Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

legendarny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie przyjaciele! Jestem nowy wiec prosze Was, drodzy eksperci :) , o odrobine wyrozumialosci. Trafilem tu, bo od paru miesiecy meczy mnie pewien fakt. Nie mam zadnego konkretnego wytlumaczenia dla tego co widzialem, dlatego zwracam sie do Was z prosba o pomoc. Pewnego wieczoru nie moglem zasnac, nie wnikam czemu, byla godzina mniej wiecej 2 rano gdy zdecydowalem sie na lukniecie przez Veluxa. Po paru minutach obserwacji gwiazd - jakze czyste bylo wtedy niebo! - pojawil sie dziwny obiekt. Wlasciwie to, kilka obiektow ulozonych jakby w pewna "formacje". Formacja ta przypominala litere "L", doslownie - wielka litera "L". Dodam ze obiekt pojawil sie z nikad, nagle. Cale zdarzeni trwalo gora 10 sekund, poczatkowo UFO (?) pozostawalo w bezruchu, mniej wiecej 4-5 s., nastepnie dostalo mega przyspieszenia i... odlecialow kierunku zachodnim.
  • 0

#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to bylo UFO
no i tego 2 w nocy jest :P nie rano raczej, hehe.
  • 0

#3

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakieś zdjęcia - choćby z komórki - albo film z kamery. Ostatnio stałem się bardziej wybredny i tylko coś spektakularnego może mnie jeszcze poruszyć ;)
  • 0

#4

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to bylo UFO


Odkrywcze x| Jakby to nie było UFO to by nie było tego tematu...
  • 0



#5

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nom i jest to jedyne wytlumaczenie. jesli to co widzial jest prawda to bylo ufo.
  • 0

#6

legendarny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli to co widzial jest prawda to bylo ufo.


No prawda to jest o czym pisze - staralem sie tez w miare dokladnie opisac ;) . Niestety zadnego foto ani filmu nie mam, nie zdazylem pomyslec :mrgreen: . I to by bylo chyba na tyle, bo raczej nic wiecej sie nie da powiedziec po takim opowiadaniu?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych