Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne uczucie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

bcb.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj próbowałem skierować moją energi nóg na chwile....Po chwili przestałem się zajmować kierowaniem energi do nóg i moje nogi zaczęły się tak jakby "palić" czułem dziwne zimne pieczenie(w 40,60 miejscach) czy to przez energie PSI ;/?
  • 0

#2

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj próbowałem skierować moją energi nóg na chwile....Po chwili przestałem się zajmować kierowaniem energi do nóg i moje nogi zaczęły się tak jakby "palić" czułem dziwne zimne pieczenie(w 40,60 miejscach) czy to przez energie PSI ;/?


bosh. Jakie psi?! kierowanie wlasna energia ciala jest znane w Chinach od setek lat i nazywa sie to Tai-Chi... Niewiem kto wam nagadal jakis glupot typu psi itd. Lepiej stoj twardo na ziemi, a nie chloniesz glupoty z roznych portali para.
  • 0

#3

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, zdaje mi się, że to inna nazwa tej samej energii, więc nie ma się czym podniecać, some.
Tak, może to przez energię, ale najpewniej przez autosugestię.
  • 0

#4

Ashwalker.
  • Postów: 91
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj próbowałem skierować moją energi nóg na chwile....Po chwili przestałem się zajmować kierowaniem energi do nóg i moje nogi zaczęły się tak jakby "palić" czułem dziwne zimne pieczenie(w 40,60 miejscach) czy to przez energie PSI ;/?

Prosze opisz dokladniej to uczucie.

Czy czułeś:
- bolesne uczucie wbijania w ciebie cieniutkich igiełek
- duszności
- uczucie nacisku/napierania/rozpierania/rozrywania/miażdżenia i ciężkości twojego ciała
- ból głowy
- czy ten ból paraliżował cię fizycznie i psychicznie
  • 0

#5

Unforgivenable.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PSI to chyba nie jest, ja czesto mam mniej więcej tak ze czuję że że "skaczą" mi nogi i że nogi mnie pieką, a potem tak jakby zimno piekło ale to chyba normalne. Raczej wystarczy CAŁKIEM rozluźnić mieśnie i jest to wytumaczone.
  • 0

#6

jamaican10.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj próbowałem skierować moją energi nóg na chwile....Po chwili przestałem się zajmować kierowaniem energi do nóg i moje nogi zaczęły się tak jakby "palić" czułem dziwne zimne pieczenie(w 40,60 miejscach) czy to przez energie PSI ;/?


bosh. Jakie psi?! kierowanie wlasna energia ciala jest znane w Chinach od setek lat i nazywa sie to Tai-Chi... Niewiem kto wam nagadal jakis glupot typu psi itd. Lepiej stoj twardo na ziemi, a nie chloniesz glupoty z roznych portali para.


Nie Tai Chi tylko Chi - lub Qi ;-). Tai Chi to sztuka walki (wewnetrznej)
  • 0

#7

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co pamietam PSI to ogólna nazwa wszystkich takich niezidentyfikowanych "energi" wiec w karzdym przypadku ta nazwa jest poprawna. Możliwe że do jakiś rodzaj tych energi jakie były tu wcześniej wymienione...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych