająca/ce na ziemie... więc albo ciekawe ;) albo dziennikarze to idioci i dali sie nabrać...
  • 0

#22

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym przesłuchała świadków 8)
  • 0



#23

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym przesłuchała świadków 8)


umiesz na tyle rosyjski :) jezeli tak to znajde ci namiary na tą szkołe i hulaj dusza z ruskimi :)
  • 0

#24

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie umiem, ale od dawna mam w planach się nauczyć :) Zresztą.. tłumacze też muszą z czegoś żyć :D Poproszę o namiary :>

A teraz do rzeczy: fake or not fake?
  • 0



#25

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

namiary może pozniej:) jak wyjasnimy co to tak naprawde jest...

Mi to nie wygląda na prześcieradło opadające na scene poniewaz za długo "lewituje" nad nią. dlamnie to jest jakis dzieciak ze szkoły ale jak się zapadł pod scenę??
  • 0

#26

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógł się po prostu położyć... Czemu wszystkie takie dowody są cholernie słabą kamerką nagrane?
  • 0

#27

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezły filmik, ale niema powodów sądzić że to coś innego niż prześcieradło, nie widać do końca tego znikania więc wątpliwości nie mam :)
  • 0

#28

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby może być to być coś więcej ale... gupi kawał z dzieckiem w prześcieradle kładącym sie na scene jest narazie najlepszą dla mnie odpowiedzią na ten filmik ;) za bardzo wyjęty z filmu "Ring" ten duch ;p
  • 0

#29

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mhm. filmik nie wygląda na fake, myślę że jak już się tv zainteresowała to coś poważnego musi być, 600 dzieci nie może kłamać... poczekamy na więcej info ;)
  • 0

#30 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawa sprawa. Niby 600 dzieci nie może kłamać... ale pamiętaj że dzieci inaczej spostrzegają świat i jak zobaczą gościa z prześcieradle pomyślą, że to duch.
Ja im nie wierze ale gdyby gadali po polsku albo po angielsku to sam bym ich powypytywał. :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych