Skocz do zawartości


Zdjęcie

Desperacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

crazybart.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !

Zerkam sobie od czasu do czasu na wypowiedzi innych i dochodzę do jednego wniosku.
Wszyscy - lub większość - desperacko poszukują zjawisk paranormalnych !
Zwykłe zdarzenia na siłę podciągane są pod coś niezwykłego !
Mam propozycję, jestem z Bielska-Białej jeżeli znacie jakieś miejsca wg was nawiedzone
piszcie. Odwiedzę takie miejsce zrobię fotki, nagram dźwięki etc...
Zobaczymy czy naprawdę jest się czym interesować.
Moim zdaniem powinniśmy połączyć "moce" i zacząć sprawdzać praktycznie, przynajmniej
część historii.

Straszna jest ludzka desperacja w poszukiwaniu czegoś, nie z tego świata ;)

Ps. Nie neguję zjawisk paranormalnych, marzę o tym żeby znaleźć dowód, jednak póki co
nie znalazłem żadnego.
  • 0

#2

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

masz racje niektórzy (szczególnie ci którzy wchodzą tu i piszą swoje "niezwykłe" opowieści) troche zabardzo doszukują sie zjawisk paranormalnych w różnych sprawach a z tym sprawdzaniem to nawet dobry pomysł... jak coś to Gdańsk moge sprawdzić ;D
  • 0

#3

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w sumie... zgadzam sie z kolega. I co wiecej jesli bysmy cos nagrali mozna by to potem np. sprzedac to telewizji i uzbierac kase aby serwis hulal bez wiekszych problemow :D nie no a tak na serio (chociaz tamto tez bylo) mozna by zrobic jakas ekspedycje np. 7-10 osob i gdzies pojechac :) np ksiaz
  • 0



#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam z własnego doswiadczenia wiem ze maly procent takich wypraw wypala , zalezy to w glownej mierze od tego z kim sie jedzie jednak ... osobiscie przekonalem sie ze nawet powazne osoby po jakims czasie 'czekania' zamieniaja takie polowanie w zwykla zabawe z kupą smiechu. najlepiej jest sie wybrac w 2-3 osoby
  • 0

#5

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do tych co wszystko na świecie uważają za jedno wielkie paranormalium:
Ludzie! To co się z Wami dzieje to jest schizoparanoja. Zwykłą mgiełkę lub przebłysk nazywanie duchem, zbieg okoliczności cudem, a małą plamę na zdjęciu UFO albo dziwną istotą, którą nazywacie orbs. Ludzie opanujcie się bo jak nie będziecie chociaż trochę sceptykami to wylądujecie w psychiatryku bo zabijecie kogoś twierdząc, że to demon.
Nie mam nic do waszych badań nad zjawiskami paranormalnymi ale nie możemy ich szukać ,,na siłę".

Mam nadzieję, że nikt mnie źle nie zrozumiał :-).

Do przemyślenia
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych