Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duński Parlament i film o UFO


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Duński Parlament i film o UFO


Dołączona grafika


Kopenhaga, Dania, 9 stycznia 2008 – nie cichną komentarze po ostatnich zebraniach i konferencjach NPC (Narodowy Klub Prasowy) i programach Larry’ego King’a na temat zjawiska UFO a przedstawiciele stowarzyszenia Exopolitics Denmark dostarczyli kopię filmu „Out Of The Blue – Definitywne Badanie Zjawiska UFO” do każdego przedstawiciela Duńskiego Parlamentu.

Edycja ta jest edycją na cześć 5 letniej rocznicy, więc materiał na płycie DVD zawiera nowe dane takie jak : wywiady z przedstawicielami środowiska wojskowego, którzy wypowiadają się na temat słynnej sprawy Bentwaters… także wypowiedzi byłego gubernatora F. Symingtona mówiącego o jego obserwacji słynnych „Świateł nad Phoenix” z 1997 roku. James Fox (autor filmu) był również odpowiedzialny za ostatnią konferencję w Narodowym Klubie Prasowym (materiał filmowy z owej konferencji pojawi się na VRP w wersji PL), gdzie doszło do wystąpienia osób ze środowisk wojskowych, którzy omawiali wszelkie incydenty związane ze zjawiskiem UFO w jakich brali udział.
Exopolitics Denmark poprzez tego typu czyny chce wywrzeć nacisk na rząd Duński i inne kraje aby zaczęto szeroką akcję, która miała by na celu odtajnienie dokumentów traktujących o zjawisku UFO jak i również debaty na wysokich szczeblach krajowych na temat sklasyfikowanych źródeł energii i systemów impulsowych i przypuszczalnej obecności obcych form życia.

Na stronie Exopolitics Denmark możemy wyczytać, iż są oni zdania, że odtajnienie wszelkich działań, które są prowadzone bez wiedzy opinii publicznej na temat nowych technologii energetycznych zrewolucjonizowałoby nasze środowisko i sektor energetyczny. Miałoby to również pomóc w zjawisku globalnego ocieplenia i korzystania przez nas z paliw i różnego rodzaju niebezpiecznych dla otoczenia substytutów energetycznych. W skrócie mówiąc… technologie te kompletnie zrewolucjonizowałyby nasze otoczenie i życie. Po drugie trzymanie w tajemnicy obecności i istnienia obcych form życia jest ‘przestępstwem’ wobec ludzkości i jej demokratycznych praw.

Na swojej stronie Expolitics Denmark składa oświadczenie :
„Czy jakikolwiek przedstawiciel rządu ośmieli się wziąć udział w tej ‘twardej’ sprawie?”

Teraz wszyscy z nadzieją czekają jak rozwinie się ta sprawa i co się okażę za kilka miesięcy, niektórzy liczą, że tego typu incydenty wywrą presje na inne rządy aby i one odtajniły i podzieliły się swoją wiedząca temat zjawiska UFO.

Dołączona grafika


P.S. Linki do materiału filmowego : Out Of The Blue - You Tube - film jest podzielony na części.

Opracowanie : dj_cinex
Źródło : http://www.ufocasebook.com/ | http://www.outofthebluethemovie.com/

  • 0



#2

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciekawe, ciekawe, mam nadzieje ze za pare lat świat pozna cala prawde iz od dawien dawna nie jestesmy sami.
  • 0

#3

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czas najwyższy bo to już jest przykre ,jak każdy kto wie coś o UFO stara ie to ukryć. ;)

Edit [19.01.08] AlienGrey
Te, zimnolubne stworzenie :)
Spację stawia się PO znaku interpunkcji, naucz się tego, albo ja nauczę Cię na siłę ;)

  • 0

#4

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg. mnie świat nigdy nie dowie się tej "prawdy"... a jeżeli jakimś cudem się dowie, to dla was i tak będzie już inna prawda - czego jestem święcie przekonany :) .
  • 0

#5

srs.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'The Truth is Out There.'


technologie te kompletnie zrewolucjonizowałyby nasze otoczenie i życie.


Dlatego powinni coraz bardziej naciskać, publikować różnej maści filmy o tematyce UFO, robić konferencje itp. aby wreszcie ujawnili nam tą technologię i uświadomili społeczności że faktem jest iż 'zielone ludki' odwiedzają naszą kochaną ziemię, chociaż tak naprawdę ciemno to widzę.
  • 0

#6

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko sie w końcu wyda i Prawda jaką jest że nigdy nie byliśmy sami we wszechświecie będzie Ostro!!! Traktowana.Trzeba mieć trochę więcej wyobraźni co nie ziomy.. :lol3: )A technologia zawsze szła w górę na średniej wieku.W atomie energia Ogromnej pojemności...Może być mocą na poziomie wyższym i zdrowszym...A co do zielonych ludków to Każdy zdrowy w tych czasach,wierzy że one istnieją i nie tylko one...(Nawet nie które wypowiedzi tak zwanych wziętych są tak realne że ja chociaż tego nie widziałem,wierzę w te zdarzenia jak wielu i idę ku prawdzie i rozwinięciu intelektu jakim jest nauka...jestem młody zawsze lecę do przodu razem z wami...Sex...Drugs...and Ectasy
  • 0

#7

srs.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem młody zawsze lecę do przodu razem z wami...Sex...Drugs...and Ectasy


raczej rock and roll.

Edit [20.01.08] dj_cinex
Nie czepiajmy się pierdół... i piszmy na temat.

  • 0

#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Out Of The Blue na Google Video (cały, nieposiekany).
  • 0

#9

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

super kolejny rzad zaczyna mowic o ufo..... dziwne ze w ostatnich miesiacach kraje zaczynaja sie otwerac na problematyke ufo i nie neguja jego istnienia ... japonia, francja, uk,
super... moze przygotowuja nas do jakiegos spotkania ?

swoja droga siedze w angli i gazetach coraz wiecej informacji o ufo .. w telewizji programy pokazja .. hmmm

szybkie uswiadamianie ? \
  • 0

#10

Stach.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super kolejny rzad zaczyna mowic o ufo..... dziwne ze w ostatnich miesiacach kraje zaczynaja sie otwerac na problematyke ufo i nie neguja jego istnienia ... japonia, francja, uk,
super... moze przygotowuja nas do jakiegos spotkania ?

swoja droga siedze w angli i gazetach coraz wiecej informacji o ufo .. w telewizji programy pokazja .. hmmm

szybkie uswiadamianie ? \


Może to tylko moda. Jak się media czegoś uczepią, to potem to już leci...
A może próba przygotowania gruntu pod coś, jak się już terroryzm znudzi.
Ludzi będzie się pozbawiać praw nie w imię walki z terroryzmem,
tylko w imię obrony przed UFO>
Skąd pewność, że to co rządy ujawniają, nie jest spreparowane,
żeby uzyskać określony efekt?
  • 0

#11

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fajne to out of the blue...tylko szkoda ze omawiaja cos co juz dawno zostalo udowodnione. Swiatla nad phoenix to nic innego jak flary wojskowe...wyjasniali na discovery.
  • 0

#12

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Discovery to jest akurat najmniej wiarygodne źródło, jeśli chodzi o Obce Cywilizacje...
Takie moje zdanie.
Offtop - out

BTW
Film faktycznie ciekawy, polecam ;)
  • 0



#13

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

out of the blue, bardzo polecam

a co do swiatel nad fenix to chyba snisz ze to flary, probuja dezinformowac ludzi i tyle ....
  • 0

#14

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wg. mnie świat nigdy nie dowie się tej "prawdy"... a jeżeli jakimś cudem się dowie, to dla was i tak będzie już inna prawda - czego jestem święcie przekonany :) .


tu się zgadzam. Raczej nigdy się nie dowiemy, albo raczej nie dostaniemy potwierdzenia o obecności Obcych bo to są tak tajne informacje, że o nich nawet prezydenci nie wiedzą.
  • 0



#15

MoonlightShade.
  • Postów: 73
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam szczerą nadzieję, że w końcu rząd łaskawie powie ludziom co tak naprawdę znajduję się nad nami :) . Jestem też ciekawy jak zareaguje szanowny KK kiedy już prawda wyjdzie na jaw i nie będą już mogli niczego ukryć czy wmówić wiernym, że to tylko plotki, próba oddzielenia państwa od kościoła etc. :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych