Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żydzi rządzą Polską?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gieniek1980.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.polonica....anej_Polsce.htm


Nie chciałem w to uwierzyc, ale http://www.polonica....i_stoltzman.htm

Nie wiem co o tym sądzic, ale sądzę, że część tej listy moze byc prawdą.

Komentujcie.
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiekszość jest zmyślone..
  • 0

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Popatrz najpierw co to za strona. Kolejni fanatyczni prawicowcy. Aż się dziwię, że nie ma tam listy osób niepożądanych, w stylu redwatch. Nie wierzę w nic, co tam jest napisane, tak jak unikam ludzi o takich poglądach. Sorry.
  • 0

#4

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Komentujcie.

Naprawdę mogę? No to komentuję: :lol3:

Dołączona grafika

Użytkownik NoMeansNo edytował ten post 29.12.2007 - 18:35

  • 0

#5

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ten kot to tajny szpieg mosadu?
  • 0



#6

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żydzi rządzą Polską? NIE! Żydzi rządzą światem!
  • 0

#7

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy ten kot to tajny szpieg mosadu?

Jawny! Ma widoczne oznaczenie!

Ten temat nadaje się: do śmietnika/do zamknięcia?


Dołączona grafika

Użytkownik NoMeansNo edytował ten post 29.12.2007 - 19:18

  • 0

#8

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gosia Andrzejewicz? Gabriel Fleszar? LOL.
Taaak, to napewno wrogowie Polski!


smieszne.

Użytkownik Broken edytował ten post 29.12.2007 - 19:24

  • 0

#9

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh szczerze się roześmiałem jak czytałem rzekome biografie np Balcerowicza, albo np nazwiska na liście takie jak Gosia Andrzejewicz czy Edyta Bartosiewicz ;] Autor pewnie nie lubi ich piosenek i tyle :)
  • 0

#10

Gieniek1980.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiekszość jest zmyslona, ale z Kwaśniewskim to chyba prawda
  • 0

#11

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Popatrz najpierw co to za strona. Kolejni fanatyczni prawicowcy.

Sprostuje. Stronę tworzy Polak zamieszkały w Chicago. Jest on niezwiązany z żadną partią, określa się jako "patriota". Często jednak przepisuje się tą stronę pod pana Leszka Bubla, co prawdą nie jest.

Jeżeli chodzi o mój komentarz do tej strony, jest on prosty : Wiele nazwisk jest naciąganych, chociażby nazwisko Prezesa Stowarzyszenie KoLiber p. Jacka Spendel , który jak deklaruje korzenie ma czysto polskie ;) . Strona w większości powinna przyjąć charakter humorystyczny, jednak jak już wspomniano wyżej większość nazwisk to prawda.

Jacek Spendel - dywersant, prezes żydolewacko-libertyńskiego "Kolibra", Współpracuje z Instytutem Globalizacji

:D

Użytkownik Prezydent Ciszu edytował ten post 29.12.2007 - 20:47

  • 0

#12

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest propagandowka i tyle. Przy Owsiaku np. nie napisali, ze zbiera pieniadze na sprzet szpitalny, przy wielu aktorach i piosenkarzach zaznaczono, jacy byli "źli" - przy co drugim jest napisane "alkoholik". Nie wypowiem sie na temat tych rzekomo zydowskich nazwisk.

I jedno co mnie rozwalilo: DLACZEGO NA LISCIE JEST TYLKO JEDEN KACZYNSKI? :D
  • 0

#13

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I jedno co mnie rozwalilo: DLACZEGO NA LISCIE JEST TYLKO JEDEN KACZYNSKI?


Czytać nie umiesz ? :P :

#

Jarosław Kaczyński - Kalkstein - dywersant, W latach 70. współpracował z żydo-trocksistowskim KOR-em; W grudniu 2005 roku Jarosław Kaczyński został uznany Człowiekiem Roku 2005 żydokomunistycznego tygodnika "Wprost"; obecnie premier PRL-bis; zbrodniarz - uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB - "okrągły stół"

#

Lech Kaczyński - Kalkstein - polonofob, dywersant, mason, aktywista żydowski; w latach 80-tych bliski współpracownik Lecha "Bolka" Wałesy; zbrodniarz - uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB - tajne rozmowy w Magdalence, "okrągły stół", pomiędzy żydowskim przywództwem drugiej [po stanie wojennym] 'Solidarności', której był vice-przewodniczącym - zastępcą "Bolka", a elitami SB i PZPR; Od grudnia 1988 r. w Komitecie Obywatelskim przy Lechu Wałęsie; w 1990 roku został I zastępcą przewodniczącego, powstałego po stanie wojennym, z inicjatywy żydokomuny drugiego związku NSZZ "Solidarność"-bis, nie mającego nic wspólnego, oprócz nazwy z pierwszym związkiem i ruchem społecznym;

były szef NIK; jako minister sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka, nie dopuścił do ekshumacji zwłok w Jedwabnem, co uniemożliwiło ustalenie prawdy o ilości ofiar i prawdziwych sprawców zbrodni na żydach; bł. prezydent Warszawy [2002 r.], - jako prezydent Warszawy rozpoczał projekt budowy tzw. "Muzeum kultury żydowskiej" przyznając ziemię pod budowę tegoż muzeum; obecnie jako prezydent PRL-bis wspiera i asekuruje budowę tego muzeum; zacieśnia stosunki z Izraelem, prowadzi politykę pro-Izraelską i pro-żydowską w pełnym syjonistycznym tego słowa znaczeniu. Reprezentuje sprawy i interesy żydowskie, ale żadną miarą nie interesy polskie;

członek żydomasońskiej organizacji "Grupa Windsor" - finansowana przez zagraniczne organizacje żydomasońskie. Grupa Windsor utrzymuje kontakty z tzw. Międzynarodowym Funduszem Republikanskim i Heritage Foundation; prezydent PRL-bis III Kaczyński-Kalkstein w Polsce odznaczył wszystkich żydokomunistycznych trockistów z KOR-u krzyżami i orderami; tak jak poprzedni anty-polscy prezydenci, odznacza największych wrogów Polski najwyższymi odznaczeniami państwowymi m.in. odznaczył "Orderem Orła Białego" żydowskiego syjonistę Alexa Storożynskiego, dziennikarza ze zdominowanej przez żydów gazety "New York Sun" - organ "neo-konserwatystów" - syjonistów; prezydent PRL-bis III wszystkich żydów "polskich"


  • 0

#14

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jedno co mnie rozwalilo: DLACZEGO NA LISCIE JEST TYLKO JEDEN KACZYNSKI?


Czytać nie umiesz ? :P :

Wybacz, nie zauwazylam ich obu : P

btw, jak jest Osiecka i Daniel Passent, to gdzie jest ich corka - Agata? (oprocz ich "opisow")?
  • 0

#15

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brzmi jak propganda. Po drugie. Kaczyński nie moze być żydem. Żyd to człowiek inteligentny, kaczyński to debil i idiota[;.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych