Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kasacja ostrzeżeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
612 odpowiedzi w tym temacie

#76

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o kasację warna 20%

#77

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wnioskuję o kasację ostrzeżenia za temat:

http://www.paranorma...mp;#entry287370

które niesłusznie dostałam, gdyż nie chodziło mi o te głupie orby, tylko o dziwny obiekt na zdjęciu.

:)

#78

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę o zgaszenie przyznanego mi czerwonego światełka.
Dzieki.



#79

ScOrPiOn.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o kasacje ostrzeżeń (dwóch).
Żałuje swoich błędów. Chyba już swoje odpokutowałem.

#80

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam , Ja w sprawie upomnienia w temacie -poznajmy się - post gorliwego_katolika . W odpowiedzi napisałem "witam " i kilka slow w formie żartu o mnie , nie rozumie wykładni -upomnienia-wiec proszę o wytłumaczenie mi tego
z góry dziękuje


UŚCIŚLENIE : chodzi mi jedynie o wykładnie , jakoś ciężko mi zrozumieć -charakter upomnienia , a chce go zrozumieć żeby w przyszłości nie popełniać podobnych "błędów"

#81

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę o usunięcie ostrzeżenia ;)

#82

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Otrzymałem wczoraj ok. 22:50 upomnienie w tym temacie za hotlinkowanie zdjęć, kiedy w regulaminie jest napisane, iż można wklejać zdjęcia z własnego serwera. Strona thor.megatherion.com nie jest co prawda moja, jednakowoż jej administrator, Thor, jest moim znajomym (jestem zarejestrowanym członkiem oficjalnego polskiego forum grupy Therion) i stwierdziłem, iż skoro mam doń zaufanie i wiem, że obrazki nie zostaną przeniesione, etc., to śmiało mogę wrzucić stamtąd linka. Proszę więc o usunięcie upomnienia i (najlepiej) przywrócenie oryginalnych źródeł do zamieszczonych przeze mnie obrazków.

#83

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Qliphoth to ja dałem Ci upomnienie. Nie mogłem wiedzieć, że ten Thor jest twoim znajomym i dał Ci zgodę na umieszczenie zdjęć na forum ze swojego serwera. Upomnienie to nie ostrzeżenie. Ma za zadanie zwrócić uwagę, aby nie łamać regulaminu następnym razem, więc usunąć mogę tylko obrazek informujący o tym w temacie. ;) Obrazki przerzuciłem już na imageshacka więc nie widzę teraz sensu w przywracaniu oryginalnych źródeł (z lenistwa :P ), bo to i tak nie zmieni ich wyglądu ;p . Gdyby jednak z jakiegoś powodu zależało Ci na przywróceniu oryginalnych linków poinformuj mnie o tym na PW lub gg.



#84 Gość_Dezerter_Punk

Gość_Dezerter_Punk.
  • Tematów: 0

Napisano

Żądam skasowania mojego ostrzeżenia. Oscar_cośtam mi je dał, za wątek o zjeździe. Człowiek próbuje zrobić coś dla forum, proponuje jakieś inicjatywy i czym go witają? Ostrzeżeniem i zamknięciem tematu. I do tego wyzywają od prowokatorów. Dla mnie to jawny skandal. Radzę się zastanowić czy dawanie przywilejów moderatora paranoikom szukającym wszędzie spisków jest dobrym pomysłem, bo z tego wynikają takie absurdalne sytuacje jak powyższa.

#85

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze o skasowanie przyznanego mi ostrzezenia ktore dostalem dzieki niekompetencji osoby przy zmianie przepisow forum o ktorych nie zostalem wczesniej poinformowany.

#86

Slowik.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo prosze o kasację moich ostrzerzeń minął już miesiąc i zrozumieałem że moje posty były godne trola :)

#87

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu na moim panelu informacyjnym widnieje info o ostrzezeniach ?

Ostrzezenia
0%
-----

Pytanie nasuwa mi sie samo tylko ja to widze?, czy jest to moze jakis bledzik na forum.

#88

Master Sorcerer.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chciałbym usunąć ostrzeżenie pod avatarkiem ze względu na to, że podałem przez pomyłkę link, na który żeby wejść trzeba się zalogować do Tibii (ja mam autologin, więc nic nie zauważyłem). Jakby co to był link do oficjalnej strony, która nie hackuje.

#89

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Prosił bym op usunięcie warna nadanego mi w dniu 5.09.2008, przez moderatora Ivellios za 'pseudo' kłutnie.
Dziękuję, liczę na pozytywne rozpatrzenie decyzji.



#90

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze o odsuniecie ostrzezen z 3 i 11 wrzesnia z gory dziekuje


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych