Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzieci i ich "zdjencia dohuw"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, dlaczego ich nie traktujecie banem na ip? Przeciez zalozenie nowego konta to kwestia paru minut, wiec ban na konto to zadna kara... Taki perm ban nauczylby dzieci ze to powaznie forum, a nie piaskownica i odstraszyłby potencjalnych pajacow...

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A NEO ma zmienne ip.

#3

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym większość dzieci nakręca takie banowanie,bo mają złudną iluzję władzy na forum :P

#4

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A NEO ma zmienne ip.

po co w ogole banowac skoro mozna zalozyc nastepne konto

#5

Leniek.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A NEO ma zmienne ip.


A niektórzy użytkownicy korzystają ze zbiorczego IP zewnętrznego np. ja więc też miałbym odcięty dostęp za jakiegoś kolesia który nie potrafi sie odpowiednio zachować. W Polskich realiach gdzie 90% uzytkowników internetu korzysta ze zmiennego IP lub IP zbiorczego, nic dobrego nie wniesie taki ban a moze tylko zaszkodzić

#6

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu ich ignorować.

#7

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja proponuje takie rozwiązanie, moim zdaniem skutecznie wyeliminuje większość takich przypadów (a i zmienne IP nie pomoże): przy rejestracji poza obecnymi polami, należy dodać 2-3 pytania na logikę (możne też cos z ortografii :) )

Pytania muszą być losowane aby dzieci nie mogły sobie podpowiadać.

#8

kisa.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, ok. "Dzieci" logują się parę razy i robią sobie jaja. Ale żartowac mogą sobie nie tylko "dzieci" ale tez ludzie majacy 20, 30 i więcej lat. A gdybym parę razy pod rzad dała fake zdjęcia ducha czy coś, to co zablokowalibyście mnie ?
Tylko dlatego, że nie znam sią na tym tak dobrze ? Mam 12 lat ale niekoniecznie chcę sobie pożartowac. Rozumiem, że niektórzy robia to z premedytacją ale nie wszyscy, więc pomyslcie jak możecie ich "filtrowac".

#9

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mika, jak ktoś wkleja zdjęcie dzieciaka, z domalowanymi w paincie czarnymi oczami i jakimiś czerwonymi kreskami na brzuchu z głupim opisem, to krew człowieka zalewa. Tego nawet fakiem nie można nazwać.

#10

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może stwórzmy nową kategorię specjalnie dla dzieci neo ? Wstęp tylko do 13 roku życia ? ;)



#11

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Klawy pomysl Core, taki w pyte!

#12

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozbyć sie takich dzieci z forum to według mnie jak pozbyć sie wszystkich idiotów z rządu :P poprostu sie nie da...

#13

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozbyć sie takich dzieci z forum to według mnie jak pozbyć sie wszystkich idiotów z rządu :P poprostu sie nie da...

Prawo Wylera - nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam. x]

#14

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dasz bana na hosta to już nie wróci ;>

#15

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś padła propozycja, żeby zrobić rejestrację po przez zaproszenia. Potem tylko zbanować konta NEO's i forum czyste :] Nie zalogowani mogli by czytać, ale nie pisać. Według mnie najlepsze rozwiązanie = zaproszenia.
Pozdrawiam


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych