Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marcin149.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do obsługi:Prosze nie usuwać tematu bo to ważne.

Witaj

Poszukuje osoby która potrafi już takie rzeczy jak (wystarczy 1 umiejętnosć sądze) wyginanie łyżek lewitacja czy materializowanie przedmiotów czy jakieś inne podobne(znaczy że rozwineła rządzenie materią).Mam ważną sprawe ponieważ te umiejętnosci bardzo by mi pomogły w pewnej rzeczy.(ale szczegóły na priv czy mailu)

To bardzo ważne. Jesteś w stanie(powyższe) lub znasz kogoś(czy mozesz znać) i chcesz zrobic coś dobrego pomagajac to pisz śmiało na mail.

Prosze by pisały do mnie osoby ,które rozwineły i opanowały te zdolności bo inaczej to wybór takiej osoby i pisząc bez sensu dla zabawy jego tworzona świeżo karma-to samo spotka.No i prawda ta wyrażona przez najbardziej znanego człowieka ziemi którego zna praktycznie każdy: "Co chcecie by wam ludzie czynili i wy im czyńcie " -Jezus.
Pisze to by zatrzymać osoby które chciałyby pisać dla zartu czy coś.

Mój mail: [email protected]

DOPISKA POTEM:
Może źle to ujałem bo nie chciałem sie zbytnio zdradzać

Tu chodzi o pomoc pewnej osobie.To ważne. Nie chodzi o jakieś tam udoskonalanie umiejetnosci itp lecz pomoc komuś.Nie chce wieecj pisać ogólnie.Po prostu to wazne wiecej napisze osobie któa rozwineła takie umiejetnosći i do mnie napisze na mail.

Regulamin pkt 3.4 Zanim umieścisz na forum nowy temat skorzystaj z wyszukiwarki i upewnij się, czy Twój temat nie został już opublikowany. Jeśli na forum istnieje już temat podobny do tego jaki zamierzałeś założyć, dopisz swój post do niego. Przyznano ostrzeżenie.
  • 0

#2

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uu to sie spozniles chlopie, bo fenixa miszcza nad miszcze tu juz nie ma.

a co do tych psi-idiotyzmow to juz ci mowilem ze to cale forum to tak naprawde jedna wielka psi swiadomosc i kazdy byt tutaj potrafi podnosic gory i zginac szyny sila woli

a teraz tka na powaznie, koles nie pisz tu takich pierdol, bo zes jeszcze mlody i glupi (co widac, ze wierzysz w takie rzeczy)
  • 0

#3

Marcin149.
  • Postów: 4
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha byłym wdzięczny gdyby ten temat został dodany do ważnych bo taki jest w istocie.
  • 0

#4

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja nie widziałem podobnych treści tutaj: http://www.paranorma...showtopic=14391 ?
Na Twoim miejscu nie wkurzałbym adminów...
  • 0

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powtórz jeszcze raz ten temat, a przekonasz się, że potrafię być groźniejszy niż Eury i wszyscy modzi VRP razem wzięci. :P
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych