Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaginiony dzień


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

nieistniejący.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz opowiem wam moją historię.

Działo się to w 2005 w czasie wakacji u mojej cioci. Otóż po spędzeniu tam dwóch tygodni położyłem się ok. 23:00 23.07.2005r.
Zawsze się tak kładziemy z kuzynami spać, mieszkaja na wsi i jest dużo pracy (maja 12 krów). I taki konkretnie padnienty "walnąłem się" na łóżko i zasnąłem. Teraz sedno. Otóż obudziłem sę u siebie w domu (mieszkam ok. 300 km od nich) i przeżyłem cały ten dzień u siebie, pamiętam dokładnie dialogi z mamą i starszym, oraz z młodszą siostrą. Potem jak gdyby nigdy nic położyłem się w swoim łóżku i zasnąłem. Obudziłem się u kuzynów i był uwaga! 25.07.2005r. Więc gdzie 1 dzień?? Opowiedziałem o tym kuzynom i cioci, ale onipowiedzieli, że cały wczorajszy (24.07)byłem z nimi. Powiedzieli też, że zachowywalem sie normalnie, lecz nic z tego nie pamiętam. Jeszcze raz miałem to w trakcie roku szkolnego, juz 2006. Jednak tym razem był to cały tydzień! W moim postrzeżeniu cały ten tydzień chodziłem do szkoły i uczyłem się, PAMIĘTAM DOKŁADNIE CAŁE LEKCJE i pewien incydent w szkole, mjanowiće stłuczenie szyby przez kumpla i jego dywanik u dyra. Jednak w nastepnym tygodniu mama kazała mi iść do kolegi i spisać lekcje z poprzedniego tygodnia. Kiedy powiedziałem jaj "Mamo przecież ja byłem wtedy w szkole" odpowiedziała mi dziwnym wzrokiem i słowami "I tak cie to nie ominie". Nie chciało mi msie wierzyć, lecz pamietając feralne wakacje u cioci z niedowieżaniem i nieskrywana nadzieją, że to pomyłka poszedłem do kumpla. Ten powiedział już na wstępie "szkoda że cie nie było w szkole, Seba wybił szybe i miał dywanik". To mnie rozwaliło. ie mówiłem mu nic, bo pewnie by mnie wyśmiał (sceptyk)
biorąc się do przepisywania, poznałem tematy które miał zapisane do moich z tego "snu" i były identyczne. pisałem je juz 2 razy. Do9 tej pory nie wiem co to było.

Jednak to nie wszystkie dziwne zdarzenia z mojuego życia.
Pewnego razu podczas spaceru, (mieszkam przy lesie) zobaczyłem pewna starą kobiete która kazała mi do niej podejść, jak kazała tak zrobiłem. pochyliłem się nad nią (była sporo niższa), a ona wyszeptała mi do ucha "Memento mori" i poszła w stronę drugiego krańca lasu, gdzie nikt nie mieszka.
  • 0

#2

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe zdarzenie, chciałbym aby mi coś takiego się przydarzyło, w każdym razie co tak naprawdę robiłeś przez tamten tydzień skoro Cię nie było w szkole?

Użytkownik Double_G edytował ten post 25.12.2007 - 16:50

  • 0

#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyżby przypadek bilokacji?
  • 0



#4

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozesz sie uznac za dowod, ze cialo astralne podczas znu oddziela sie od ciała fizycznego :E
Dobra. Tez to w nie wierze, ale brzmi calkiem logicznie :E
  • 0

#5

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale nie na tydzień :P
  • 0

#6

Demigod.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To z tą babcią fajne. Kiedyś planowaliśmy z kolegami zrobić to samo, tyle że masowo :) . Np. podejść do jakiejś nieznanej osoby (chociaż może lepiej nie) i powiedzieć jej coś w stylu "umrzesz", a potem udawać, że nie wie się o co chodzi. :)

Co do samej historii: możliwe, że po prostu przyzwyczajony do rutyny nie zwróciłeś uwagi na datę (incydent na wsi), zaś co do tego opuszczonego tygodnia to nie mam pojęcia jak to tłumaczyć
.
  • 0

#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektóre staruszki mają to do siebie, że robią różne dziwne rzeczy :P . Uwiąd starczy, skleroza. Znałem jedną która uciekała z domu i rodzina musiała jej szukać. Czasem wędrowała tak bez celu kilka kilometrów. Mogłeś trafić właśnie na taką szaloną babusie :) .

Co do tych brakujących dni. Ten dzień na wsi mógł być efektem właśnie rutyny pracy na wsi. Tu zgadzam się z Demigod-em. Natomiast tydzień kiedy nie było cię w szkole... Może połączyłeś pamięć o dziwnej historii na wsi z dowiadywaniem podczas choroby się przez gg co było w szkole. Stąd wiedziałeś o wybitej szybie, co braliście na lekcjach. Resztę mogłeś sobie dopowiedzieć.

Pamięć czasem płata figle. :)
  • 0



#8

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba Deja vu jest. Jak to się... a, już mam... khem... "zdarza się czasami wszystkim istotom świadomym".
Mamy nawet na tym forum kilka tematów temu zjawisku poświęconych, poszukaj trochę i powiedz nam, czy to było podobne do opisywanych przez ciebie przypadków.
O, znalazłem jeden: http://www.paranorma...t...t=0&start=0

Użytkownik Serlith edytował ten post 25.12.2007 - 20:25

  • 0

#9

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też chciałbym coś takiego przeżyć, co do dnia na wsi mogłeś przespać 1 dzień ;) , a do tygodnia to nie wiem :) .
  • 0



#10

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sa 2 możliwe wyjaśnienia tego zjawiksa:

1.Piszesz historię wyssaną z palca-czyli jesteś forumowym "trollem"

2.Bilokacja-znajdywałeś się w 2 miejscach jednocześnie(to znaczy cieleśnie byłeś na wsi,a twoje ciało astralne znajdywało się w domu).
  • 0



#11

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh , po ilości postów i dacie dołączenia stawiam na 1 opcje
  • 0

#12

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh , po ilości postów i dacie dołączenia stawiam na 1 opcje


Nie oceniaj tro... ludzi po pozorach :P
  • 0

#13

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Memento morii - pamietaj o smierci... Jakas nawiedzona babcia przy tym lesie ;)
Mi raz z zycia tez znikł jeden dzien ale to było tak dawno ze nic nie pamietam.. tak czy inaczej ciekawe to.
Ciezko mi troche w ten tydzien uwiezyc... to cos jak by lunatyk... ze robisz cos przez tydzien i tak jak by znikasz... ciało funkcjonuje ale umysł spi. Ciekawe ... :o
  • 0

#14

shoter.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może ty byłeś w ciale jakiegoś swojego kolegi i on vice versa albo
w innym wymiarze :P (skoro były inne wydarzenia a ty przeżyłeś inne)

Użytkownik shoter edytował ten post 26.12.2007 - 12:33

  • 0

#15

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do pierwszej historii, ten pobyt w domu to raczej Ci się przyśnił, a jeden dzień po prostu umknął, szybko zleciał, itp. Rozmawiałeś potem z rodzicami, czy 24.07 rzeczywiście byłeś w domu? Jakoś przemilczałeś tą kwestię. Zresztą, jakoś trudno mi uwierzyć, że rodzice siedząc w domu i wiedząc, że ich syn jest w oddalonej o 300km wsi, gdyby go nagle zobaczyli w domu, po prostu by sobie z nim pogadali jak gdyby nigdy nic. A następnego dnia, gdyby zniknął, również przyjęli to ze spokojem. Mocno naciągane.

W drugim wypadku, też nie próbowałeś się dowiedzieć gdzie w takim razie byłeś i co robiłeś przez ten tydzień? Może byłeś chory, gorączka i te sprawy? A jak Ci kumpel powiedział o wybitej szybie, to miałeś zwykłe deja vu?

A historia z babcią - nic ciekawego i nienaturalnego ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych