Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerażająca wizja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mój pierwszy temat na tym forum.Piszę o tym,bo dotychczas wszyscy,którym to mówiłem wyśmiewali mnie i mówili,że opowiadam głupoty.Polecono mi to forum a więc podzielę się z wami moim doświadczeniem.Nie chce abyście mi uwierzyli,lecz pomogli poznać znaczenie tego snu/wizji:

Zasypiałem.Nagle zobaczyłem,że cały pokój rozjaśniła zielona poświata,koło łóżka zobaczyłem zarysy 2 postaci-bardzo niskiego wzrostu,z nienaturalnie wielkimi głowami-nachylające się nade mną.Zamknąłem oczy,bylem przerażony.W pewnej chwili poczułem podmuch wiatru i zrobiło się bardzo chłodno.Przemogłem się i otworzyłem oczy.Unosiłem się nad ziemią.Znajdowałem się nad bardzo małym miasteczkiem położonym na pustkowiu.W pewnym momencie wszystko zniknęło,a przed oczami miałem wjazd do hangaru/budynku który biegł pod ziemię.Zobaczyłem dziwne laboratorium pełne pojemników z czymś,co przypominało jakieś nieznane zwierzę-nie umiem tego dokładniej opisać.To coś unosiło się w płynie,zdawało się żyć.Wyglądało jak hybryda kilku gatunków,ale mogło też być czymś nieznanym.Nagle do sali weszli wojskowi(na ramionach mieli naszyte flagi USA) i jacyś dziwni mali ludzie,podobni do tych,którzy stali nad moim łóżkiem.Na białych fartuchach mieli wyszyty czarny trójkąt z czerwonym symbolem(nie pamiętam dokładnie co to było,lecz z pewnością było czerwonego koloru),porozumiewali się z żołnierzami w jakimś dziwnym języku,potem zeszli po schodach do pokoju pełnego monitorów pokazujących obrazy z kamer.Na jednym z nich zobaczyłem coś co spowodowało,że ciarki przeszły mi po plecach.Był to humanoid lub jakieś nieznane stworzenie.Strasznie zdeformowane,ohydne i zamknięte w klatce.Miotało się i ryczało strasznym głosem.Inne obrazy pokazywały pomieszczenie pełne obracających się pojemników w których coś się poruszało,poczułem dziwny zapach i po chwili ocknąłem się w swoim łóżku.

Niby nic szczególnego a jednak tym samym zapachem pachniały ubrania w których leżałem...

Może ktoś mi wyjaśni co znaczy ten sen i czy ten zapach to autosugestia czy coś więcej,czekam na odpowiedź.Mam nadzieję,że potraktujecie ten temat poważnie,bo zależy mi na wyjaśnieniu tego snu.



#2

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbym to uznać za sen gdybyś zasnął, ale raczej tak nie było.Nie wiem co o tym sądzić.

#3

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh, nowe konto, nowy temat, cuchnie prowokacją

#4

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

heh, nowe konto, nowy temat, cuchnie prowokacją


A więc każdy nowy człowiek na tym forum jest prowokatorem?Chce tylko wiedzieć co ten sen/wizja może oznaczać.Dzielę się tym co sam przeżyłem.Oczywiście wiem,że znajdą się tacy,którzy mi nie uwierzą,ale liczę na pomoc tych,których już coś takiego spotykało.



#5

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje, są trzy wyjścia:
1. Miałeś nieciekawy sen.
2. Poruszałeś się poza ciałem i chyba zobaczyłeś jakąś bazę wojskową.
3. Jesz za dużo orzechów/ogórków lub jakiś innych "ciężkich" posiłków na noc.

#6

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyglądało jak hybryda kilku gatunków

Wygląda znajomo :roll:  mimo wszystko witamy na forum start masz niezły więc domyślam się że będzie z Ciebie niezły ubaw.Ze snami nie szalej bo nas wszystkich kiedyś poślą za to do wariatkowa.

Użytkownik tatik edytował ten post 09.12.2007 - 23:50




#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam 2 wytlumaczenia.

1. Porwalo cie UFO wspolpracujace z amerykanskim wojskiem. xD
2. Zasypiajac dales sie poniesc obrazom jakie pojawiaja sie czesto w stanie alfa (cos jakby pierwsze sny - jeszcze przed zasnieciem), wiem z doswiadczenia iz potrafia byc one bardzo wyrazne. Pewnie duzo czytasz o ufo ,mam racje? Bo to moglo wywolac taki niby-sen.

Zanim wypowiem sie na temat zapachu musze sie dowiedziec co to za zapach, co przypominal?

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 10.12.2007 - 00:11




#8

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana Mert poczytałem trochę o tym stanie alfa i myślę,że to może być wyjaśnienie.Co do tego zapachu to przypominał on zapach rdzy,a u mnie w domu nic nie rdzewieje ;)


Wyglądało jak hybryda kilku gatunków

Wygląda znajomo :roll: mimo wszystko witamy na forum start masz niezły więc domyślam się że będzie z Ciebie niezły ubaw.Ze snami nie szalej bo nas wszystkich kiedyś poślą za to do wariatkowa.


No właśnie nie będzie ubawu bo jestem sceptykiem,jeśli chodzi o zjawiska paranormalne itd. Pierwszy raz spotkało mnie coś takiego i dlatego tak mnie to intryguje.Sądzę,że te wydarzenia nie były jawą,lecz snem.Tylko nadal nie rozumiem o co chodzi z tym zapachem.

Użytkownik Raven89 edytował ten post 10.12.2007 - 07:29




#9

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne to forum wpłynęło w jakiś sposob na Ciebie tamtego dnia :P Bo to co opowiadziałeś jest mi znajome , jednak nie przytocze konkretów bo to tylko takie wrażenia. Stan alpha lub sen na jawie - to chyba najlepsze wytłumaczenie tego co Sie stało.

#10

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm, zapach rdzy. 3 możliwości (pomijając możliwości związane z ufo).

1. W pobliżu twojego łóżka znajduje się metalowy element który został czymś potarty przez co pojawił się specyficzny zapach (przedmiot nie musiał być zardzewiały).
2. Twój organizm wytworzył ten zapach.
3. Pozostałość po niby-śnie (to się zdarza).



#11

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile autor nie robi sobie jaj to jego opis przypomina przypadki tzw. Nocnych Gości / wzięć przez Obcych typu MILAB (Military-Laboratory) gdzie ofiara trafia w mniej lub bardziej fizycznej postaci do jednej z podziemnych baz w której Obcy i ludzki wojskowy personel prowadzą podejrzaną działalność. Brakuje tylko motywu, to znaczy jaki był cel zdarzenia i co ewentualnie zrobiono autorowi czego nie pamięta. Przypadki takie często sprawiają wrażenie snu lecz potem okazuje się, że zdarzenie miało fizyczny charakter i mogło pozostawić np. jakieś ślady na ciele, małe czerwone punkty jak po nakłuciach itp. W sumie dziesiątki podobnych przypadków były opisane w niewydawanym już kwartalniku UFO a pewnie wiele podobnych opisów można znaleźć w necie na takich witrynach jak Nautilus, Na Progu Nieznanego itp. nie mówiąc że na tym forum w dziale UFO sekcji Wzięcia też pewnie coś się znajdzie. O ile opis nie jest produktem cwanego trolla, to powiem, że w takich przypadkach właśnie zielona poświata (i ogółnie zielony kolor) i specyficzny zapach (często określany jako zapach siarki) są jednymi z charakterystycznych "znaków markowych" takich wydarzeń. Jeśli sprawa jest autentyczna, bohater może mieć nadzieję na przypomnienie sobie czegoś więcej, samorzutnie a zwłaszcza pod wpływem profesjonalnej regresji hipnotycznej. Przy tym należy domniemywać że takich zdarzeń mógł mieć więcej ale ich nie pamięta, może również oczekiwać dalszych w przyszłości, gdyż takie rzeczy nigdy nie zdarzają się pojedynczo.

Użytkownik NanBeiDaXia edytował ten post 11.12.2007 - 11:29


#12

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witaj raven to ja wicia. We śnie przeniosłeś się poprostu astralnie w towarzystwie 2 postaci do bazy wojskowej dulce w new mexico. To jest 100 % pewne, przeczytaj temat o Dulce. :)

#13

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Set?! Ty żyjesz?

#14

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytałem temat o Dulce i skamieniałem,bo właśnie coś takiego widziałem.Tak samo zgadza się zielona poświata.I na dodatek ta wiadomość,że takie coś może się powtarzać.Szczerze mówiąc już sam nie wiem co o tym mam myśleć.

No to teraz zabiliście mi tzw. "ćwieka" :|
Jako sceptyk nie wierzę,że zdarzyło się to na jawie,lecz jednocześnie za dużo szczegółów opowiada się za prawdą.Jestem w tym momencie w kropce.



#15

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... gdzie ofiara trafia w mniej lub bardziej fizycznej postaci do ....


Napisz proszę (lub odeślij mnie do odpowiedniego miejsca) co masz na myśli?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych