Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fabryka na księżycu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

kitaka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam państwa, nie dawno zainteresowałem się astronomią. Zauważyłem że w tej dziedzinie jest bardzo dużo nie wyjaśnionych rzeczy... nie dawno obserwowałem przez lunetę bardzo uważnie pare planet, najbardziej zainteresowała mnie struktura Księżyca. Gdy przyjrzymy się dokładniej tej planecie możemy zauważyć w niektórych miejscach pewne wypuklenia, przypominają one dziurę, tak jakby coś wybuchło... przyjrzałem się dokładniej pewnemu wypukleniu, i zauważyłem na nim coś w stylu fabryki... wiem że to może być niewiarygodne co mówię, ale widziałem na nim coś nie podobnego do człowieka, wyglądało to raczej jak mutant... przy nim było trzech astronautów w kombinezonach. Interesowałem się kiedyś siedmioma cudami świata, i zauważyłem że w Egipcie, w piramidzie na grypsach był taki sam rysunek, jaki widziałem tam na księżycu, był on identyczny, było na tym grypsie pokazanych trzech astronautów i jedno stworzenie, jakiś mutant, był on bez maski. Co to może być? może współnymi siłami rozwiążemy tą dziwną zagadkę? Pozdrawiam kitaka.

Ten temat nominowany jest do nagrody
Dołączona grafika
Złotej Maliny

Moderatorzy proszeni są o nie usuwanie tematu


Użytkownik Ivellios edytował ten post 20.01.2008 - 01:26


#2

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No musisz mieć mocną lunetę skoro aż tyle ciekawych rzeczy widziałaś. Najprawdopodobniej był to jakiś mały krater a tych herosów wytworzył Twój umysł pod wpływem emocji...

Jak dla mnie to czuć maliną ;] . pozdrawiam



#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to czuć prowokacją.
Zamykam. ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych