Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historie z niezwykłymi istotami


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy kiedyś zdażyło się wam że widzieliście coś w co nie mogliście uwierzyć i jest to nie możliwe czy widzeliście inne istoty??

A więc tak są nie które osoby które mogły widzieć istoty poza Ziemskie lub cos co tak jakby wykryły waszą UWAGĘ ?!

Ja miałem przynajmniej tak mi się wydaję 2-dwie takie sytuacje jedną opisałem miała ona miejsce w głuchołazach

Ale chciałybm opowiedzieć o drugiej sytuacji

Las puszcza kampinoska

A więc tak mam aktualnie 13,5 lat

To stało się na wycieczce do puszczy kampinoskiej miała ona trwać 2dni ,1noc

Gdy dojechaliśmy na miejsce poszliśmy się zakwaterować poszliśmy na zwiedzanie puszczy kampinoskiej gdy już wróciliśmy nadszedł zmrok spaliśmy w domkach holenderskich (przyczepy) gdy zjedliśmy już wszystko co mieliśmy może prawie wszystko działo się to może 2-4 w nocy ...
W domku było nas 4 wszycy poszli spać ale ja nie mogłem zasnoąć :cry: nie miałem ochoty na sen i nagle usłyszałem jakieś łamanie gałęzi coś w tym stylu myslałem że... z resztą co tu pisać byłem tak obsrany że nie zapomnie tego do końca życia obudziłem mojego kolegę Olka a wiecie dobrze że jak budzi się kogoś w środku nocy to ledwo wie co się dzieje to oblałem go zimną wodą on zaczoł się na mnie wydzierać ale uszłyszał szepty powiedział co tu się ku*** dzieje ja mu odpowiedziałem że nie wiem i może pójdziemy to sprawdzić a on odp. chyba Cię poje*** *

Odsłoniłem nie pewnie zasłone lecz nic tam nie było gdy zasłoniłem ją znowu były tzw. Dźwięki szybko odsłóniłem zasone i zobaczyłem :o x| :arrow: jakąś mugę która szybko się przemieszczała


The End

Co o tym sadzicie proszę o pisanie własnych histori
  • 0

#2

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm. czy w domku mieliście zapalone światło?
  • 0

#3

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm. czy w domku mieliście zapalone światło?


Tak ja miałem mała latarkę ale tylko jak powiedziałem napisałem wcześniej wszycy spali oprócz mnie x|
  • 0

#4

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to już chyba wiem co to było :)
po oderwaniu wzroku od źródła światła i przeniesieniu go w ciemne miejsce naświetlone oko dostrzega właśnie jak ty to określiłeś "szybko poruszająca się smuge"
  • 0

#5

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ale wiesz szczerze mówiąc wątpie miałem latarkę i włączony telefon bo pisałem sms-a ale nie zły pomysł a szuranie i łamanie gałęzi ??? :o a ta smuga to nie wyglądało jak dymek tylko jak coś rozmzanego kirujące się z duza prędkościa wiem o jakie zjawisko Ci chodzi ale wątpie
  • 0

#6

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i jeszcze wzrok skierowany na ekran telefonu, więc moim zdaniem to nie było nic innego jak tylko naświetlenie oka a co do szurania to w kampinosie żyje wiele gatunków zwierząt

Użytkownik witej92 edytował ten post 30.12.2007 - 22:35

  • 0

#7

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze masz racje ale miejsce w ktorym były domki były ogrodzone a ogrodzenie miało jakiś 1hektar więc wątpie żeby to było zwierze ale dobrze przyjmijmy że było to zwierze to czemu jak tylko odsłoniłem zasłone to zwierze uciekło ?? nie możeliwe aby tam wogóle było jakieś zwierze najwyżej ptak ale on gałezi nie łamie w nastepnym poście postaram Ci zobrazowac to dokładnej :)

Pozwole zacząć sobie od dźwięków pola domków holenderskich były ogrodzone i nie było sznasy aby jakieś się na nie dostało zagrażałó by to mieszkancom domków ale dźwięk się zblizał do naszego domku a potem jak napisałem zobaczyłem tą smugę :) według mnie może i ta smuga mogła byc wywołana jakimś zjawiskiem ale Ciągle zastanawia mnie ten dźwięk
  • 0

#8

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam do Was pytanie czy wam kiedyś przytrafiła się jakaś dziwna historia? :?:
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest taki dział na forum: Nasze historie. Masz tam masę historii. Bardziej i mniej wiarygodnych. Najczęściej niestety z naciskiem na mniej. Mimo wszystko tam na Twoim miejscu zacząłbym poszukiwania. :mrgreen:

Użytkownik Gynvael edytował ten post 31.12.2007 - 00:14

  • 0

#10

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że temat jest do zamknięcia, trzeba wezwać któregoś z modów.



Edit [31.12.2007]: +.....
Zamykam

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych