Skocz do zawartości


Zdjęcie

Houston, 10 helikopterów otaczających nieznane obiekty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


2. Stycznia 2008, godzina 19:35
Wraz ze swoją córką jechałam na salę gimnastyczną, by trochę poćwiczyć, gdy nagle córka powiedziała do mnie "Co to jest?". Spojrzałam w niebo i zauważyłam jasne obiekty, podobne do gwiazd, które zmieniały barwy.

Co zaciekawiło nas jeszcze bardziej, obiekty te, były otoczone, przez około 10 helikopterów, zwróconych dziobami w ich kierunku. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy były to helikoptery cywilne, czy wojskowe, ale na pewno wiem, że nie były to maszyny należące do lokalnego kanału telewizyjnego - kiedy wróciłyśmy do domy, zadzwoniłam do nich, opisując zdarzenie, nie mieli pojęcia, o czym mówię.

Obiekty te zmieniały kolory, oraz były bardzo jasne, ale nie raziły w oczy. Podczas zawracania zjechałam na pobocze by przyjrzeć się bliżej tym obiektom. Ani ja, ani moja 15-to letnia córka nie widziałyśmy nigdy w życiu czegoś podobnego. Na drodze było jeszcze kilka innych samochodów, i jestem pewna, że ich pasażerowie też widzieli to zjawisko. Trudno jest mi uwierzyć, w to co zobaczyłam, jestem też pewna, że dla ludzi w helikopterach było to coś ważnego, tym bardziej, że wszystkie maszyny były zwrócone przodem do obiektów. Teraz wierzę, że nie jesteśmy sami.

Wszystko to jest za razem fascynujące, jak i trochę przerażające. Nie oglądałyśmy tego wszystkiego zbyt długo, ponieważ moja córka była trochę przerażona, nie chciałam, żeby spanikowała, więc odjechałyśmy z tego miejsca.


Tłumaczenie: AlienGrey
Dla: www.paranormalne.pl
Źródło: www.ufocasebook.com
  • 0



#2

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam prośbę i zarazem pytanie gdzie to było ? I czy tam "panie" cierpiały na jakieś choroby psychiczne itp. :hm:
  • 0

#3

Vallord.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ pingwin2216 masz w tytule napisane ze akcja tego zdążenia działa się w Houston.
Gdyby mi ktoś obcy kręcił się niedaleko centrum obsługi lotów, to też wysłał bym zwiad w celu identyfikacji.
Biorąc pod uwagę że było to aż 10 helikopterów, sprawa wydaje się całkiem poważna i na pewno nie było to przypadkowe spotkanie, tylko zamierzona akcja.
  • 0

#4

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam prośbę i zarazem pytanie gdzie to było ? I czy tam "panie" cierpiały na jakieś choroby psychiczne itp. :hm:


Wątpie zeby były chore psychicznie, tym bardziej ze obiekty ktore ona opisuje nie raz widzialem na niebie - solo albo w gromadzie (trójkąt) zajebiaszczo wysoko nad ziemią. Jak by nie było będzie bardzo miło [;
  • 0

#5

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To było tylko pytanie ludzie nie zabijcie mnie przypadkiem a tak w ogóle może ktoś coś testował albo urochomili UFO lub je sprowadzili :)
  • 0

#6

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Historia ciekawa, ale jak zazwyczaj mam jedno zastrzeżenie: brak zdjęć. A to jest pewna wada. :)
P.S. Pingwin, co Ty taki przewrażliwiony?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych