Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to mogło być?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

NeedleTrasher.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka..... Od pewnego czasu przesiaduję na tym forum jako gosc, teraz się zarejestrowałem...
I mam pytanie... dla was moze sie wydac banalne..

Rok, temu w 3ciej klasie gimnazjum mialem zadanie z fizyki. Oczywiscie je odrobilem itd, zapisalem w zeszycie itd.
ALE. Na lekcji, gdy bylo sprawdzane zadanie domowe, okazalo się, ze mam puste kartki w zeszycie, tzn czesciowo zapisane, to co pisalem wczesniej bylo, to co wydawalo mi sie ze napisalem "zniknelo". Aha i nie ma możliwości ze ktos kartki wyrwal itd bo reszta strony pozostala...
Normalnie pamietalem jak robilem to zadanie, tresc itd.. liczby, jak obliczyc, pamietalem co po kolei liczylem....
Wiem, ze to tylko zadanie ale dla mnie to AŻ zadanie.
To tak jak zjesc obiad przygotowany przez kogos, a by sie okazalo ze takie cos nie mialo miejsca..

Co o tym sadzicie?
;)
  • 0

#2

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę że tak intensywnie myślałeś o zadaniu, że zapomniałeś je odrobić, bo byłeś przekonany, że już to zrobiłeś.
Wiem trudno pojąć co miałam na myśli pisząc powyższe zdanie.
Czyli myśląc jak rozwiązać zadanie, od czego zacząć po wzory i równania. Rozwiązywałeś je w myślach ale nie przelałeś już na papier, bo po intensywnych rozmyślaniach nad nim wizualizowałeś jego rozwiązywanie w zeszycie.
  • 0



#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

roztargnienie
czesto w natloku roznych zajec i mysli dnia codziennego robimy cos a potem zapominamy ze to zrobilismy lub wydaje sie nam ze cos zrobilismy a okazuje sie ze nie
przemeczenie zabieganie i za duze tempo zycia
  • 0

#4

Paranoia.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo... robiłeś zadanie na kartce 'na brudno', którą wsadziłeś między kartki zeszytu.
po jakimś czasie stwierdzając, że notatki nie będą Ci już potrzebne wywaliłeś je będąc przekonanym, iż przepisałeś je do zeszytu.

mi takie sytuacje zdarzają się b. często.
pozdrawiam.
  • 0

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ewentualnie śniło ci się, że rozwiązywałeś zadania... Zdarza się, że wydarzenia ze snów wydają się tak realne, że często występują w naszej świadomości jako prawdziwe zdarzenia :) jak widzisz jest wiele możliwości...
  • 0

#6 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Pewnie odrobiłeś je w innym zeszycie... heh mi też sie to raz zdarzyło :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych