Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laleczka allus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Dziś miałem sen.
Pierwsza cześć jest nieistotna, śniłem w niej tylko o tym ze te święta szybko minęły... Część druga tego snu jest ciekawsza. Mianowicie bylem u siebie w domu. Przygotowywałem sie do wyjścia gdzieś, nie pamiętam gdzie ale raczej do szkoły. Zajrzałem do łazienki gdzie mam duże lustro aby sprawdzić czy wyglądam dobrze i przeszły mnie dreszcze... przyglądając sie swojemu odbiciu w lustrze zauważyłem BARDZO niewyraźna postać za mną, prawie niewidoczna co mnie wprost zamurowało i wywołało jeszcze silniejsze dreszcze. Wypadłem jak najszybciej z łazienki (dopiero teraz zdałem sobie sprawę ze wchodząc do łazienki zmieniła sie pora doby na noc) i lecę do drzwi wyjściowych. Probuje je otworzyć ale nie mogę. Zamek mam obracany, wiec staram sie go obrócić lecz nie mogę! Obróciłem raz i jest strasznie mocno zakręcony (niedorzeczne, takich zamków nie można mocno zakręcić...) i nagle znajduje sie przed komputerem. Szukam ducha. Znalazłem. Na stronie podobnej do Wikipedii znalazłem jego imię coś podobnego do allus lub tez sallus. Po chwili zdałem sobie sprawę ze jest to lalka z obrazu sławnego malarza...

I właśnie oto mój sen.

Pozdrawiam
Mateusz

#2

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i? Naczytałeś się o obrazie to ci sie przyśnił.

#3

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś podobnego do allus lub tez sallus.


Może Anus albo Fallus :D a tak poważnie to po prostu zachowaj taki sen dla siebie, właściwie co tak naprawdę się spodziewałeś zobaczyć w komentarzach? Nikt nie będzie się tu bawił w Ghost Busters, jak chcesz znaleźć ducha to sam a jak szukasz otuchy to znajdź dziewczynę. Serio , serio :P

Użytkownik Double_G edytował ten post 26.12.2007 - 13:07


#4

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, po prostu mam duzo snow a napisanie tego to byl taki... impuls. Sam nie wiem czemu.

#5

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może niech ten temat stanie się pamiętnikiem snów forumowiczów (czy coś w tym stylu), nawet nazwę ma fajną ;)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych