Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niebo w LD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że parę osób potwierdziło to co sam widziałem wiele lat temu w kilku z moich LD (ostatnio mam raczej marne efekty), pamiętam nocne niebo, na którym było mnóstwo ciał niebieskich, mniejszych, większych, wszystkie bardzo kolorowe. Często po tym niebie latały jakieś dziwne obiekty a nawet przesuwały się całe flotylle pozaziemskich statków powietrznych. Ciekawe, że nie pamiętam za bardzo jak wyglądało niebo w dzień, będę miał tym większą motywację w próbach LD by się o tym przekonać ;)
  • 0

#17

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nie pamiętam, żebym patrzyła w niebo podczas LD. Jak tylko będę miała LD i spojrzę w niebo to dam wam znać. :mrgreen:
  • 0

#18

Mica.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu miałam pierwsze prawdziwe LD. Spojrzałam za okno... i nie mogłam się napatrzeć. Właśnie. Te piękne, różnokolorowe chmury.
  • 0

#19

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam LD co najmniej raz w tygodniu od pół roku (mniej więcej).
Zainteresował mnie ten temat i kiedy kolejny raz miałem LD spojrzałem w niebo ale na nic nie mogę sobie go przypomnieć. Jestem pewien ze na nie patrzyłem, ale nie pamiętam co było w trakcie spoglądania a kiedy spuściłem wzrok z nieba wszystko było "jak należy" do póki nie spojrzałem na nie znowu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych