Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szept na karaoke


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Relax.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. W moim ostatnim poście, najwiarygodniejszej historyjce nie mogłem umieścić fizycznego dowodu. Założyłem więc ten temat. Tutaj przedstawię całkiem niezłą (nie jest ona najlepsza, ponieważ nie będę od razu wyciągał wszystkich asów z rękawa). Ciekawe, że wtedy nie byłem na polowaniu. Może kiedy świadomie szukamy duchów, nasi Strażnicy wiedzą o tym i używają naszej aury jako tarczy? Nie wiem. Przejdźmy jednak do rzeczy.

To zdarzyło się w moim radomskim housie. Urządzaliśmy z kumplami party. Po jakichś czterech godzinkach, jak się rozkręciliśmy, postanowiliśmy urządzić nie seans spirytystyczny, tylko...karaoke. Jako że w Radomiu mam mikrofon, każdy podchodził do stanowiska, ja puszczałem utwór z kompa. Jednocześnie mikrofon nagrywał wspólny śpiew wykonawcy i kolesia. Całkiem niezłe jaja były. Ostatni w kolejce był my best psiapsiel. Trafiło mu się, he he, Last Christmas. Odśpiewał nieudolnie i oświadczył, że to już na dzisiaj koniec. Poszliśmy więc do kuchni, żeby coś wszamać i podyskutować o nowym rowerze takiej jednej. Przez pomyłkę, kiedy wychodziłem z pokoju, odpaliłem utwór again. Goście naśmiewali się potem z mojego gapiostwa. (Bądźcie cierpliwi, już wkrótce kulminacyjny moment.) Po dwudziestu minutach wróciliśmy do pokoju z kompem pograć sobie. Tak dobiegła końca jumpreza.

Następnego dnia, przy przeglądaniu dzieł karaoke, spostrzegłem jeden utwór za dużo. Później okazało się, że to puste nagranie, które włączyłem przez przypadek. Nie wiedząc o tym, odsłuchałem je. Raz, drugi, trzeci.

Typowa reakcja łowcy duchów - daję głośniki na maksa i dalej drania do obróbki! Trzykrotnie zwolnione tempo, maksymalna głośność. Powielam plik. Kopiuję i zabezpieczam. Oryginał - do archiwum. Na nagraniu słychać wyraźnie oddech i szept, a pod sam koniec - syk. Nikogo nie było w pokoju. Oszustwo wykluczone. Potrafię upilnować piątkę nastolatków. Żaden nie mógł się prześlizgnąć.

Teraz wrzucam tu jako ciekawą historyjkę - jedną z lepszych. Ostatnio pisałem, że mam dużo materiałów. Posmakujcie. Czekam na opinie.

http://www.wrzucaj.com/401679
  • 0

#2

PerfectShadow.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic paranormalnego tam nie słyszę.
  • 0

#3

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej człeniu, a nie możesz Ty pisać o tych dżamprezach po ludzkiemu, a nie jakimś youngerskim slangiem, bo ujnie się czyta i nie wiadomo o co kaman :D


Edit [12.12.2007]: Żbikuś
Ej człeniu a możesz nie spamować, bo wiesz nie wiem o co kaman i przez przypadek nacisne takie czerwone coś

  • 0

#4

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu slangu tyle co kot naplakal, nie marudz :)
nie chce mi sie tego sluchac, wierze na slowo, ze cos tam bylo.
wiele razy bylem na roznego typu domowych imprezach, spotkaniach etc. ta, niby latwo upilnowac paru nastolatkow, ale np. do kibelka to tez za nimi chodziles? idzie taki klient sie odlac, wchodzi na sekundke do pokoju bo COS i juz masz ci oddechy na tasmie, syk sryk, okna 'przeciegaja' i tyle w calej historyji paranormalnego widzialem.
  • 0

#5

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wrzuc to na wrzute albo chociaz na rapida bo tutaj 20kb/s :s
  • 0

#6

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żbikuś rozwaliłeś mnie :D
a odnosnie tematu to mi to wygląda na zwykły spowolniony śpiew :)
  • 0

#7

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj tam, po prostu nieprzyjemnie się to czyta :D Ale przynajmniej Żbikuś nazwał mnie człeniem ^^

btw takie przypadki się zdarzają, przecież ktoś w domu jednak był, a nie siedzieliście cały czas w jednym miejscu po cichu. Jakieś głosy z innego pokoju, powiew wiatru, otwieranie drzwi - to mogło być wszystko, ale to raczej normalne.
  • 0

#8

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

eeekhmmm no ja nie wiem ale tu chyba ktos sobie zarty jakies urzadza....caly ten "dzwiek" to spowolnione last christmas a w tle slychac fakt ten dzwiek ktory zapewne wydobywa sie z ust kumpla...ojj sorka nie dzwiek spiew:P nie ma zadnego momentu ciszy.....no comment...i nad czym my sie tu mamy zastanawiac? czy w spowolnieniu lepiej brzmi niz oryginal? ;)
  • 0

#9

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bez urazy, ale albo jesteś nienormalny, albo prowokacja, gdzie na tym dennym utworze, bo to jest po prostu spowolniony utwor, przypieszylem go i widać, co to jest, słyszysz jakieś szepty, dźwięki z wyjątkiem wycia jakiegoś "człenia"? :/
  • 0

#10

Vasilij.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może jak ktoś śpiewał i nabierał powietrza w płuca?
  • 0

#11

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic paranormalnego w tym nagraniu nie usłyszałem,choć przesłuchiwałem parę razy i jeszcze bardziej spowalniałem tempo.
  • 0



#12

Relax.
  • Postów: 21
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO MODERATORA O ZAMKNIĘCIE TEMATU. Jeśli Wy tam nic nie słyszycie, to Wasza sprawa - według mnie to podejrzane. Może wkrótce utworzę nowy temat z jakimś ciekawym nagraniem, ale po Waszych opiniach długo się będę namyślał, zanim to zrobię.
  • 0

#13

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamykam temat, dodatkowo chciałbym powiedzieć do niektórych że nazywanie kogoś nienormalnym a nagranie dennym pasuje do kłótni w piaskownicy. Może faktycznie nagranie nie jest ideałem ale wymagam jednak zachowania pewnej kultury. To tyle.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych