Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Gabriel.
  • Postów: 5
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok przejdę od razu do konkretów.
z programu I-doser wybrałem sobie "Astral.drg" włączyłem, położyłem sie wygodnie w łóżku ze słuchawkami na uszach i próbowałem wyjść z ciała. Po chwili słuchania (ok. 45%, przy 52% już bylem przy PC) zaczęło dziać sie coś dziwnego, serce waliło mi tak ,że czułem jak całe moje ciało jakby pulsuje ,cały zdrętwiałem, dziwne obrazy pojawiały mi sie przed oczami - jakieś ręce i twarze (miałem zamknięte oczy), czułem jak gałki oczne strasznie szybko ruszają sie w prawo i lewo, przy końcu miałem wrażenie jakby dźwięk ze słuchawek się oddala, nie wytrzymałem, otworzyłem oczy i zerwałem sie z łóżka.


Co to może być???
  • 0

#2

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. słuchawki są nie dobre i nie przenoszą takiego dźwięku i takich częstotliwości jak autorzy mieli na mysli :)

2. albo po prostu to partactwo i tyle :)

opcja nr 2 bardziej prawdopodobna ;)
  • 0

#3

JaRzYn.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ee, moim zdaniem, czytając to co piszesz wpadłeś w trans piszesz że serce waliło jak szalone, moim zdaniem była to czakra serca, jakieś ręce i twarze ? to zwykłe hipnagogi w ogóle, to zazdroszcze że działa na Ciebie I - doser, na mnie jakoś podziałać nie chce, chociaz próbowałem tylko alkocholu ;p . Ale myśle że I -doser nie jest tak dobrym pogramem jak BW.
Wracając do pytania myśle że to był trans, że jesli poczekał byś pare chwil to wyszedł byś z ciała bądz osiągnął LD ;)
  • 0

#4

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

darokrol - partactwo itp ? Nie, raczej nie. To są zamierzone efekty presetów do BW ;) . Wpaść w trans i wywołać określone z góry efekty.

Jarzyn - czakra serca to raczej nie była, gdyż serce pulsowało, co niweczy twój pogląd. Co do tego co widziałeś, Gabriel - poprostu straciłeś świadomość gdy wsłuchiwałeś się w preseta i pojawiały się wizualizacje, do tego przestraszyłeś się pewnie tych efektów i stąd się wzięły te ręce i postury osób koło Ciebie.
  • 0



#5

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trzeba było robić nowy temat? nie mogłeś tego napisać w temacie " I-Doser" ? ...
  • 0

#6

TranZz.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, to jest mój pierwszy post na tym forum.

Do tematu : Mam podobny problem i nie wiem za bardzo o co chodzi z tym sercem.
3 razy mi się udało "dojść" do tego stanu co kolega i miałem to samo (Raz bez I-Dosera i Dwa razy z nim, i za każdym razem tak samo).
Oprócz zdrętwienia ciała (zapewne paraliż senny) Serce mi zaczęło walić jak szalone i nie wiem czy to może zagrozić mojemu życiu.
Żadnych rąk i twarz raczej nie widziałem, ale za to duużo kolorów i plam, czyli z tego co czytałem to chyba dobrze.

Bardzo proszę o odpowiedź na temat tego serca, ponieważ chciałbym wejść w ten stan, a mogłem to zrobić już trzy razy, ale życie jednak jest dla mnie ważniejsze.

Pozdrawiam, TrS.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych