Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wizja czy tylko Sen?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ch@o$.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem nowym użytkownikiem tej strony, chciałem wam opowiedzieć o pewnym śnie:

Znalazłem się w kuchni i gotował mi się popcorn. Kiedy już się ugotował, nagle w ręce pojawił się pilot do telewizora. Włączyłem swój film, a tu nagle wyskakują wiadomości. Człowiek powiedział "Przerywamy na razie film, by dać następujący komunikat..." i mówił coś o wypowiedzeniu wojny Polsce przez Ukrainę. Nagle słyszę odgłosy samolotów, które zrzucają bomby. Wyszłem na dwór, bomba leci w moją stronę, i w ostatniej chwili się obudziłem.

Jak myślicie, czy to tylko sen czy wizja o nadchodzącej wojnie?

#2

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko sen....

#3

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauwazylem, ze na forum sporo osob ma takie sny. Wszedzie wojny, katastrofy i zniszczenie. Ciekawe czym jest to spowodowane? Mnie dla przykladu ostatnio snia sie tylko dziewczyny. Czy powinienem sie martwic?



#4

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

watpie zeby Ukraina wypowiedziala nam wojne :) jak juz to wspierani i popychani przez Rosje :P

ale to tylko sen mi sie czesto snia jakies wojny itp.

#5

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauwazylem, ze na forum sporo osob ma takie sny.

To znaczy tylko tyle, że uważnie czytają forum.



#6

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak ta bomba wyglądała? :P

#7

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obudziłeę się z matrixa, witamy po drugiej stronie lustra mr. Ch@o$, wszystkie serwisy na świecie aż huczą od tego co się stało, ludzie w matrixie postanowili wywołać wojnę i w ten sposób, poprzez szok wybudzić ludzi... narazie tylko polaków i ukraińców kiedy nadejdzie kontratak...

#8

Puszatek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że jest to spowodowane nadmiernym interesowaniem się tymi rzeczami jak np. koniec świata

#9

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znalazłem się w kuchni i gotował mi się popcorn.


popcorn to się praży, a nie gotuje afaik.

#10

Puszatek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah, ale może w jego śnie naprawdę zachodzą jakieś cuda czy dziwy ?

#11

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym sie nie martwił ;] Skoro to Ukraina... to ile Rosja nie udzieliłaby jej poparcie dalibyśmy sobie rade z nimi :D Więc głowa do góry najwyżej odzyskamy Lwów ;)

A tak na serio ... Wielu ludziom śnią się sny o wojnie ale według mnie to głównie oddziaływanie TV(wiadomości) i PC(gry) na naszą psychologie(właściwie to bardziej podświadomość) wiec nie ma czym się przejmować.

#12

Puszatek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wlasnie ... eh takie sny to normalna rzecz ... jakby mial wizje prawdziwa to raczej nie snilby mu sie "gotujacy" sie popcorn tylko zniszczenie ogolne ; d

#13

Cover.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykły sen.Uważam że w zwykłych snach ukazuje się nam to czego najbardziej pragniemy,najbardziej się boimy,najbardziej chcielibyśmy poznać i osoby za którymi najbardziej tęsknimy....

#14

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, wszyscy w jedną trąbę dmą, że zwykły sen... Tymczasem mało kto wie, że atak ze strony Ukrainy jest dużo prawdopodobniejszy niż ze strony Rosji czy Białorusi. Tak naprawdę Rosja i Białoruś nie mają wobec Polski żadnych roszczeń terytorialnych i sprzecznych interesów. Natomiast pewne siły na Ukrainie mają. Mianowicie pogrobowcy morderców polskich kobiet i dzieci - bandytów z OUN-UPA - którzy w tajemnicy odtwarzają struktury OUN a oficjalnie działają w takich partiach jak partia zdziry Tymoszenkowej, obecnej premier Ukrainy, chcieliby zająć całą południowo-wschodnią część Polski z Sandomierzem włącznie. Gdyby coś się stało na świecie, jakaś katastrofa, chaos, rozpad UE i NATO, byliby pierwszymi do zaatakowania Polski. Na szczęście zachodni Ukraińcy a wschodni to zupełnie co innego, ci ze wschodu nigdy nie mieli nic do Polski i trzymają kasę Ukrainy, tych z zachodu Ukrainy nie lubią. Niemniej wraz z ponownym premierostwem Tymoszenkowej, zachodnia Ukraina zyskała pewną polityczną przewagę i nie wiadomo jak to się dalej rozwinie. A nasze kolejne rządy idiotów zamiast popierać wschodnią Ukrainę, to popierali tych bękartów UPA od pomarańczowej rewolucji, największych wrogów Polski. Kiedyś będzie to opisywane w książkach jako krańcowy przykład politycznego debilizmu. Do tego dalej Rzeź Wołynia z roku 1943 gdzie w najokrutniejszy sposób w historii świata bestie z OUN-UPA wymordowały ok. 200.000 bezbronnych Polaków, jest tematem tabu w imię "przyjaźni polsko-ukraińskiej i wspierania demokracji na Ukrainie".

Tak więc coś może być w tym śnie.

#15

Puszatek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Omg zartujesz ...? Doszukujesz sie w normalnym snie nie prawdopodobnego :o


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych