Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO - "Dlaczego... ?"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UFO : „Dlaczego… ?”


Autor : Stanton Friedman


Dołączona grafika


Miałem tyle szczęścia, iż udało mi się omawiać („Latające spodki SĄ prawdziwe”) ponad 700 razy w 18 krajach. Moja widownia, przeważnie grupa profesjonalnych słuchaczy, nie miała problemu z akceptacją szczegółowych danych jakie wtedy wykładałem – konkluzją owych prezentacji było stwierdzenie, iż NIEKTÓRE OBIEKTY UFO są pojazdami pilotowanymi przez obce formy życia i że cały temat latających dysków jest swego rodzaju Kosmicznym Watergate. Ale to co budzi najwięcej zainteresowania, oceniając po pytaniach i odpowiedziach jakie prezentowałem to pytania z kategorii „Dlaczego ?”. Dlaczego te pojazdy ulegają katastrofom ? Dlaczego obcy odwiedzają Ziemię ? Dlaczego rząd nie mówi nam tego co wie na ten temat ? Dlaczego obcy po prostu nie wylądują przed Białym Domem lub siedzibą ONZ ? Dlaczego ludzie mieliby fałszować dokumenty z raportu MJ-12 (Majestic 12) ? Dlaczego twierdzę, że SETI odpowiada za „Głupi wysiłek do zbadania” (Silly Effort To Investigate) ? Dlaczego ukrywałeś to przez 39 lat ? Dlaczego rząd ciebie nie wynajął ? Możliwe, że moje odpowiedzi pomogą odpowiedzieć czytelnikowi na jego pytania „Dlaczego ?”, lub może rozszerzą ten aspekt do jeszcze innych tego typu pytań.

UFO – „Dlaczego…?”


1. Dlaczego doszedłeś do wniosku, iż liczba dowodów jest przekonywująca, iż Ziemia jest odwiedzana przez inteligentnie kierowane pojazdy pochodzenia pozaziemskiego ?

Najprostszą odpowiedzią jest to, że jest to jedyna konkluzją jaka wyłania się wraz z liczbą dowodów, które na to wskazują. W moich badaniach/wystąpieniach przeanalizowałem 5 wielkich naukowych badań i następnie pytałem ile osób miało z nimi styczność. Z odpowiedzi jakie uzyskałem wyszło, iż niecałe 2 % czytało cokolwiek związanego z tym zagadnieniem. Analizowałem ponad 5000 zdarzeń, które pozostawiały po sobie fizyczne dowody, które zebrał Ted Phillips z ponad 70 krajów. W tych zdarzeniach świadkowie widzieli pojazd, który lądował a następnie startował pozostawiając po sobie przeróżne znaki takie jak : wypalone kręgi, ślady po podwoziu, małe ślady stóp, suche pierścienie na ziemi itd. To nie są kręgi zbożowe, gdzie przeważnie (w okolicy) nie widuje się pojazdów tego typu. Około 1/6 tych raportów zawiera zdarzenia w których udział brały małe istoty. Opieram się tutaj m.in. o ponad 1000 spraw związanych z uprowadzeniami, które to były szczegółowo badane przez Budd’a Hopkins’a, David’a Jacobs’a, John’a Mack’a i Raymond’a Fowler’a… jak i również o sprawę Betty i Barney’a Hill’ów, która analizował John G. Fuller. Przeanalizowałem niesamowita pracę Marjorie Fish, która w pełni wykazała , iż „mapa gwiezdna” Betty jest sensowna i przedstawia informacje o których na tamten czas nikt nie wiedział.

Dołączona grafika

Mapa narysowana przez Betty Hill podczas seansu regresji hipnotycznej


Przez pewien czas badałem 20 archiwów, miałem „pozwolenie bezpieczeństwa” przez 14 lat i dowiedziałem się , że wiele danych na temat UFO jest ukrywanych i że wiele rządów kłamało w wielu aspektach związanych ze zjawiskiem UFO. Twierdzenie, że niektóre UFO są pochodzenia pozaziemskiego nie odpowiada na inne pytania takie jak, dlaczego obcy tutaj przybywają, dlaczego do tej pory żadnego nie widziałem, skąd pochodzą itd. itd.

2. Dlaczego obcy, skoro są prawdziwi, po prostu nie wylądują przed Białym Domem i nie powiedzą „Zaprowadźcie mnie do waszego przywódcy” ?

Oczywiście nie jestem reprezentantem żadnych obcych, lecz spójrzmy na trzy fakty :

A. Biały Dom jest w zabronionej przestrzeni powietrznej. Nasza reakcja na „intruzów” w tej strefie jest taka aby natychmiast podjąć działania eskortujące (eskorta poza przestrzeń Białego Domu) lub po prostu dokonać zestrzelenia. Cofając się w czasie do roku 1952 kiedy to w lipcu obiekty UFO przelatywały nad Białym Domem wydano rozkazy zestrzelenia intruzów gdyby ci nie wylądowali na znak , iż maja tego dokonać. Cała ta sytuacja była analizowana przez Frank’a Feschino Jr’a – w książce „Zestrzelcie ich”. Major Generał Roger Ramey stwierdził, iż samoloty przechwytujące nie były w stanie powstrzymać intruzów. Co do aspektu UFO i spotkań w przestrzeni powietrznej – słyszałem o 7 naukowych analizach w których omawia się zdarzenia w których UFO próbowało atakować ziemski samolot. Tim Good w swojej książce „Musisz wiedzieć” przywołuje zbliżone sprawy. Pracuje obecnie nad stwierdzeniami pewnego pilota, który twierdzi, iż w Europie w latach 50’tych doszło do 20 zdarzeń w których doszło do zestrzelenia naszych samolotów przez pojazdy UFO.

B. Może to być wielkim zaskoczeniem dla wielu Amerykanów, lecz prezydent USA nie odpowiada za Planetę Ziemia. Kto niby wybrał go na Światowego Prezydenta ? Oczywiście nie miliardy ludzi z Indii czy tez 1/3 miliarda ludzi z Chin. ONZ także nie odpowiada za Planetę Ziemia.

C. Normalnie, negocjacje są toczone pomiędzy z grubsza równymi partiami. Łatwym jest spostrzec, że obcy posiadają bardziej zaawansowana technologie od naszej. Ich pojazdy są szybsze, bardziej manewrowalne i mają dostęp do wielkich „krążowników” (statek matek) z Bóg wie jakimi zdolnościami. Nie mieliby oni powodów do negocjacji, kiedy to mogą oni sobie pozwolić na to co chcą.

3. Dlaczego obcy chcieliby tutaj przybywać, skoro jak sam twierdzisz, jesteśmy prymitywnym społeczeństwem, którego główną działalnością jest prowadzenie wojen na przeróżnych szczeblach szczepowych ?

Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnego spojrzenia na nasze galaktyczne sąsiedztwo i sytuacje naszej planety. „Wyznawcy” SETI sprawiają wrażenie myślenia, iż istota ludzka jest „Ukoronowaniem Kreacji” i że prawdopodobnie w Galaktyce Drogi Mlecznej (która ma kilka miliardów gwiazd.) istnieje „tak dużo” jak 50,000 cywilizacji. Jest to prawie 100,000 lat świetlnych, według Frank’a Drake’a, znaczy to, że inna cywilizacja może być w odległości „tylko” 1000 lat świetlnych. To mogłoby oczywiście stawiać nas jako coś specjalnego wśród jednej z cywilizacji. Sądzę, że istnieje wiele wysoko zaawansowanych cywilizacji, które są rozmieszczone w naszym lokalnym sąsiedztwie, na planetach, które krążą w okolicy 2300 gwiazd, 54 lat świetlnych stąd, przede wszystkim te 46 , które są bardzo zbliżone do słońca. Głównym faktem jest to, że my posiadamy „fantastyczną” technologie od ok.. 100 lat. Lecz Ziemia ma 4,5 mld. lat i była przyjazna dla życia przez okres bilionów lat. [...]

KONIEC CZĘŚCI I

C.D.N.


Opracowanie/tłumaczenie : dj_cinex

****


Temat zostanie otwarty dopiero po całkowitym opublikowaniu materiału


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych