Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiór - obserwacja dziwnego zjawiska/obiektu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Witcher Kozacki.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie zdjecie to pierwsze. To Paintem zrobione!
  • 0

#17

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pingwin2216 - na tym filmiku zalinkowanym przec ciebie widać ewidentnie ptaki.


:lol leżę. Jaki to gatunek ptaków rozwija prędkość około 500 (do jednego macha) kilometrów na godzinę? Bo z taką prędkością porusza się flota na filimiku zapodanym od pingwina. Ja osobiscie widzialem swiatla tworzące formacje na nibie jakies 9 lat temu w sylwestra. Najpierw przyleciała jedna "gwiazda" zatrzymała się, a po chwili z tyłu doleciały dwie i tworząc formację trójkąta trwały tak na niebie przez długi czas, nie widziałem jak odleciały ponieważ wrócilismy ze znajomymi do budynku.
  • 0

#18

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie zdjecie to pierwsze. To Paintem zrobione!


ORLY?

To rysunek autora mający przybliżyć nam jak to wyglądało.
  • 0

#19

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oprócz tego jakieś 1,5 miesiąca temu moja siostra była w Sąsiedniej wsi Grabik w. Lubuskie na imprezie z okazji 18 kolegi.
Ok godziny 11 gdy wracali (Było ich 7,3 dziewczyny i 4 chłopaków)Nagle ktoś zaobserwował kulę światła(wielkości piłki do koszykówki) latającą w odległości ok 2 do 3 metrów od nich.Z początku nie wiedzieli co zrobić,ale dalej szli w kierunku domu solenizanta.Siostra powiedziała mi że strach ich ogarnął i zaczęli biec w stronę domu.
Po ok 20 minutach(Tyle trwało zdarzenie)Dobiegli do do domu i pośpiesznie poszli spać.Wierzę Siostrze bo wcześniej nigdy nie interesowała się takimi sprawami...=(A ze mnie się śmiała...=)Jednak że wiedziała że ja się
zajmuje takimi sprawami, i powiedziała mi o całym zdarzeniu...=)Siostra ma 17 lat.


A to jest jeszcze ciekawsze niż wątek głównt tematu. Ma ktoś jakieś pomysły na to ? O ile "coś" na niebie można mylnie zinterpretować, to jednak świecąca piłka do kosza latająca za nami w odległości 2-3 metrów, jest już trudniejszym przypadkiem. Albo ktoś tu zmyśla [myślę że nie], albo musiało to być coś bardzo dziwnego.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych