Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat, który istniał przed naszym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie wierzę w większość rzeczy napisanych w tym artykule, wiele znalezisk 'kłócących się' z naszą obecną wiedzą na temat historii człowieka, jednoznacznie wskazuje na istnienie tych tzw. er.
  • 0

#17

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Denerwuje mnie że ludzie którzy znajdują takie rzeczy jak starożytne artefakty ,czy skamieliny których być nie powinno są wyśmiewani.
Taki archeolog przecież nie zmontował mechanizmu zębatkowego z brązu i nie pokryje go wiekami śniedzi,raczej też nie zakopał spreparowanych szkieletów 2,5 metrowych ludzi -potworów.

O takich odkryciach powinno się trąbić na okrągło a nie odstawiać.Kolejna dziedzina w której Illuminati powstrzymuje przepływ w informacji ;)



No moze dlatego, ze juz byli tacy co sami zakopywali cos pod ziemia, a potem triumfalnie "odkrywali" wlasnie takie cuda, starsze niz znana nam cywilizacja. Najlsynniejszy przypadek byl w Japonii, facet miedzynarodowej slawy zostal sfotografowany podczas takiej akcji. Niestety nie pamietam nazwiska, bylo o tym przypadku w tym artykule:
http://www.tygodnikf...s...6&page=text

Tutaj niestety tylko zwiastun. Gazeta raczej jeszcze do zdobycia w kioskach bo sprzed dwoch tygodni.
  • 0

#18

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tylko, co dałoby zakopanie czegoś pod ziemią :/ Przecież bez trudu można ocenić wiek danego przedmiotu.
  • 0

#19

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra, ale zanim przyjdą wyniki z laboratorium, prasa uczyni Cię sławnym, a środowisko tak czy inaczej się od Ciebie odetnie. Dlatego takie wyjście jest dla osób chcących raczej odejść z hukiem. :)
  • 0

#20

Quiz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tah,słyszałem o tym japońcu,tyle że on zakopywał jakieś rozbite miski i inny szajs ,a nie kompletny szkielet 2,5 metrowego king konga;)
  • 0

#21

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tah,słyszałem o tym japońcu,tyle że on zakopywał jakieś rozbite miski i inny szajs ,a nie kompletny szkielet 2,5 metrowego king konga;)

a gdzie ty czytałeś o czymś 2,5 metrowy ? przecież ten żałosny tekst jest o 2,1 metrowej kobiecie, której nigdy nie było :/
widzę że tu na forum myślenie coraz bardziej odbywa się w sposób taki jak w Radio Maryja, tzn ojciec prowadzący wmawia babciom że tylko one myślą a reszta nie, tu jest to samo niestety, coraz rzadziej tu zaglądam bo i po co ?
  • 0

#22

Quiz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja widzę że twój nieludzko rozwinięty talent do nad interpretowania wypowiedzi innych działa w 110%, nawet postawiony na końcu mojej wypowiedzi emoticon nie powstrzymał Cię przed zrozumieniem całej wypowiedzi dosłownie.
  • 0

#23

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

musisz bardziej precyzować czy ;) dotyczyło 2,5 metra czy King Konga... ;) myślisz że postawienie na końcu ;) sprawi że każde głupstwo jakie palniesz możesz tym wytłumaczyć ? ;)
  • 0

#24

robrob.
  • Postów: 23
  • Tematów: 6
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wiekszosc ludzi cywilizacji zachodniej uwaza biblie za jedno z bardziej wiarygodnych zrodel informacji. W pierwszej ksiedze rodzaju czytamy jasno, ze na Ziemi przed potopem żyly jednoczesnie dwie rasy- ludzie i potomkowie aniolow pol krwi ludzie olbrzymi zwani nefilmami. I wlasnie zlikwidowanie ich bylo jednym z glownych powodow dla ktorych bog zeslal potop na ziemie. Nawet jesli jest to archaiczny opis zdarzen to z pewnoscia pokrywa sie ze znaleziskami o ktorych mowa w tym temacie.

edit by eru75
Ostrzeżenie słowne za niestosowanie się do zasad gramatyki. Następnym razem warn będzie namacalny.

  • 0

#25

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem nawet skłonny w to uwierzyć, bo o wiele bardziej nieprawdopodobne jest to, że przez nami na Ziemi żyła jakaś inteligentna rasa, która odeszła, niż to, że przez kilka miliardów lat nic się nie działo i nagle pojawił się człowiek. Zważywszy, że w wielu starożytnych religiach spotyka się jakby Bogów zstępujących z nieba - moim zdaniem to raczej nie byli bogowie, a po prostu poprzedni mieszkańcy naszej planety, albo innych planet. Bardzo ciekawy artykuł...
  • 0

#26

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja nigdy wcześniej nie słyszałem o tym, że "przez kilka miliardów lat nic się nie działo i nagle pojawił się człowiek". Ja słyszałem o ewolucji, powolnym rozwoju organizmów.
  • 0

#27

Legionvx.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jemu prawdopodobnie chodziło, o to w jaki sposób świat przedstawia biblia. Tzn. faktycznie nic nie było, pstryk i już mamy człowieka.
  • 0

#28

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak się wtrącę w sprawie "Pedra", tego karzełka z pierwszego postu.
Są to zwłoki płodów z płaskogłowiem (chorobą, w której nie rozwija się mózg, w wyniku czego następuje poronienie). które matki składały w jaskiniach (w końcu to też ludzie i swojemu dziecku, nawet tak zdeformowanemu, żadna matka nie da zgnić w trawie).

Ale oczywiście, to muszą by krasnoludki...
  • 0



#29

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc i ja się wypowiem:D. Jak dla mnie to tak jak pisałem dzisiaj w temacie o życiu na marsie - wykopaliny, legendy i inne, których jest masa skłaniają mnie do tego, że prawdopodobieństwo , że mogą to być prawdziwe domniemania, jest spore. Ja jestem "za" , bo małe i duże mumie, wspaniałe (jak na swoje lata) narzędzia i przeróżne inne dowody są
dla mnie oczywiste. Może ktoś pomyśli sobie , że wszystko to jest spreparowane. Ale jak spreparować mumie ? i tysiące innych przedmiotów, które "starzeją" się w specyficzny sposób. Ciężka sprawa :D :P
  • 0

#30

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kwietniu 1997 roku poinformowano o odkryciu czterech doskonale wykonanych włóczni łowieckich, których wiek szacowany był na 400.000 lat. Odkryto je w kopalni węgla kamiennego w Hanowerze w Niemczech. Mierzące niemal 2 metry włócznie, doskonale wykonane i wyważone, są zdaniem archeologa Hartmuta Thieme „najstarszymi i najbardziej kompletnymi narzędziami myśliwskimi, jakie kiedykolwiek odnaleziono”.

Te włócznie to chyba raczej nie z drewna musiały być, bo drzewo by tyle nie wytrzymało, nawet dziś nie znajdujemy raczej całych włóczni prehistorycznych ludzi a jedynie groty. A tu mowa o doskonale wyważonych itp

Temat trochę podobny do "zakazana archeologia" ale też sie wypowiem. Jak dla mnie to fakt - nie wiemy jeszcze wszystkiego ale proste ślady mówią, że człowiek działa od koło 5mln lat i na przestrzeni tego czasu cos mógł stworzyć, ale wcześniej? Wątpię. A te "ery" to trochę dziwna sprawa, no bo przecież jak wtedy ludzie masowo gineli to i powinny wymierać i inne organizmy żywe – tak na chłopski umysł. Mamy masowe wymierania ale to inna bajka, niż niszczenie cywilizacji ludzkiej co powiedzmy 10tyś. lat. Ewolucja biegnie nieprzerwanie ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych