Skocz do zawartości


Zdjęcie

Epopeja Śpiewającej Skały


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Śpiewająca Skała.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Na tym forum pojawiłem się już kilkakrotnie, ale były to tylko odpowiedzi i ewentualnie krótkie tematy. Postanowiłem więc napisać coś dłuższego. Tutaj opiszę wszystkie większe przypadki w moim życiu: począwszy od oczywistych przywidzeń, przez wątpliwe, aż do niezwykle prawdopodobnych.

1. Oczywiste fake'y

Żyjące drzwi - siedziałem sobie w toalecie. Nikogo nie było w domu z wyjątkiem psa, a to nie mógł być on. Nagle jak nie walną drzwi! Przestraszyłem się nie na żarty. Jednak po załatwieniu potrzeby sprawdziłem je i okazało się, że to przeciąg - były niedomknięte.

Głupi pies - nocowałem sobie u psiapsiela. Wyszliśmy wieczorem na spacer z psem. Koleś mieszka w okolicy, gdzie są małe uliczki i jednorodzinne domki. Właśnie skręcaliśmy, kiedy w ogrodzie przystającym do domu na rogu coś się wydarzyło. Mianowicie wyskoczyło coś niesamowicie białego, poza tym wydawało się unosić w powietrzu! Serducho podeszło mi do gardła, a kumpel o mało nie został pierwszym dzieckiem, które doznało zawału mięśnia sercowego. Ale posłuchajcie. Zakończenie jest niesamowite. Okazało się, że to jakiś pies-olbrzym, który biegnąc do furtki wpadł na suszące się prześcieradło.

2. Wątpliwe

Leśny żebrak - z tym samym gościem łaziliśmy po lesie. To taki ogromny las na potwornym zadupiu, więc wykluczam czynnik ludzki. Idziemy sobie, idziemy. Gadaliśmy sobie, żadnych wzmianek o siłach nadnaturalnych. W pewnym momencie odwracam się - i wyraźnie jak nigdy dotąd widzę obszarpanego człowieka o pustych, czarnych oczach. Po sekundzie znika. Do tej pory nie powiodło mi się ustalenie jego tożsamości. Nie czułem też zimna i uczucia obserwacji, więc umieszczam to w wątpliwych.

Orby - czasami dostrzegam latające po pokoju punkciki przypominające orby. Nie jestem jednak pewien, czy są prawdziwe, ponieważ zwykle widać je tylko na fotografiach.

Music in darkness - leżałem w łóżku około wpół do dwunastej. Zgasiłem już światło i powoli zasypiałem. Nagle rozległa się cicha, ale bardzo wyraźny odgłos gry na dziecięcych cymbałkach. Mój dom stoi na miejscu dawnych budynków mieszkalnych nazistów.

Duchowy rąbek - siedziałem sobie i grałem na kompie (na tym samym, na którym teraz piszę) i przez chwilę popatrzyłem na dolne okno drzwi balkonowych. Mógłbym przysiąc, że przez moment widziałem rąbek przesuwającej się niebieskiej sukni. Nikogo na balkonie nie było. Z balkonu do ziemi jest dwadzieścia pięć metrów.

Wisielec - byłem na spacerze z psem. Przechodziłem obok budowy, byłem odwrócony do niej plecami. Pies przystanął z oczywistych powodów, a ja przez moment ujrzałem wisielca, bladą kobietę z czarnymi długimi włosami. Co dziwne, nie zniknęła tak znowu błyskawicznie. Parę minut później szedłem wśród garaży, gdy na drzewie znów ujrzałem wisielca - tym razem mężczyznę. Niedaleko garaży jest kościół, na budowie był klub i boisko. Sprawdzam historię tych miejsc.

3. Niezwykle prawdopodobne

Tramwaj - jechałem na żagle tramwajem. Siedziałem na samym końcu, była sobota, 8:00 rano. Nikogo za mną nie było. Jechaliśmy właśnie długim mostem. Nagle niezwykle wyraźnie odczułem czyjąś obecność za sobą. To było o wiele silniejsze, niż przedstawione wyżej przypadki. Tramwaj zaczął bujać się na boki, usłyszałem nieznany wcześniej pisk płynący zewsząd. Gdy zjechaliśmy z mostu, uczucie minęło. Później dowiedziałem się wielu rzeczy, wskutek czego mam trzy teorie:

1) Niedaleko wykoleił się TRAMWAJ. Zginęło kilkunastu ludzi.
2) Na tym moście wielu ludzi wpadło w poślizg i pospadało do wody.
3) Nieopodal są wykopaliska osady (I, II wiek n.e.). Jeśli w moim mieście kiedyś działo się coś złego, to tylko tam.

Zaklęta winda - poszedłem do babci w odwiedziny. Gdy wsiadłem do windy, niezwykle wyraźnie poczułem, że ktoś stoi za mną i mnie obserwuje. Liny windy zaczęły złowrogo trzeszczeć...
W tym budynku zginął kiedyś w pożarze młody człowiek.

NIECIERPLIWIE CZEKAM NA WASZE POSTY. ZAZNACZAM, ŻE NIE TRZEBA MI POMOCY - PO PROSTU CHCĘ SIĘ PODZIELIĆ.
  • 0

#2

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sporo rzeczy Ci się przydarza :]

A z tym tramwajem, nie mieszkasz może w szczecinie?
  • 0



#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nieopodal są wykopaliska osady (I, II wiek n.e.). Jeśli w moim mieście kiedyś działo się coś złego, to tylko tam.

Tu się nieźle uśmiałem. W czasie wakacji miałem praktyki (studiuję archeologię). W ich czasie odkopałem szkielet ludzki (ochciliśmy go imieniem Stefan). Jakoś mnie po nocach nie straszy. :)
  • 0

#4

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eurycide, nie uważasz, że wypadałoby wreszcie włączyć jakiś "filtr" ;)

To forum traci swoją pozycję - między innymi - przez podobne tematy.
I autorów tychże.
Jasne, że dla sensu istnienia priorytetowa jest zwykle ilość "wejść" i postów - oczywista sprawa.
Powstaje jednak pytanie - co, w pewnym momencie - staje się ważniejsze?
Ilość czy jakość?
Coś mi się widzi, że "Paranormalne" właśnie przed takim dylematem obecnie stoi.
Ja życzę powodzenia, ale przede wszystkim - rozwagi w zamieszczaniu (i eliminowaniu) tematów na forum. :)
  • 0



#5

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że tę "sztukę dla sztuki" można zamknąć
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych