Skocz do zawartości


Zdjęcie

Byliśmy ssakami ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

kitaka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam państwa, czytałem bardzo dużo artykułów na ten temat. Dowiedziałem się pewnych rzeczy o których się fizjologom nie śniło. Małpy... Tak dobrze czytacie... małpki były naszymi krewnymi. jesteśmy tacy sami jak oni, skaczemy, jemy banany, wypróżniamy się... jedynie co nas różni między człowiekiem a małpami to to, że ich nikt nie uczy kultury osobistej... ludzie myślą że im się to nie przyda... to nieprawda, my też byliśmy małpami. Z małpy się poczeliśmy. Do czasu gdy Bóg zrobił Adama. Adam zaczął uczyć małpki kultury osobistej, słuchały Adama i się uczyły. po 1 roku życia Adama, Adam otworzył szkołę dla małp, na początku uczył ich czytać i pisać. Gdy nauczyły się pisać i czytać jeden z małp napisał książkę z której uczyła się cała jungla. Minęło 6 lat. Adam przytoczył gatunki każdemu z małp, podzielił małpy na: Pawiany, Kapucynki itd... 12 lat później Adam już dorósł był pełnoletni i zauwazył że ma ładnego członka, złapał za niego i zaczął go masować. Panu Bogowi nie spodobało się to co robi Adam i kazał jednemu z małp uśpić go pobliskim kokosem. Gdy Adam spał Pan Bóg nasłał swoje uczone małpy które przeprowadziły operację, zrobił z jednej nerki Ewę. Małpy były już bardzo mądre, gdy Adam z Ewą zjadły zakazane jabłko, Małpy straciły kulturę, cała jungla rozprowadziła się po świecie... pare mln lat później powstały dinozaury, małpy zaczęły chodzić na nogach. Po wybuchu wielkiego meteorytu małpy straciły sierść. Niektóre zaczęły chodzić na siłownie i tak powstał nowy gatunek czyli Goryle. Pare lat później urodził się Jezus, wziął 12 małp które miały głosić jego naukę. Małpy były już bardzo rozwinięte intelektualnie. Wszystkie małpy uczyły się od tych 12 małp. Aż do teraz. Jak widzicie na początku byliśmy małpami. Na końcu zostaniemy cyborgami. Co sądzicie o tym temacie? Czy moja nauka wam się przyda? Bardzo prosze o docenienie mojego czasu na pisanie tego tematu. Dziękuje proszę o komentarze. Pozdrawiam kitaka.

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie dlatego jestem za wstępną selekcją tematów. :...:

Użytkownik Gynvael edytował ten post 20.01.2008 - 02:15


#3

kitaka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy coś napisałem nie tak ? :o

#4

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wierzysz w to? Szczerze wątpię. Zrozum: lubię to forum i denerwuje mnie, kiedy ktoś robi sobie z niego jaja. W ciągu niecałych 3 godzin od zalogowania zakładasz 2 tematy na odległość śmierdzące prowokacją lub głupotą. ot co.

Użytkownik Gynvael edytował ten post 20.01.2008 - 02:32


#5

kitaka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale jest takie coś jak Ewolucjonizm... więc napisałem w większości prawdę. Może niektóre źródła nie są prawdziwe... ale trudno. I przepraszam ale ja jestem już za stary żeby robić sobie jaja, jak ta dzisiejsza młodzież... Pozdrawiam

Użytkownik kitaka edytował ten post 20.01.2008 - 02:23


#6

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

kitaka bez urazy ale czy Ty w ogóle czytasz co piszesz? Takich teorii to jeszcze nie widziałem, a ten tekst o koksie i masowaniu mnie zagiął. Daje Ci "-" na zachętę do poprawy... bo jak na razie słabo zacząłeś. Skąd Ty czerpiesz takie pomysły? kolejna malina? Jak masz zamiar nadal pisać takie idiotyczne wieści to odpuść sobie.

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 20.01.2008 - 02:32




#7

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W 1. poście widać, kto tu jest małpą.
Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych