Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwykł a zarazem realny sen ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj miałem sen i to bardzo wyraźny sen prawie jak na jawie bo wydawało mi sie że mogę mówic i kontroluje swoje ruchy.
A więc śniło mi się że spotykam kogoś nie wiem kogo i podprowadzm go pod budowę ale obok stoi TESCO do którego miałem wpaść , wogóle stoi to na odlódziu, i w pewnym momencie bierze mnie koles jak by to powiedzieć za szmaty i w pewnym momencie sobie przypomninam ze jak go kiedyś przypadkowo tak samo zabrałem bo myślałem ze wieszak z ubraniami spada na mnie i chwiciłem jego i miałem sen ze to on mnie za to dopadł , a po tem wpada laska i mówi zostaw go i ja uciekam i akcja sie toczy dalej w mojej byłej szkole w gimnazjum gdzie stoimy z kumplami i w pewnim momencie wola nas policja i zaczyna spisywać i nagle po spisaniu sen sie urywa

#2

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to wygląda na typowe LD :) i popraw ten błąd "na odlódziu" bo zaraz się ktoś do Ciebie doczepi :)

Użytkownik witej92 edytował ten post 26.12.2007 - 01:02


#3

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra :) Może bez przesądy, nie zakładajmy nowych tematów do każdego nowego snu tylko jeden uniwersalny i niech każdy pisze w nim :P

odlódziu

To było pierwsze słowo jakie zobaczyłem po załadowaniu się strony i stało mi przed oczami podczas czytania posta. Mam nadzieję, że mi się w nocy nie przyśni :D

#4

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ja zapytam:

no i co z tego?



Edit [26.12.2007]: +.....
Normalny zwyczajny sen. "odlódzie" - zamykam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych