Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przemyślenia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze zastanawiałem się czy można konwertować energię cieplną lub świetlną na PSI. Bo odwrotnie się da co możemy zauważyć poprzez wgląd na efekty tworzenia PsiBalli. Co wy o tym sądzicie? I druga sprawa. Czy "wypuszczenie" całkowite energi i wymienienie jej na "nową" może cokolwiek zmieniać ? Czy można zyskać na "wyczyszczeniu" własnej energii? Chodzi mi oto, że tak jakby wypychasz "starą" energię na zewnątrz, a potem "nową" wciągasz do środka. Co o tym sądzicie. Pozdrawiam.
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co ja sadze to napisze pozniej
teraz mam do ciebie male pytanie
napisales ze mozesz konwertowc energie psi na energie cieplana i za przyklad podajesz psiballe

rozumiem ze interesujesz sie tym zjawiskiem i tworzysz psiballe
jednak stwierdzenie ze mozemy to zauwazyc (nie tylko ty ale rowniez i my) sugeruje ze tak do konca chyba nie jestes o tym przekonany i probujesz sie tu wspierac na obiegowej opinii krazacej tu na forum ze psiballe to zjawisko wywolane umyslem manifestujace sie w swiecie fizycznym

wiec jak to jest potrafisz energie swoich mysli przekonwertowac w "magiczny" sposob na energie cieplna czy nie?
  • 0

#3

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę że nie ma ani energii psi ani psi balli, bo jak by były to znalazł by się człowiek chętny na milion dolarów :D Poczytaj o Jamesie Randi. Napisz czy sam zrobiłeś coś z domniemaną energią psi.Jak to działa? Da się to czymś zmierzyć? Czy zrobiłeś psi balla? Masz może jego zdjęcia? Tyle na razie pytań mam.
  • 0

#4

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiec jak to jest potrafisz energie swoich mysli przekonwertowac w "magiczny" sposob na energie cieplna czy nie?

Podwyższanie temp. termometru (nieznacznie, ale eliminując błąd statystyczny) na odległość się liczy. Chociarz to zły przykład. Niejestem pewny, że to mój udział. Ale przyjmijmy, że ja czuje wielkie ciepło wtedy gdy chce energią ogrzewać ręce. :)

Poczytaj o Jamesie Randi.

Czy gdybyś był milionerem to chciałbyś stracić 1 milion za każdym razem kiedy przyjdzie do ciebie jakiś koleś, który naprawde np. potrafi lewitować, bo ja nie i bym się zapierał wszystkimi możliwymi sposobami aby kasy nie tracić. ( Proponuje wycieczkę do Tybetu tak BTW. :D ) I wątpie, żebyś słyszał o pewnej organizacji która wyzwała Randiego. I zapłaciliby 200.000 funtów (lub dolarów, nie pamiętam :D ) jeśli by im niewyszło. Randi nie przyją wyzwania... Czyżby się czegoś obawiał...?

Jak to działa?

http://www.paranorma...t...t=0&start=0

Da się to czymś zmierzyć?

Nie pamiętam, ale chyba było jakieś urządzonko.... Lecz nie, chyba nie. Przynajmniej narazie. :P

Czy zrobiłeś psi balla?

Ja sądze, że tak.

Masz może jego zdjęcia?

Nie, nie posiadam zdjęcia PsiBalla. Dosyć trudno je zrobić, patrząc na to, iż są one najczęściej niewidzialne. :)

Pozdrawiam.
  • 0

#5

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I druga sprawa. Czy "wypuszczenie" całkowite energi i wymienienie jej na "nową" może cokolwiek zmieniać ? Czy można zyskać na "wyczyszczeniu" własnej energii? Chodzi mi oto, że tak jakby wypychasz "starą" energię na zewnątrz, a potem "nową" wciągasz do środka. Co o tym sądzicie. Pozdrawiam.


Ale po co? Energia się nie 'zużywa'.
Zależy jeszcze jak rozumieć zużywa, bo robiąc psi balle i inne 'nieco' bardziej skomplikowane rzeczy, które powodują spadek jej ilości w organiźmie, ale podczas snu ona się sama ładuje. Tyle :)
  • 0

#6

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podwyższanie temp. termometru (nieznacznie, ale eliminując błąd statystyczny) na odległość się liczy. Chociarz to zły przykład. Niejestem pewny, że to mój udział.



A widzisz :)

Ale przyjmijmy, że ja czuje wielkie ciepło wtedy gdy chce energią ogrzewać ręce. :)


To sie nazywa autosugestia.Przy odpowiednim jej wytrenowaniu możesz nawet wytwarzać w mózgu projekcji podróży poza cielesnych-OOBE

Czy gdybyś był milionerem to chciałbyś stracić 1 milion za każdym razem kiedy przyjdzie do ciebie jakiś koleś, który naprawde np. potrafi lewitować, bo ja nie i bym się zapierał wszystkimi możliwymi sposobami aby kasy nie tracić.


Jeśli Randiemu udowodniono by oszukiwanie stracił by cały swój autorytet i jego Instytut przestał by istnieć.Więc nie ma powodu by oszukiwać i nie ma obaw bać się że straci kasę, po prostu nikt nie jest w stanie oszukać bardzo dobrego oszusta(iluzjonista) :)

<a href="http://www.paranormalne.pl/index.php?showt...t=0&start=0" target="_blank">http://www.paranormalne.pl/index.php?showt...t=0&start=0</a>


Ładnie wszystko opisane,ale właśnie jest to wizualizacja,do tego dość mocna :)

Nie pamiętam, ale chyba było jakieś urządzonko.... Lecz nie, chyba nie. Przynajmniej narazie. :P


Nie ma takiego urządzenia :D Oczywiście zawsze ktoś może "spróbować" podważyć to zdanie.

Nie, nie posiadam zdjęcia PsiBalla. Dosyć trudno je zrobić, patrząc na to, iż są one najczęściej niewidzialne. :)


Ok są niewidzialne, więc dowód w postaci zdjęcia odpada i nadal może to być autosugestia, a gdy na kogoś wpłyniesz psi ballem to sugestia skierowane wobec tej osoby, jak w przypadku seansów spirytystycznych :)

Kwestionuję takie rzekome umiejętności,ale przecież sam nie jesteś pewien, czy to się dzieje w Twojej głowie czy też na prawdę.Na dzień dzisiejszy NIKT nie jest w stanie udowodnić nawet "zwykłego" psi-balla :)



Ale po co? Energia się nie 'zużywa'.
Zależy jeszcze jak rozumieć zużywa, bo robiąc psi balle i inne 'nieco' bardziej skomplikowane rzeczy, które powodują spadek jej ilości w organiźmie, ale podczas snu ona się sama ładuje. Tyle smile2.gif


To zwykłe zmęczenie mózgu nietypowymi falami mózgowymi.

Użytkownik scpt edytował ten post 08.02.2008 - 14:33

  • 0

#7

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok są niewidzialne, więc dowód w postaci zdjęcia odpada i nadal może to być autosugestia, a gdy na kogoś wpłyniesz psi ballem to sugestia skierowane wobec tej osoby, jak w przypadku seansów spirytystycznych :)

Kwestionuję takie rzekome umiejętności,ale przecież sam nie jesteś pewien, czy to się dzieje w Twojej głowie czy też na prawdę.Na dzień dzisiejszy NIKT nie jest w stanie udowodnić nawet "zwykłego" psi-balla :)

O rly? :)
Zajrzyj: http://www.psipog.net/media.html ,dział Images, tam jedna ładna fotka flary jest.


To zwykłe zmęczenie mózgu nietypowymi falami mózgowymi.


Chyba się nie zrozumieliśmy ;p
Co ma korzystanie z energii z falami mózgowymi, bo ja nie kapuję.

Pozdrawiam.
  • 0

#8

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rly? :)
Zajrzyj: <a href="http://www.psipog.net/media.html" target="_blank">http://www.psipog.net/media.html</a> ,dział Images, tam jedna ładna fotka flary jest.


Nie no załamka, przecież tu są same fotomontaże i numery z wiatraczkiem opierające się na fizyce.Sprawdź sam jak się będzie kręcił wiatraczek poruszany grzebieniem naelektryzowanym przez włosy...żaden słoik nie robi różnicy, wystarczy odpowiedni ładunek na dłoniach i już mitomani tłumacza to energią "psi".

Chyba się nie zrozumieliśmy ;p
Co ma korzystanie z energii z falami mózgowymi, bo ja nie kapuję.


Jakiej znowu energii? :D Te psi balle to sugestie w głowie, a nie jakaś energia.Jeśli to energia, powiedz jaka? psi? :D

Użytkownik scpt edytował ten post 08.02.2008 - 14:54

  • 0

#9

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciśnie mi się na usta pewnie coś mało adekwatnego, ale jednak: "Dla jednych szklanka jest do połowy pusta, dla innych do połowy pełna". Nie będę polemizował, bo :
a) naukowych argumentów pewnie masz więcej,
b) mając taką 'blokadę umysłową' na wszystko czego nauka nie udowodniła, nawet jakby Ci się psi ball wielkości piłki do koszykówki pojawił, to byś nie uwierzył ;p
c) nie chce mi się
  • 0

#10

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciśnie mi się na usta pewnie coś mało adekwatnego, ale jednak: "Dla jednych szklanka jest do połowy pusta, dla innych do połowy pełna". Nie będę polemizował, bo :
a) naukowych argumentów pewnie masz więcej,
b) mając taką 'blokadę umysłową' na wszystko czego nauka nie udowodniła, nawet jakby Ci się psi ball wielkości piłki do koszykówki pojawił, to byś nie uwierzył ;p
c) nie chce mi się


Rozumiem.Blokadę umysłową mają Ci którzy naturalne rzeczy tłumacza w każdy możliwy nienaturalny sposób :) Po co fantazjować jak rzeczywistość może być o wiele prostsza? Każdemu posiadaczowi "zdolności" albo się nie chce, albo nie ma siły,albo nie czuję sie na siłach, albo sam nie jest pewien itp.Najchętniej afiszują się z tymi zdolnościami które najtrudniej sprawdzić. Prawda jest taka że wielu ludzi można po prostu oszukiwać i robić na tym grube pieniądze.

Bez urazy to nie jest żaden atak w Twoją stronę, a jedynie sceptyczne podejście :)
  • 0

#11

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybyś nawet chciał mnie urazić, to tak inteligentą urazę łatwo wybaczyć ;p .

Mi nie zależy na tym, żeby ktoś mi uwierzył, żeby ktoś uwierzył w psi.
Nie jestem typem Fenixa, który to wielką organizację zakładać chce.
Z niczym się nie afiszuję, bo po co mi to? Wolę sobie żyć w cieniu, i stosować to co udało mi się rozwinąć po prostu w życiu. I nawet wygodniej jak masy nie wierzą.
Co do oszustów: ich motywy postępowania to ich sprawa, nie mam z nimi nic wspólnego.
  • 0

#12

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiec jak to jest potrafisz energie swoich mysli przekonwertowac w "magiczny" sposob na energie cieplna czy nie?

Podwyższanie temp. termometru (nieznacznie, ale eliminując błąd statystyczny) na odległość się liczy. Chociarz to zły przykład. Niejestem pewny, że to mój udział. Ale przyjmijmy, że ja czuje wielkie ciepło wtedy gdy chce energią ogrzewać ręce. :)


ty to czujesz bo w to wierzysz zwykla autosugesita
mozna zmierzyc wzrost temperatury termometrem i jesli cos podgrzejesz na odleglosc tylko myslac o tym to wtedy bedzie o czym rozmawiac

Da się to czymś zmierzyć?

Nie pamiętam, ale chyba było jakieś urządzonko.... Lecz nie, chyba nie. Przynajmniej narazie. :P


owszem jest takie urzadzenie ktorym da sie to zmierzyc i zarejestrowac
nazywa sie ono kamera termowizyjna i rejestruje cieplo

gdybys rzeczywiscie robil psiballe a nie tylko o nich rozmyslal i je sobie wyobrazal to taka kamera mozna by je rejestrowac

nigdy nie widzialem obrazu z kamery termowizyjnej na ktorej bylby zarejestrowany psiball
widzialem za to setki opisow jak to ludzie robia psiballe

dla mnie oczywistm jest ze to tylko i wylacznie wyobraznia a ze umysl panuje nad cialem to jak najbardziej mozna odczuwac swoje psiballe
co wiecej rozwoj wyobrazni i takie manipulacje myslowe mozna wykorzystac miedzy innymi do stymulacji jakiegos organu a wiec i do leczenia dlatego warto poswiecic temu zjawisku uwage

Użytkownik pazuzu edytował ten post 09.02.2008 - 17:07

  • 0

#13

Kropek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę że nie ma ani energii psi ani psi balli, bo jak by były to znalazł by się człowiek chętny na milion dolarów :D Poczytaj o Jamesie Randi. Napisz czy sam zrobiłeś coś z domniemaną energią psi.Jak to działa? Da się to czymś zmierzyć? Czy zrobiłeś psi balla? Masz może jego zdjęcia? Tyle na razie pytań mam.

Ja zrobilem, zrobilem zdjecie i zmiana kontrastu pokazala mi kulke.(oczywiscie nie taka kulke kulke, tylko podobna. ctrl+r w photoshopie i ustaw na maxa czerwone)
Jak nie wierzysz to twoja sprawa, ale nie bluzgaj na kazdego ze PSIONIKA nie istnieje, a ja ci powiem ze ty nie istniejesz na ziemi i nam piszesz ze swiata duchow, sam w to nie uwierzysz co nie? no wlasnie, inaczej jest z psionika bo ona istnieje ;) Ale niedowiarka nie da sie przekonac, co sie bede meczyl :(

Azure dobrze ci napisal, wyjal mi to z ust "O rly"

Użytkownik Kropek edytował ten post 09.02.2008 - 21:47

  • 0

#14

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak...

Ja zrobilem, zrobilem zdjecie i zmiana kontrastu pokazala mi kulke.(oczywiscie nie taka kulke kulke, tylko podobna. ctrl+r w photoshopie i ustaw na maxa czerwone)
Jak nie wierzysz to twoja sprawa


Zrobiłeś zdjęcie i się nim tutaj nie pochwalisz ? :D Wiesz efektami graficznymi to najróżniejsze bzdury wychodzą.Czemu mam Ci wierzyć skoro nie chcesz nawet fotki wrzucić...

ale nie bluzgaj na kazdego ze PSIONIKA nie istnieje,


To już mnie w ogóle rozbawiłeś :) Możesz napisać czemu kłamiesz ? Gdzie ja zbluzgałem jakiegoś psionika ? :D
Uważam że psi nie istnieje, bo nie ma na to żadnych dowodów, jest pełno złapanych oszustów, a co najważniejsze niby w jakim celu miała by być ta "rzekoma" energia ? Jeśli ktoś chce się uczyć czegoś, czego nie może być, ale wierząc myśli że się uda, to ja mu nie bronie... Słyszałem, a nawet znam uparciuchów którzy już ponad 10 lat próbują zdobyć moc parapsychologiczną :D Ci "trzeźwiej" myślący znajomi, są jednak dzięki temu straszliwymi sceptykami.

a ja ci powiem ze ty nie istniejesz na ziemi i nam piszesz ze swiata duchow, sam w to nie uwierzysz co nie? no wlasnie, inaczej jest z psionika bo ona istnieje ;) Ale niedowiarka nie da sie przekonac, co sie bede meczyl :(


Istnieje, bo ludzie zarabiający na tym grube pieniądze wmówili Ci to.Istnieje,bo bardzo chcesz mieć te umiejętności. Póki co wedle nauki nie istnieje, każdy poddawany badaniom wychodził na oszusta ,a trenujący psi,albo z czasem stają się iluzjonistami-naciągaczami,albo sceptykami.

Dla mnie możesz i 100 lat trenować, tylko jak piszesz że psi istnieje na bank, to byś jakoś przekonać się postarał.Poszukał byś jakiś dowodów :) Nie martw się, bo tak na prawdę nikomu na świecie, w dzisiejszych czasach przynajmniej nie chce się nic udowadniać. Nawet za 1 mln dolarów

Azure dobrze ci napisal, wyjal mi to z ust "O rly"


To ja Tobie teraz mówię "O rly" i zapewniam że jeszcze 100 razy to usłyszysz z takim ślepym podejściem do tematu.

PS. Jest pewna różnica między niedowiarkiem, a łatwowiernym. Wybacz, ale wybrałem opcje nr 1.

Użytkownik scpt edytował ten post 10.02.2008 - 02:43

  • 0

#15

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Scpt powiadasz że energia nie istnieje??A energia słoneczna,ludzka itp.??No bo przeciesz ludzka energia pozawala na bieganie i na uzywanie siły,a dlaczego nie miało bybyć energi psyhicznej(PSI) to takich rzeczy jak kule PSI etc??

Ja myślę że nie ma ani energii psi ani psi balli, bo jak by były to znalazł by się człowiek chętny na milion dolarów


Ja uważam że nie znaleźli by się tacy,gdyż nie pomyslałeś o tym że ten gościu dajmy na to został jakby "zatrudniony" przez naukowców na tych zasadach:"Powiedz ze dasz miliona jak taki przyjdzie,a potem my go łapiemy,rozwalamy głowe i sprawdzamy jakiego koloru ma mózg" :P

( Tak osobiście "Przy odpowiednim jej wytrenowaniu możesz nawet wytwarzać w mózgu projekcji podróży poza cielesnych-OOBE" <--- OOBE to co innego,to o projekcjii astralnej)

Reszte już mi się neichce komentować bo porpostu nie wierzysz,nie wierz,co mnie to obchodzi,ważne że ja wierze etc.I dlatego na zakończnie te słowa skierowane do WSZYSTKICH

JAK MI WIERZYSZ TO GIT ĆWICZ TO JESLI CIĘ TO INTERESUJE,BĄDŹ ŻYJ Z TYM,ŻE TO ISNTNIEJE,JEŻELI NIE WIERZYSZ,TO NIE WIERZ I DAJ MI SPOKÓJ...

-by Misterius xD


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych