Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Teksasem. Mieszkańcy wystraszeni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#46

pp3088.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj podli Amerykanie przegnali dobre,przyjazne UFO.

Po pierwsze, jeżeli UFO istnieje i są tak zaawansowanii by podróżować między planetami to powinni mieć jakieś radary wykrywania statków wroga, jak to czynią nasze samoloty.
Secundo jeżeli UFO nie są przyjazne to dobrze, że nas bronią.
Dritte

.Macie racje zachowanie wojsk i rządów mocarstw posiadających wiedzę o kosmitach są irytujące i krzywdzące dla każdego człowieka


Nie jest mi to do szczęścia potrzebne, ani wielu innym ludziom też. Dopóki mamy spokój to mogą sobie nawet tych kosmitów wybić.
  • 0

#47

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh masz rację,jeśli UFO kogoś nie interesuje,to ma je gdzieś,tak jak ty.Szanuje to...ale się nie mogę z tobą zgodzić...
Moim zdaniem inna cywilizacja,wyżej zaawansowana we wszystkich dziedzinach we wszechświecie,mogła by nam pomóc...(jeśli by była przyjazna).Powiem więcej,nawet 1 kontakt z inną cywilizacją nie koniecznie inteligentną,dla prawie każdego naukowca to marzenie np. dla dr.i wykładowcy na Uniwersytecie w Nowym Yorku Kaku Michio
Jest to wydawca książki "Hiperprzestrzeń"(dla cierpliwych),I jest szanowany w świecie światowej nauki.Jego zdaniem taki kontakt to nie oceniona dawka danych które mogą zmienić przyszłość ludzkości na lepsze... :brawo:
Ale jeśli kosmici byli by wrogo nastawieni to bym się z tobą zgodził,nawet sam bym ci pomógł... ;)
  • 0

#48

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NO NAME dlaczego wciąż negujesz wszystkie posty na tym forum,udając że to normalne!

sorki ale po prostu nawet gdybym chciała nie mogłabym traktować poważnie nowinek jakoby wytwór prymitywnej, Ziemskiej cywilizacji mógł przegonić przestraszyć statek który przeleciał miliony lat świetlnych w kosmosie i zniósł lot przez Ziemską atmosferę w dodatku w bardzo szybkim czasie. w ogóle podaj mi jeden sensowny powód dla którego kosmici mieliby przylecieć na Ziemie.


Wojsko nigdy nie powie prawdy,nawet jakby miało rozkaz opowiedzieć albo pokazać coś o pozaziemskich istotach i tak by nie powiedzieli chociaż ułamka z tego co jest ważne...

czemu mieliby to ukrywać??

Dlatego pościgi myśliwców za NOLAMI będą się często powtarzać i

a ja mam nadzieje że nie bo w końcu się wkurzą i palną w nas jakimś laserem. :P

Więc niw przejmujcie się dokuczliwymi wtrąceniami Typów takich jak NO NAME(jaki płytki nick)

specjalnie dałam taki "płytki nick" żebyś mógł się do niego przyczepić szukając powodów aby pokazać jaka to jestem beeeznadziejna nie wieżąc we wszystko co jest napisane w internecie :)


nie czepiam się tych tekstów bez powodu. tutaj po prostu jest niewiele rzeczy których nie dało się wytłumaczyć w sposób który nie wymaga istnienia kosmitów. dla mnie nie są dowodem na ich zainteresowanie ziemianami czarne kropeczki na zdjęciach, foty alienów przypominające do bólu zabawki jakimi bawiłam się w dzieciństwie czy opowieści ludzi, którzy mogą mieć po prostu bujną wyobraźnie lub chęć wybycia się ponad innych. czekam na dowód z prawdziwego zdarzenia, rozstrzygający ten sprawę na zawsze nie pozostawiający cienia wątpliwości. nie zadowalają mnie jakieś półśrodki. po roku bycia na tym forum nauczyłam się nie wierzyć we wszystko co jest tu napisane i podchodzenia do paranormalnych spraw z nieufnością

dziękuje za uwagę.

Użytkownik NO_NAME edytował ten post 13.02.2008 - 19:16

  • 0

#49

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To forum jest dla każdego tak... :)I Każdy może pisać to co uważa za stosowne... :crazy:Chociaż troszkę przegiąłem z tym płytkim nickiem wiem :ojej:Ale twoje posty są tak czysto przesycone pesymistycznymi słowami,co do wszystkich wiadomości,żez początku wydawało mi sie że pracujesz dla jakiejś agencji która ci płaci za codzienne sprawdzanie wieści na forum i sprytne negowanie ich.Ale wiem że się myliłem.Wiele rzeczy można wytłumaczyć racjonalnie ale są zdarzenia albo wiadomości których nie da się wytłumaczyć racjonalnie,naszymi prawami fizyki......................
A co do tego postu to jak myślisz co widziało tak wielu ludzi w Teksasie,pare ptaszków atakowanych przez Jastrząbka
Myślę żę obce cywilizacje mają taką technologię o jakiej tobie czy mi się nie śniło i że podróże między gwiezdne są dla nich żadną przeszkodą... :gold: A pokazać się nie pokażą nam raczej nie szybko,ponieważ nic nie muszą a wiedzą że gdyby się ujawnili to,Na całym świeci wybuchła by panika i ludzie zaczęli by sie zbroić być czujni.A tak są potulni jak baranki hodowlane,nawet nie zdające sobie sprawy że zostali porwani albo coś widzieli...A nawet jakby coś takiego by sie zwykłemu człowiekowi zdarzyło to raczej by sie bał sam sobie o tym przyznać a co dopiero ludziom albo gazecie lub telewizji.Ta opcja odpada...Jednak że są ludzie którzy coś takiego przeżyli i ich opowieści są bardzo wiarygodne i najprawdopodobniej nie zmyślone.Tylko ktoś z bardzo bujną wyobraźnia by był w stanie coś takiego wymyślić.,Inne przykłady....jest ich mnóstwo tylko trzeba w to wierzyć, inaczej potrzeć a nie tak jak ty i prawie każdy(ale nie na szczęście na tym forum) :)Szukać błędów i Sucho żądać faktów...Ja tak to odczuwam w twoim przypadku...tylko bez obrazy
I proszę o zrozumienie i tolerancję...
Warto być użytkownikiem tego forum bo odrywa mnie od zwykłego szarego świata w nudnych jego momentach.
Mam nadzieje że nie znudziłem :P

Użytkownik Krzyniu edytował ten post 13.02.2008 - 20:09

  • 0

#50

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego pościgi myśliwców za NOLAMI będą się często powtarzać

a ja mam nadzieje że nie bo w końcu się wkurzą i palną w nas jakimś laserem. tongue1.gif


Heh moze i racja bo chyba niezbyt przyjemne jest gdy se stoisz a za chwile przylatuja do ciebie mysliwce i cie gonią :P . W końcu cierpliwość się kończy xD Więc laser może stac się rzeczywistością xD

WIęc jak się pewnie myślicie że napisze że takie gonitwy mogą się skończyć źle dla nas wszystkich to macie racje :PP

Użytkownik Matixus edytował ten post 13.02.2008 - 20:05

  • 0

#51

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krzyniu, pesymizm to pierwszy stopien, do odkrycia czegos. Slepia wiara, to pierwszy stopien powrotu do jaskini.
  • 0

#52

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zgadzam się z tobą...lecz szanuje twoje poglądy...
Ale skoro jesteś pesymista to poco tacy ludzie pojawiają sie na takich forach
Skoro nie wierzysz to poco czytasz takie rzeczy?Po co komentować coś co z góry nie jest warte uwagi i uważane za coś śmiesznego?Chyba wymiękłeś... :mrgreen:
Jutro sie okaże...

Użytkownik Krzyniu edytował ten post 13.02.2008 - 21:14

  • 0

#53

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Typowe szare miasteczko jednokomórkowców tzn: jedyną kumórkę zdolną do zrobienia fotki ma Szeryf ale w tym czasie
był na rybach lub wcinał pączki z kawą ;)


Albo leciał jednym z tych samolotów pasarzerskich które się mijały :D :D

Heh moze i racja bo chyba niezbyt przyjemne jest gdy se stoisz a za chwile przylatuja do ciebie mysliwce i cie gonią .


To tak jak by ludzie wysłali misję załogową na marsa i okazało się że coś ich tam zaczyna gonić... Jak by się poczuli ludzie wciągnięci w ten projekt??

edit [13.02.08] AlienGrey:
@Major0015
Otrzymujesz warna za link w sygnaturze.
Punkt 6.7

Użytkownik AlienGrey edytował ten post 13.02.2008 - 22:53

  • 0

#54

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiesz czemu tutaj jestem? bo szukam odpowiedzi. ZADOWALAJĄCEJ odpowiedzi. nie uważam że to wszystko jest nic nie warte, po prostu podawane tutaj argumenty nie są zadowalające. jeśli nawet ja potrafię je negować, bez szczególnej wiedzy, uzdolnień lub mózgu Einsteina to znaczy że nie udzielają one wystarczających odpowiedzi, a w każdym razie nie dla mnie. ja myślę że wcale nie jestem pesymistką. przeciwnie-szukam w gąszczu bzdurnych teorii jakimi jest wypełniony internet dowodu już od roku, odpowiedzi wartej więcej niż 10000 czarnych kropeczek na jednym zdjęciu i to że jeszcze tu jestem świadczy o tym że jestem największą optymistką na tym forum :P

właściwie to forum bez sceptyków by upadło moim skromnym zdaniem. zawsze musi być ktoś kto trochę zgasi zapał entuzjastów, bo w końcu wierzylibyśmy we wszystko co ktoś tu umieści. a tak sceptyk zadaje pytanie-entuzjasta musi odpowiedzieć. w ten sposób przyczyniamy się do rozwoju forum, odrzucamy bzdurne teorie i napędzamy poszukiwanie dowodów. więc zamiast czepiać się cudzych nicków lepiej zastanowić się nad zadanymi pytaniami i odpowiedzieć na nie (nie koniecznie na forum). jeśli będę się mylić-pokornie spuszczę głowę i przynam rację entuzjastom, lecz na razie żadna ze stron nie musi tego robić.
  • 0

#55

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w ogóle podaj mi jeden sensowny powód dla którego kosmici mieliby przylecieć na Ziemie.

chca nam wszystkim wymienic bebechy
ogladnij sobie zapisy z konferencjii o ufo, dj cinex gdzies wrzucal na forum.
  • 0

#56

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w ogóle podaj mi jeden sensowny powód dla którego kosmici mieliby przylecieć na Ziemie.


W ogóle co ty robisz na tym forum? :|
  • 0

#57

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[
W ogóle co ty robisz na tym forum? :|


Czy wg ciebie trzeba byc fanatykiem UFO aby uczestniczyc na tym forum?
  • 0

#58

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forum jest dla każdego...Lecz nie każdy potrafi wczytać się w teksty opisane tutaj.
Jest to indywidualne postrzeganie spraw opisanych w postach.Np.Dla osób chłodno przyjmujących
jakiekolwiek wiadomości(nawet te nie wytłumaczalne racjonalnie i tuszowane przez wojsko) tekst że
Reptoidy istnieją będzie tylko kolejna bajką wymyśloną przez jakiegoś idiotę,ale nie pomyśleli że wiele osób z całego świata ma coś z tym wspólnego:
Po pierwsze np.mnie i (jak myślę) wielu innych to zastanawia,niewierze na 100%.Ale jest to bardzo prawdopodobne
i nie odrzucam tego po kilku sekundach.
Po drugie są ludzie którzy takie stworzenia widzieli(ja wierze,ale każdy nie musi,bo ma swoje zdanie na ten temat).
Po trzecie jest wiele tekstów na ten temat,w książkach,stronach w necie,filmikach w necie,i itd.Więc coś musi w tym być.Bo nie tylko ja jeden sie tym interesuje...



A co do ciebie NO_NAME :P
To powiem ci,że z jednej strony Cię podziwiam,bo masz rację,Sceptycyzm jest potrzebny :sux: chociaż go nie lubię
,I to że dalej jesteś na forum pokazuje że nawet twardy sceptyk jednak mięknie bo dalej buszuje na forum i
interesuje się tym wszystkim.

Jeszcze jedno Życzę wszystkim szczęścia w Miłości w dniu zakochanych :love:

Użytkownik Krzyniu edytował ten post 14.02.2008 - 18:06

  • 0

#59

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

CYTAT
w ogóle podaj mi jeden sensowny powód dla którego kosmici mieliby przylecieć na Ziemie.


W ogóle co ty robisz na tym forum?


widzisz fanatyk, nie każdy chce być fanatykiem ^^ spoko żartowałam :P jestem tu z tego samego powodu co ty. nie, nie dlatego żeby wszystko i wszystkich krytykować, ale po to aby znaleść odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. to które zacytowałeś było jednym z nich.

widze krzyniu że i my się wreszcie rozumiemy.

Użytkownik NO_NAME edytował ten post 14.02.2008 - 20:20

  • 0

#60

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ogóle co ty robisz na tym forum?
Tez o to pytałem ;p
Heh,więc Proszę Pani,jest wiele powodów cichego przybycia kosmitów na ziemie...
A pisałem wcześniej że oni nie chcą sie za wszelka cenę ujawnić,bo byli by zagrożeniem...
Oni nie mają dobrych zamiarów(testy genetyczne,zabiegi,to boli i nikt sie nie zgodzi wbrew swej woli na to!!!)
Ludzie zaczęli by się bać,buntować i zbroić.Obcy znają naszą naturę ponieważ są zaawansowani technicznie i zbadali nas już dawno.Nie opłaca im sie objawić na forum ludzkości....
Dlatego nie wiem czy tak samo Pani jak i ja dowiemy się o ich istnieniu za życia... :<
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych