Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#91

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

po poście zaka miałem już nie zabierać głosu, ale nie mogę się powstrzymać....

Cytat Atona

Z autopsji wiem, że osoby chodzące w bluzach z napisami metalyca/ajron mejden mają swój wykreowany świat, wygórowane mniemanie o sobie, a same będąc dziwnymi postrzegają innych jako dziwnych i masę, która tak naprawdę na niczym się nie zna.


Z autopsji wiem, że jestem osoba chodzącą w koszulkach metallici. Mam swój świat - bardzo go lubię, mam wygórowanie mniemanie o sobie (ah mam 139 IQ, jestem zajeb... i zjadłem wszystkie rozumy), jestem dziwny (ale Aton jest dziwniejszy), ale w sumie na niczym się nie znam.

Z autopsji wiem, że osoby chodzące z symbolami Khatoholickiego Zakonu mają swój własny świat, wygórowane mniemanie o swoim Bogu, sami będąc grzesznymi postrzegają innych jako bardziej grzesznych, którzy nie mają racji - bo racja jest tylko po ich stronie...


Litości, Atonie, litości - wiem, że cytowany post był już dawno umieszczony, ale nie mogłem się powstrzymać...


Nie szata zdobi człowieka!

Co do mojej szaty - koszulka jest jasna, z przodu i tyłu jest wielki zielony napis "Metallica", z tyłu wypisane są utwory. Z przodu zaś przedstawiona jest temida, na której szalach wagi ułożone są stosy dolarów. Całości dopełnia czarny napis - "...AND JUSTICE FOR ALL" - myślę, że te słowa będą dobrym podsumowaniem tego tematu.

Użytkownik Vaherem edytował ten post 05.02.2008 - 19:01


#92 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

zamknęli się w okopach i nikt już nie wygra :)

Ja nie siedzę w okopie - wręcz przeciwnie, stoję właśnie pomiędzy bunkrami i czekam, aż mnie jakiś pocisk przeszyje. O dziwo jednak, nikt nie strzela :) .

Powiem tak: Zachowanie Behemotha na scenie było chamskie, z całą pewnością. Wiele osób z jego powodu mogło czuć się urażonym, to fakt. Ale, na miłość Boską, robienie z tego wielkiego "boom" wygląda mi podobnie do bajki, jaką urządzili Muzłumanie pewnemu karykaturzyście, za namalowanie Allaha. Ogólnie rzecz biorąc - fanatyzm. I co śmieszne, nie fanatyzm samego Kościoła, co raczej mediów :F.

Ogólnie, to nie popieram żadnej strony, bo obie reagują strasznie pobieżnie i, niesamowicie wręcz, naiwnie.

Użytkownik prabab edytował ten post 05.02.2008 - 21:09


#93 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

prabab masz rację, że za mocno zareagowałem ale przemilczę dlaczego ;) ciekawe czy strona przeciwna przyzna, że Behemothy źle postąpiły niszcząc Biblię ale jak można coś potępić jak się to podobało .......

#94

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia jedno. Jeśli jest to impreza zamknięta, 30 zł wstęp, Behemoth jako zespoł death metalowy z antyreligijnym przesłaniem, to po kija iśc na koncert skoro to obraża moje takie a nie inne uczucia ?


To proste - moherowi agenci tam byli w przebraniach (mali sadomasochiści z radia na literę M).
Biczowanie już im nie wystarczy w domowym zaciszu, wolą bardziej ekstremalne rozkosze :D

BEHEMOTH RULEZ


Behemot to nasz najlepszy zespół. Wiśniewski i Doda mogą się schować. ;)

Taaaa trzema burakami mielibyśmy się szczycić. Negral, Orion i Seth trzej amigos z mózgami nastolatków.


Oni są bezkonkurencyjni w tym kraju. No może jeszcze Vader.

OBRAŻANIE CHRZEŚCIJAN CZY ŚCIŚLEJ MÓWIĄC KATOLIKÓW TO NIE JEST OZNAKĄ NOWOCZESNOŚCI TYLKO BARDZO NISKIEGO IQ.


RACZEJ OZNAKĄ BUNTU I SPRZECIWU WOBEC CHRZEŚCIJAŃSTWA W KTÓRYM SIĘ WYCHOWALI.

Aton napisał:

Ja lubię słuchać muzyki zespołów metlowych i rockowych ale takich, które mają klasę(złośliwie nie podam nazwy)


Niech zgadnę - black metalowy zespół "Arka Noego" i death metalowy zespół "Poznańskie Słowiki".
I może satanistyczny zespół pieśni i tańca "Mazowsze" :mrgreen:

Chrześcijaństwo już od dziesiątek lat jest religią pacyfistów.


Oczywiście - oto przykład "religii miłości":

Irlandzcy księża: tysiąc gwałtów na dzieciach?
http://www.gazetawyb...03,3534888.html

#95

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dalej jestem przekonany, że to nie było złe. Kolejny raz powtarzam: To jest scena! Oni kreują na niej różne osobowości. Jakby mieli śpiewać o biedronkach to by się pewnie przebrali za biedronki. No i chyba nie zrozumiem jak można się czuć z tego powodu urażonym, bo jestem ateistą z krwi i kości.

#96

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wytargał strony z książki och jakie to straszne. Zwisa mi to i trzepocze na wietrze.

Są lepsze zespoły od Behemotha, np. Hunter i Coma.

Użytkownik judas666 edytował ten post 05.02.2008 - 22:28


#97

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Judas - kwestia gustu :]
nie porównuj black do power.


To już definitywny chyba koniec!

#98 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli jedna strona potrafi się do czegoś przyznać, a druga oczywiście niereformowalna.

#99

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hunter i Coma to Power Metal? :o

Jedyny do reformowania jest Nergal, może na przyszłość się nauczy, że Polska to nie Norwegia ;)

Z autopsji wiem, że osoby chodzące w bluzach z napisami metalyca/ajron mejden mają swój wykreowany świat, wygórowane mniemanie o sobie, a same będąc dziwnymi postrzegają innych jako dziwnych i masę, która tak naprawdę na niczym się nie zna.


Przygadał kocioł garnkowi. Katolicy mają jeszcze dziwniejszy swój świat, są pełni fobii, nie rzadko pogańskich zabobonów. Inteligencją i wiedzą o świecie też nie grzeszą, ot przecież w Biblii o wielu rzeczach mowy nie ma! O uczuciach wyższych nie ma co mówić w pogoni za pieniądzem. Nie dotyczy to wszystkich ale zanim przywalisz takim przykładem zastanów się lepiej bo palnąłeś głupotę nie z tej ziemi. W każdym stadzie znajdzie się czarna owca ale to nie powód żeby jechać po ogóle.

Użytkownik PanDemonium edytował ten post 05.02.2008 - 23:41


#100 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak wiem katolicy są najgorsi za to wy jesteście najlepsi, dziećmi cudu, szczęścia, bogami, którzy zstąpili na ziemię. Dziękuję wam, że zaszczyciliście naszą Ziemię swoją obecnością, a przede wszystkim wskazaliście zło tego świata czyli katolicyzm. Idąc za twoim tokiem myślenia wasza boska mość :lol niewiele musicie wiedzieć bo w pisenkach death metalu niewiele problemów jest podejmowanych :lol


Nie dotyczy to wszystkich ale zanim przywalisz takim przykładem zastanów się lepiej bo palnąłeś głupotę nie z tej ziemi. W każdym stadzie znajdzie się czarna owca ale to nie powód żeby jechać po ogóle.



Sam się podsumowałeś wasza boska mość.

#101

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żenua, nie mam nic do katolików, tylko błaznów pokroju Nowaka i innych szarlatanów; ale to ja nie jestem Bogiem tylko ty, skoro znasz mnie na wylot. Krzyż na drogę, krzykaczu.

Użytkownik PanDemonium edytował ten post 06.02.2008 - 01:16


#102

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh straszne... I co teraz się stanie? Przecież to BIBLIA została podarta! Ta święta, cudna i wypaśna! ;O Biedni Behemoci, pewnie ich wykastrują :(

"Bul i rzal" =.='

bo w pisenkach death metalu niewiele problemów jest podejmowanych

Oj, zdziwiłbyś się

Użytkownik biniol edytował ten post 06.02.2008 - 01:16


#103

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hunter i Coma to Power Metal? :o


Hunter tak, a Comy nie slucham:]

niewiele musicie wiedzieć bo w pisenkach death metalu niewiele problemów jest podejmowanych


No naprawdę byś się zdziwił...ya, rly

#104

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niewiele musicie wiedzieć bo w pisenkach death metalu niewiele problemów jest podejmowanych


Tradycyjna tematyka tekstów dla tego gatunku porusza zagadnienia okultyzmu, ezoteryki, śmierci (w szerokim tego słowa znaczeniu) w tym eutanazji, aborcji, zbrodni przeciwko ludzkości, morderstw, dzieciobójstwa; także: deprawacji społeczeństwa (kazirodztwo, konsumpcjonizm, akty przemocy, gwałty); oraz zagadnienia związane z Biblią i negatywnymi postaciami (np. diabłami, potworami, mutantami). Są zespoły prezentujące w utworach treści o tematyce społecznej i politycznej (Obituary, Dying Fetus) oraz nawet lirycznych (Death) czy historycznej (Nile)


Niestety, kolejne już pudło panie Aton.



#105

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem ile można wam powtarzać że księża,kościół to nie żadna religia.Zacofany Chrześcijanin? Czyli mówisz o 1/3 ludzi w Polsce? Porównujesz jakiś kudłatych gostków wydających z siebie małpie jęki do wiary w Jezusa ;p Tematyka w tej muzyce jest dokładnie taka jaką podał Aton.Jest to muzyka skupiona na wyłącznie negatywnych wibracjach i na wszystkim co w naszym świecie najgorsze.

Poza brakiem kultury i łamaniu pewnych praw,artystom można zarzucić niewiele.Oni po prostu robią na tym pieniądz.Wiedzą że jest pewna grupa ludzi którym się to podoba i z tego żyją.Nikomu nie przeszkadza muzyka i słowa, niech każdy ma swój gust,ale czy muszą obrażać coś do czego i tak większość z nich będzie modlić sie przed śmiercią i coś w co większość ich rodzin wierzy?Nie mówimy tu radiu maryja,tv trwam,chodzeniu na msze,słuchaniu ksiedza...chodzi mi po prostu o wiarę.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych