Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs zginania łyżeczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz zalezy jesli duzo cwiczyles to wprawa tez ma w tym jakies znaczenie
  • 0



#17

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale czy głuchy będzie dobrze grał na gitarze? :D
  • 0

#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no wiesz, jak ma wprawe to bedzie :P i jesli bedzie umial postrzegac dzwieki mentalnie
  • 0



#19

zaklinaczka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mnie fascynuje genialność owego pana w używaniu umięjętności manipulacji ludźmi. Tak btw czy jeżeli by wziąść łyżeczkę z rzeczywiście miękiego materiału (bo ja jakoś nigdzie w domu nie mogłam znaleźć takiej którą można by normalnie zgiąć ręką), to czy na skutek niustannego pocierania i postrząsania ona naprawdę się nie wygnie i nie będzie w tym nic sprzecznego ze starymi prawami fizyki...Bo gdyby rzeczywiście tak było to człowiek próbujący i odnoszacy suksec, w zasadzie wpadnie w taką euforię, że uwierzy we wszystko i już jest pod totalną kontrolą...
Duchowy wojownik, ciekawa koncepcja, ktoś się chyba nadto Star Wars naoglądał
  • 0

#20

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zginanie łyżeczk to jeden wielki pic. Sztuczka polega na tym, iż osoba zginająca np łyżeczkę ma wykonaną ją ze specjalnego stopu metlu który pod wpływem małej temperatury (wystarczy ludzkie ciało) powoduje jej topienie się czy coś nie wiem jak to napisać - dzieje to samo, co z plasteliną pod wpływem ciepła :P
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie jest to pic, bo zylo i zyje na swiecie kilka osob, ktore to potrafia i prezentowaly wielokrotnie na specjalnych pokazach. Druga sprawa, ze z takimi umiejetnosciami raczej trzeba sie urodzic.
  • 0



#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Euri dlaczego ty do wszystkiego podchodzisz z dystansem ;-)

jesli ma sie dosc duzo wiary i checi to mozna sie nauczyc wszystkiego :)
  • 0



#23

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sztuczka polega na tym, iż osoba zginająca np łyżeczkę ma wykonaną ją ze specjalnego stopu metlu który pod wpływem małej temperatury

Prawdą jest, że taki stop metalu jest powszechnie stosowany np. w żelazkach i jest to tzw. bimetal. Masz rację Pylbas, łyżka skonstruowana z takiego stopu metalu wygina się pod wpływem ciepła i wielu iluzjonistów z tego korzysta. :)
  • 0

#24

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze powiedziane "iluzjonistów", a tu chodzi o osoby ze zdolnościami telekinetycznymi, ja w to wierzę
  • 0

#25

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielu wierzy ;)
Sam po czasie doszłem do wniosku, że takie "ćwiczenia" są tylko małym stopniem do zrozumienia pewnej istoty, jaką jesteśmy, i jaką ze sobą reprezentujemy :)
  • 0

#26 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Wystarczy uwierzyć. W tym tkwi cały ból. Sceptyk że jest sceptykiem nigdy tego nie doświadczy. A świata nie powinno się starać zrozumień, tylko postarać się z nim żyć w harmoni :P . Cytat z matrixa jest jak najbardziej trafny i prawdziwy, wiem z doświadczenia. Nie zginanie łyżek, nie ważne z czego.
  • 0

#27

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drodzy Panowie!

Mam dla Panów kilka cennych porad które na pewno pomogą wam w ciężkiej sztuce zginania łyżeczki siłą woli[B].

Próbowałem, ale mi nie wychodziło. Niektórzy ludzie mają blokadę do zachowań parapsychologicznych....


Panie Pierniki niech nie próbuje Pan dalej bo najzwyczajniej w świecie jest to nie możliwe.

...udało sposobem patrz i myśl - jeśli się skupisz to ci się uda.


Parasolowy Panie gdyby Pan patrzył i myślał wiedział by Pan że łyżeczka się nie ugnie ani na milimetr.

jak znajde chwilkę żeby to przeczytać, to zobaczę co z tego wyjdzie smile1.gif mam nadzieję, że coś mi się uda, a jak nie, to będę musiał znaleźć jakieś teksty o odblokowaniu 3 oka, bo nie wiem czy już je otworzyłem, czy nie (głupie nie?)


Kochany panie Traperze!
Muszę panu przyznać, że to faktycznie głupie.

sceptycznie podchodzę do takich tekstów. to nie kwestia wprawy tylko ukrytego talentu, mocy.


Panie Ziabojlerze!
Gdyby podchodził Pan sceptycznie do takich tekstów to nie wierzył by pan w owe ukryte moce.
Proszę łaskawie nie kłamać!

nie jest to pic, bo zylo i zyje na swiecie kilka osob, ktore to potrafia i prezentowaly wielokrotnie na specjalnych pokazach.


Panie @Eurycide!
Czy mógłby Pan przytoczyć mi ich nazwiska?
  • 0

#28

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie @Eurycide!
Czy mógłby Pan przytoczyć mi ich nazwiska?

Gerry, Banachek, Morgan Strebler i jeszcze setki mniej lub bardziej znanych iluzjonistów na całym świecie :) Swoją drogą zachęcam osoby wierzące w możliwość wyginania łyżeczek siłą woli do zobaczenia prezentacji wyżej wymienionych Panów, a później do zapoznania się z ich materiałami szkoleniowymi. Będzie wam głupio :)
  • 0

#29

Ciasteczkowy Potwór.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gerry, Banachek, Morgan Strebler i jeszcze setki mniej lub bardziej znanych iluzjonistów na całym świecie :)


Właśnie iluzjonistów!
I tu jest sedno sprawy Panie Lachowicz.

Jak mówi nam Słownik Języka Polskiego PWN

Iluzja to:
1. «wrażenie, że się widzi coś, czego w istocie nie ma»
2. «wiara w coś lub w kogoś albo przekonanie o czymś, niemające pokrycia w rzeczywistości»
3. «zniekształcone widzenie lub błędna interpretacja czegoś pod wpływem silnych emocji»

Iluzjonista to:
1. «artysta cyrkowy, który dzięki zręczności rąk wywołuje u widzów złudzenia wzrokowe»

Jak łatwo się domyślić iluzjoniści nie używają energii PSI.
  • 0

#30

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak łatwo się domyślić iluzjoniści nie używają energii PSI.

Ty też nie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych