Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchy czy naprawde da sie je sfilmowac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przegladajac tak portale internetowe przypadkiem znalazlem kilka ciekawych filmow. Chcialbym zebyscie ocenili .

http://pl.youtube.co...feature=related

to pierwszy reszte dosle pozniej
  • 0



#2

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widziałem już masę filmów z duchami i z tego co mi się wydaję gdzieś na forum także znalazłem ten film, ale nie jestem pewien, mniejsza o to.
Zadałeś pytanie czy da się nagrać duchy. Odpowiedż masz w linku który podałeś kolego;)
Większość z tych ujęć to ewidentny fake, jednak niektóre nagrania wyglądają całkiem realnie.
  • 0

#3

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wiesz sadze ze moze i da sie ale czemu mi sie tego nigy nie udalo? A i moze jest ktos komu sie udalo uchwycic ducha na fotografii albo na filmie, gdzyz chcialbym zobaczyc taki amatorski film z pierwszej reki
  • 0



#4

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiesz sadze ze moze i da sie ale czemu mi sie tego nigy nie udalo?


Mad_Death_Dragon, a co robiłeś takiego aby go sfilmować. Wołałeś :"Duszku, gdzie jesteś?"
Może daj reklame w necie " Poszukuję ducha modela bądz modelki do sfilmowania". Może są duchy które lubią grać w filmach.
Dobra, teraz na poważnie. Wątpie Mad_Death_Dragon aby kiedykolwiek udało Ci się sfotografować ducha. Takie sytuacje zdarzają się najczęściaj przypadkowo w najmniej spodziewanym momencie, a co gorsza...bardzo rzadko.
  • 0

#5

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wlasnie o to chodzi ze rzadko. Nie wiem czy powinieniem wybrac sie dzis w nocy na cmetarz z kamera i aparatem czy poprostupstrykac fotki na okolo, a noz cos uchwyce. A jak to jest z Wami. Udalo sie komu kolwiek z Was uchwycic ducha?
  • 0



#6

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Idz na Cmentarz, wal foty i może za kilka lat ci się uda duchomaniaku:D
  • 0

#7

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie duchomaniaku, poprostu interesuje sie duchami i chcialbym na wlasne oczy zobaczyc jednego chodz przez chwile. Widaje mi sie ze to bylo by interesujece przezycie :D
  • 0



#8

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No napewno...szczególnie jak zaraz jaki moderator zamknie nam ten temat za offtop. STOP....już sie tutaj nie wypowiadam:D
  • 0

#9 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Hehe :D jak to oglądam to śmiać mi sie chce. Zapewne zdecydowana większość tych "duchów" to jakiś fotomontaż ja nie wszystkie. Nikt nie jest w stanie uchwycić ducha! ...a jeżeli już sie komuś uda to to byłby czysty przypadek.

Przyznam sie, że nigdy nie widziałem żadnego ducha a przesiaduje we wakacje na opuszczonym leśnym cmentarzu często jak sie już z ciemnia. Na początku sie trochę bałem ale sie tak przyzwyczaiłem, że zrobiłem tam tor przeszkód dla quada :D :D :D Także myśle, że jak ktoś nagra "ducha" to prawie zawsze to jest jakieś złudzenie optyczne.
  • 0

#10

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oto wlasnie chodzi. Nikomu ze znanych mi osob nie udalo sie zobaczyc ducha. Kwestia jest taka czy wogole mozna dostrzec ducha?
  • 0



#11

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znalazlem nastepny film. Ocencie sami.

http://pl.youtube.co...feature=related

i co Wy na to?
  • 0



#12

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film dziwny jest. To cos w 18 sekundzie to co ma przedstawiac? Przeciez tam nic nie ma ;<. Doszukiwanie sie paranormalnosci na siłe, ach...

EDIT: 2:02 zrobilo na mnie wrazenie. Uau.

Użytkownik Wolfenstein211 edytował ten post 30.01.2008 - 16:51

  • 0

#13

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

większość perfidne faki lecz niektóre.... mam pytanie o co chodzi w pierwszym filmiku z scenami z japońcami na końcu bo ja nic nie widze -_-?
  • 0

#14

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm ten drugi filmik moglby byc tez w dziale o UFO. Chodzi mi o 00:08 - 00:15 i 06:53

Użytkownik Slepy edytował ten post 31.01.2008 - 00:30

  • 0



#15

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Doszukiwanie sie paranormalnosci na siłe, ach...

EDIT: 2:02 zrobilo na mnie wrazenie. Uau.


Co zrobiło na Tobie wrażenie? Doszukiwanie się paranormalności na siłę czy ujęcią niektórych "duchów"
Szczerze mówiąc niektóre ujęcią są... dobre, ale niestety są one w cieniu paskudnych FAKÓW
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych