Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: UFO (chaos, wojna)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mój sen z dnia 2.02.2006 :

A więc dziś miałem ciekawy sen ... niepamiętam co się działo na początku snu ...

Sen rozgrywał sie w nocy (ciemne niebo, gdzie niegdzie widoczne chmury - ogólnie niebo było czyste) ...
...
"Podszedłem do okna w swoim pokoju i ujrzałem coś latającego - było wielkości mniej więcej 3 razy większej od księżyca (kształt kuli) - na pierwszą myśl przyszło mi słowo "planeta" (jakoś podczas snu niemyślałem o tym jako o statku) ... "Obiekt" poruszał się ... (z tego co pamietam w góre), miał kolor pomarańczowo-czerwony (taki mix) ...

Odeszłem od okna i zawołałem mame ... gdy ponownie podeszlismy do okna razem, dużego obiektu już niebyło, ale zamiast niego były widoczne mniejsze (identyczne jak te co są w tematach o Flotach w Meksyku, Anglii i Utah! - setki małych kul które latały z ogólnym nieładem...)

Kule były małe - jak punkciki na ciemnym niebie ... po chwili widziałem juz większe sylwetki statków latających na niebie - niektóre były nieznane (niemoge okreslić czym były) , inne przypominały mi zwykłe odrzutowce wojskowe ...
Panował ogólny chaos na niebie - te statki (nienzanego pochodzenia) jak i myśliwce przecinały niebo bez ładu ni składu (jakby wielki chaos i wojna w powietrzu).

W pewnym momencie w szkołe, która znajduje sie na przeciwko mojego domu (ok. 20 metrów obok) uderzały rakiety/pociski (niewiem konkretnie) ... po nich na szkołe spadały statki (jakby zestrzelone w powietrzu) ... widziałem wybuchy, błyski ... i ... nagle ... obudził mnie budzik w zegarku (który sam ustawiłem dzień wcześniej oczywiście) wskazujący godz. 9:00 ... !!!"

Co wy na to ?

Gdy zamykam oczy widze to jakby sie to działo przed chwilą ... (więcej szczegółów niepamietam - opisałem wszelkie jakie na tą chwilę przychodza mi do głowy).



#2

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sen proroczy?

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sen jest ciekawy. Ze wy macie takie sny... :D To nawiazanie troche do wizji Przema, a kto wie moze cos proroczego. Ja tylko raz z tego co pamietam mialem sen gdzie obserwowalem statki (ufo) na niebie, natomiast bylo ich tylko kilka i o ksztalcie dyskowatym.

Zobaczymy co nam przyniesie ten 2006 rok. Moze podobnych snow, wizji, obserwacji bedzie wiecej.



#4

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może sniło ci się to bo o tym myslisz często? Przynajmniej o ufo. Drugą możliwością jest sen proroczy :shock:

#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja mam mnostwo wizji, dotyczacych narazie mojego zycia, sni mi sie np. co sie stanie, ale nie wiem kiedy, zazwyczaj dzieje sie to kilka dni pozniej



#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten sen jest moim pierwszym po długiej przerwie ... kiedyś bywały podobne sny ... ogólnie pamietam, że miałem takich kilka (może z 4/5) w całym swoim życiu ...



#7

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prorocze sny mi sie z kims kojarzą ale spoko :D z pewną dziewczyną... co mnie ze sie w niej bujałem ;|

[ Dodano: 2006-02-02, 19:41 ]
Co sie w niej bujałem * przepraszam za bląd

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Ten sen jest moim pierwszym po długiej przerwie ... kiedyś bywały podobne sny ... ogólnie pamietam, że miałem takich kilka (może z 4/5) w całym swoim życiu ...

Czy towarzyszyło temu potężne uczucie strachu bez konkretnej przyczyny? Ewentualnie poczucie ulgi, spełnienia?


Na tą chwilę jakos niemogę sobie przypomniec jakie miełem wtedy emocje ...

Ale jest jeszcze coś o czym zapomniałem napisać ...

Ten sen skończył sie o 9:00 ... ale jeszcze wcześniej też wydarzyło sie coś ciekawego ...

Spałem na plecach i nagle poczułem ... tak jakby dotyk palcem w bark (jakby mnie ktoś dotknął) i momentalnie/natychmiast sie zbudziłem lekko wystraszony ... (to było gdzies w środku nocy może koło 4/5) - to trwało dosłownie sekunde ...

Co to mogło być ? Czy to normalne ? Bo sie nieznam na takich klimatach ?



#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie z lewej strony na wysokości ramienia manifestuje się zwykle przewodnik.


Poczułem dotyk na lewym barku ... co to znaczy z tym "przewodnikiem" ?



#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha ...
Dotyk był z lewej strony ... tylko, że ... ja niepraktykuje żadnej formy medytacji ...



#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale czasem pewnie praktykujesz sen?   :D   To też inny stan świadomości, a właściwie uśpienia świadomości.


No ... śpie czasem :(

Ale ten dotyk był ... taki realistyczny ... że :shock:



#12

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm to ciekawe też bede zwracał uwagę na dotyk
Pozdr

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja o niektorych scenach zazwyczaj przypominam sobie dopiero jak je zobacze

a co do snow, to moznaby powiedziec ze kazdy sen ma jakas glebsza mysl do przekazania nam, np. po pewnym czasie jak mi sie snila jedna kolezanka stwierdzilem ze mi sie podoba i to baaardzo



#14

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

musze przyznać, ze mi też najpierw się przyśni jakaś dziewczyna, a rano stwierdzam, że mi się podoba... coś w tym faktycznie jest, ale co?



#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moja kolejna hipoteza, to to ze podczas snienia (nie czepiac sie) nasz umysl sam analizuje nasze mysli i zachowanie w pewnym czasie




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych